آفرینک
X

سریال کله فندقی های کوچولو We Baby Bears (2022)

کله فندقی های کوچولو We Baby Bears

کارتون کله فندقی های کوچولو We Baby Bears 2022 درباره سه خرس کوچولو است که در جست‌وجوی یک خانه مناسب برای زندگی‌کردن هستند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 2 سریال کله فندقی های کوچولو

فصل 1 سریال کله فندقی های کوچولو

معرفی سریال کله فندقی های کوچولو

سریال کله فندقی های کوچولو که با اسم‌های دیگری مثل « سه خرس کوچولو » و « سه کله پوک کوچولو » هم در ایران مشهور شده، یکی از جذاب‌ترین کارتون‌هایی است که برای بچه‌های کم سن و سال می‌توانید پخش کنید. داستان این کارتون چیست؟ با ما باشید تا در بخش بعدی برای شما تعریف کنیم.

داستان کارتون جدید کله فندقی های کوچولو 2022

سه خرس کوچک و بامزه با اسم‌های « گریز »، « پاندا » و « آیس‌برگ »، مجبور می‌شوند که خانه قبلی خودشان را ترک کنند. حالا باید محیط‌های مختلف و دنیاهای گوناگون را امتحان کنند تا بتوانند یک مکان خوب، امن و ایده‌آل برای زندگی پیدا کنند. برای شما هم این سوال پیش آمد که دنیاهای گوناگون را چه جوری پیدا می‌کنند؟ از کجا وارد این دنیاها می‌شوند؟ دنیاهای مختلف چه شکلی هستند؟ خب باید هر چه زودتر با فرزند خود به تماشا کارتون کله فندقی های کوچولو بنشینید تا جواب سوال‌های خود را پیدا کنید!

نکات جذاب سریال خرس های کله فندقی کوچولو با دوبله فارسی

کارتون We Baby Bears 2022 به‌عنوان یک اسپین‌آف جذاب از انیمیشن خرس های کله فندقی ، ساخته شده است. در فصل 1 سریال کله فندقی های کوچولو مخاطبان با دوران کودکی سه شخصیت اصلی آشنا می‌شوند و در هر قسمت، خرس‌ها همراه با هم، یک چالش دیگر را پشت سر می‌گذارند.
تمام بخش‌های این سریال کودکانه، به‌صورت انیمه طراحی شده است و دکور زیبا، شخصیت‌های دوست‌داشتنی، رنگ‌های جذاب و ملایم و البته طراحی کاملا کودکانه، باعث شده که این سریال جذاب، بهترین کارتون ممکن برای بچه‌ها باشد. کودکان در قسمت 1 کارتون کله فندقی های کوچولو با جعبه جادویی خرس‌ها آشنا می‌شوند و کم‌کم می‌فهمند که این جعبه جادویی چه قدرت‌های فوق‌العاده‌ای دارد. هر کدام از این اپیزودها، یک مفهوم کاملا جدید را به مخاطبان نشان می‌دهد و به همین خاطر، تماشا سریال کله فندقی های کوچولو می‌تواند به‌شدت برای بچه‌های شما مفید باشد.

چرا بچه‌ها باید سریال We Baby Bears 2022 را تماشا کنند؟

پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال جدید کله فندقی های کوچولو با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه جزئیات داستان را به‌خوبی درک کنند. برخی از مهم‌ترین پیام‌های این کارتون سریالی، شامل این موارد هستند:

  • اهمیت خانه و داشتن یک مکان امن برای زندگی؛

  • ارزش خانواده و نیاز انسان‌ها به اعضای خانواده و دوستان خود؛

  • مقابله با چالش‌های موجود با کمک اطرافیان؛

  • تلاش برای یافتن بهترین راه‌حل و مدیریت بحران در موقعیت‌های مختلف؛

  • بررسی شرایط و عدم نتیجه‌گیری عجولانه.

خرس کوچولوها هر بار و در هر اپیزود، به یک دنیای جدید قدم می‌گذارند. همین موضوع به تنهایی می‌تواند ایده‌های فوق‌العاده‌ای برای بحث و گفت‌وگو در اختیار شما و فرزندان‌تان بگذارد. می‌توانید درباره دنیای فعلی، شرایط زندگی بر روی زمین، دیگر سیاره‌ها، نیازهای اولیه انسان‌ها و...، با کودکان خود حرف بزنید.
علاوه بر این، می‌توانید با ایده‌گرفتن از هر اپیزود، یک موضوع مهم را با بچه‌های خود بررسی کنید. برای مثال بچه‌ها در قسمت 13 کارتون We Baby Bears با یک جشن سنتی مهم آشنا می‌شوند و می‌بینند که خرس‌ها نمی‌خواهند که جشن تمام شود. این رفتار برای شما هم آشنا است، نه؟
می‌توانید از همین موضوع ایده گرفته و درباره رسوم مختلف، جشن‌های متفاوت و دورهمی‌های آیینی، با بچه‌ها صحبت کرده و البته درباره آداب شرکت در مهمانی هم با آن‌ها حرف بزنید.
در اپیزودی دیگر و در قسمت 17 سریال کله فندقی های کوچولو سه شخصیت اصلی با 3 برادر دیگر دوست می‌شوند که رفتارهای چندان خوبی ندارند و می‌توانید با کمک اتفاقات این قسمت، درباره اهمیت یافتن دوستان خوب، با بچه‌های خود صحبت کنید.
یافتن شغل مناسب در آینده، شرکت در مسابقه‌های مختلف، موجودات فضایی و سیاره‌ها، آشنا شدن با افسانه‌های مختلف مثل جادوگرها و...، همه در اپیزودهای مختلف این سریال کارتونی وجود دارند و به‌راحتی می‌توانید بعد از دیدن هر اپیزود، جنبه‌های مختلف آن قسمت را با بچه‌ها بررسی کنید.

تماشا و دانلود کارتون کله فندقی های کوچولو با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا سریال کله فندقی های کوچولو با دوبله فارسی به‌صورت کاملا آنلاین و رایگان، فراهم شده است و می‌توانید اپیزودهای جذاب، آموزنده و به‌شدت بامزه این سریال را برای بچه‌های خود پخش کنید. البته اگر بچه‌ها دوست دارند هر اپیزود را چند بار ببینند، می‌توانید با دانلود کارتون کله فندقی های کوچولو از اپلیکیشن آفرینک، اپیزودها را همراه با بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین هم تماشا کنید. خرس های کله فندقی کوچولو، همان روابط دوست‌داشتنی و سرشار از چالش بچه‌ها را به‌تصویر می‌کشند و تماشای آن‌ها چند ساعت پیش از خواب، بهترین پایان‌بندی برای یک روز پر ماجرا خواهد بود.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون کله فندقی های کوچولو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون قهرمانان نقابدار و کارتون کوکوملون را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.