آفرینک
X

سریال اوگی و سوسک ها : نسل بعد Oggy and the Cockroaches : Next Generation (2022)

اوگی و سوسک ها Oggy and the Cockroaches

کارتون اوگی و سوسک ها : نسل بعد Oggy and the Cockroaches : Next Generation درباره دردسرهای همیشگی اوگی و سوسک‌ها و البته مهمان جدید آن‌ها است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 6.3 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال اوگی و سوسک ها

معرفی سریال اوگی و سوسک ها : نسل بعد

اوگی مثل همیشه، با مزاحم‌های خانه خود یعنی سه سوسک به اسم‌های جویی، مارک و دی‌دی، مشکل دارد و این مشکل، قرار است با ورود یک مهمان جدید به خانه اوگی، حسابی بزرگتر شود. می‌پرسید چرا؟ الان به شما می‌گوییم! اوگی یک گربه بامزه است که فقط می‌خواهد در خانه خود، کمی استراحت کند. البته که سوسک‌ها اصلا این فرصت را به او نمی‌دهند و با ورود مهمان جدید به خانه، آن‌ها هم از این فرصت استفاده کرده و اوضاع خانه را حسابی بدتر می‌کنند. در کارتون جدید اوگی و سوسک ها : نسل بعد با دوبله فارسی که در ایران به اسم اوگی و سوسک ها : نسل جدید هم معروف شده است، بچه‌ها با تماشا سریال بی کلام اوگی و سوسک ها می‌توانند از همه ماجراهای جذاب این کارتون، لذت ببرند.

داستان سریال اوگی و سوسک ها : نسل بعد 

 این بار و در سریال جدید اوگی و سوسک ها : نسل بعد 2022 ، اوگی باید از یک بچه فیل کوچک به اسم پیا، مراقبت کند و تا زمان برگشتن خانواده پیا از مسافرت، هر روز کنار او باشد. ساده به نظر می‌رسد، نه؟ خب احتمالا شما هنوز سه سوسک خانه اوگی را نمی‌شناسید! آن‌ها هر روز و هر لحظه، یک دردسر جدید برای اوگی درست می‌کنند و اوگی، هم‌زمان با مراقبت از پیا، سرگرم‌کردن او و البته آموزش دادن چیزهای تازه به این فیل کوچولو، باید جلوی خرابکاری‌های سه سوسک مزاحم را هم بگیرد! 

جزئیات جالب سریال صامت اوگی و سوسک ها : نسل بعد

کارتون بی کلام اوگی و سوسک ها : نسل بعد ، با همان مشخصه‌های کارتون اصلی ساخته شده است. در این سریال هم، کاراکترها بیشتر با حرکات چهره و بدن با هم ارتباط برقرار می‌کنند و صداگذاری‌های مختلف داستان، احساسات کاراکترها را به بچه‌ها منتقل می‌کند. این موضوع باعث شده که حتی بچه‌های خیلی کوچک، به‌راحتی بتوانند ماجراهای این سریال کودکانه را دنبال کنند و از دیدن چالش‌های کوچک و بزرگ اوگی، حسابی بخندند و لذت ببرند.
فصل 1 سریال اوگی و سوسک ها : نسل بعد در سال 2022 پخش شد و هر اپیزود آن، با 6 بخش مجزا، اتفاقات مختلفی را نشان می‌دهد. هر قسمت، همراه با لحظات خنده‌دار، مهیج و جذاب، پیام‌های آموزنده‌ای هم برای بچه‌ها دارد که می‌توانید بعد از اتمام هر اپیزود، راجع به آن‌ها با فرزندان‌تان حرف بزنید.

پیام های آموزنده کارتون بی کلام اوگی و سوسک ها : نسل بعد برای بچه ها

تماشا سریال کارتونی اوگی و سوسک ها : نسل بعد برای بچه‌های 7 ساله و بالاتر، مناسب است. مهم‌ترین پیام های مثبت این کارتون برای کودکان شامل موارد زیر است:

  • اهمیت مراقبت از همدیگر و نگهداری از اعضای کوچک‌تر خانواده؛

  • عواقب شوخی‌های نامناسب و آزار و اذیت بقیه؛

  • یادگرفتن مهارت‌های تازه در تعطیلات.

بچه‌ها با تماشا قسمت اول کارتون اوگی و سوسک ها : نسل بعد ، با کارکترها و دوست جدید اوگی آشنا خواهندشد. در قسمت 1 سریال اوگی و سوسک ها : نسل بعد ، پیا به‌عنوان مهمان اوگی، وارد خانه می‌شود و اوگی به پدر و مادر او قول می‌دهد که تا زمان برگشت آن‌ها، مراقب او باشد. این بخش، می‌تواند فرصت خوبی باشد که با بچه‌ها، درباره مسئولیت همه اعضای خانواده برای مراقبت از بچه‌های کوچکتر، حرف بزنید. اگر قرار است عضو تازه‌ای به خانواده شما افزوده شود، از این بخش کمک بگیرید و به بچه‌ها بگویید که در موقعیت‌های مختلف، آن‌ها هم باید از خواهر یا برادر کوچک خود مراقبت کنند و وظایف مختلفی را بر عهده بگیرند.
در هر قسمت، اوگی و پیا یک کار تازه انجام می‌دهند، پیا یک مهارت تازه یاد می‌گیرد و یا یک روز خوب را در کنار اوگی، سپری می‌کند و در طی همه اتفاقات، سوسک‌ها هم همیشه سعی دارند که اوضاع را خراب کنند. برای مثال در قسمت 2 سریال اوگی و سوسک ها : نسل بعد ، داستان با نوشتن خاطرات روزانه پیا، شروع می‌شود و اوضاع، با خرابکاری‌های سوسک‌ها، لحظه به‌لحظه بدتر خواهد شد. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره کنجکاوی در وسایل خصوصی دیگران، با بچه‌ها حرف بزنید.
دوست شدن با افراد جدید، مراقبت از خود در شرایط خطرناک، پیک نیک و سختی‌های انجام آن، تولد گرفتن و...، همه بخشی از ماجراهایی است که در سریال جدید اوگی و سوسک ها : نسل بعدی 2022 اتفاق می‌افتد و می‌توانید با کمک هر کدام از آن‌ها، یک نکته تازه را به بچه‌ها یاد بدهید. در قسمت آخر کارتون اوگی و سوسک ها : نسل بعد ، پیا باید به خانه خودشان برگردد و حتی در این بخش هم، سوسک‌ها قرار است یک دردسر تازه درست کنند. این موضوع هم می‌تواند فرصت خوبی باشد که با بچه‌ها، درباره معایب شوخی‌های نامناسب و خطرناک، صحبت کنید و آن‌ها را از انجام چنین کارهایی، بازدارید.

تماشا و دانلود سریال صامت اوگی و سوسک ها : نسل بعد 2022 در آفرینک

امکان تماشا کارتون بی کلام اوگی و سوسک ها : نسل بعد در آفرینک فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود سریال جدید اوگی و سوسک ها : نسل بعد از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و بعد از دانلود، می‌توانید هر اپیزود را به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های اوگی، پیا و بقیه کاراکترها در کنار بچه‌ها، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اوگی و سوسک ها : نسل بعد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر قسمت‌های مربوط به اوگی مانند انیمیشن اوگی و سوسک ها و کارتون اوگی اوگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.