آفرینک
X

سریال گریزی و موش کوچولوها Grizzy and the Lemmings (2016)

گریزی و موش کوچولوها Grizzy and the Lemmings

کارتون گریزی و موش کوچولوها Grizzy and the Lemmings درباره یک خرس گریزلی بزرگ، یک دسته موش کوچولوی دردسرساز و ماجراهای آن‌ها است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 7.1 امتیاز
  • 6+ سال

فصل 1 سریال گریزی و موش کوچولوها

معرفی سریال گریزی و موش کوچولوها

بچه‌ها همیشه از دیدن دردسرهایی که موجودات کوچک‌تر درست می‌کنند، لذت می‌برند و احتمالا از همان قسمت 1 گریزی و موش کوچولوها ، که در ایران با نام گریزی و موش ها نیز ترجمه شده است، عاشق تمام جزئیات این کارتون جذاب خواهند شد. بچه‌ها طرفدار کدام خواهند بود؟ معلوم نیست، اما احتمالا شما به‌عنوان والدین یک یا چند کودک پر انرژی، تمام خستگی‌های گریزی را به‌خوبی درک خواهید کرد و طرفدار او می‌شوید!

داستان کارتون گریزی و موش کوچولوها

گریزی در حاشیه یک جنگل دور دست زندگی می‌کند و به محض اینکه جنگل‌بان از کلبه‌اش خارج می‌شود، گریزی برای یک استراحت چند ساعته، وارد خانه او شده، تلویزیون تماشا می‌کند و از خوراکی‌های خوشمزه موجود در کلبه، لذت می‌برد. همه چیز تا قبل از لحظه‌ای که گروه موش کوچولوها وارد کلبه شدند، خوب به نظر می‌رسید ولی با وجود موش‌های کوچک، استراحت و لذت‌بردن از آرامش کلبه، از بین خواهد رفت!
 گریزی در هر اپیزود سعی می‌کند دردسرهای موش کوچولوها را رفع کرده، اتفاقات مختلف را مدیریت کند و اگر توانست...تنها کمی استراحت کند!

جزئیات جالب سریال گریزی و موش کوچولوها

تا سال 2022 سریال گریزی و موش کوچولوها در سه فصل ساخته و پخش شد و هر کدام از این فصل‌ها، با اپیزودهای مختلف و جذاب نسبتا کوتاه، ماجراهای جالبی را برای بچه‌ها روایت می‌کردند.
این کارتون کمدی همانند اغلب کارتون‌های مشهور دنیای انیمیشن‌ها مثل تام و جری، زنجیره‌ای از اتفاقات ناتمام را روایت می‌کند که بچه‌ها بعد از هر سکانس، از ته دل به گریزی و البته موش کوچولوها، خواهند خندید. در قسمت 1 کارتون گریزی و موش کوچولوها کاراکترهای اصلی به مخاطبان معرفی می‌شوند و پس از آن در هر قسمت جدید سریال گریزی و موش کوچولوها یک اتفاق بامزه، خنده‌دار و هیجان‌انگیز، اتفاق می‌افتد.
بعد از استقبال عالی از فصل 1 کارتون گریزی و موش کوچولوها بقیه فصل‌ها هم با همان کاراکترهای جذاب و محبوب قبلی، ساخته شد. معمولا هر اپیزود حدودا 23 دقیقه است، ولی در این میان برخی اپیزودهای خاص کوتاه نیز وجود داشتند. کارتون طولانی گریزی و موش کوچولوها علاوه بر ماجراهای سرگرم‌کننده و جذاب، نکته‌های مهمی را به بچه‌ها یادآوری می‌کند که می‌توانید از آن الهام گرفته و چیزهای تازه‌ای به بچه‌های خود آموزش دهید.

نکات مثبت و منفی هر قسمت جدید کارتون گریزی و موش کوچولوها

تماشا کارتون گریزی و موش کوچولوها برای هر دو گروه بزرگ‌ترها و بچه‌ها عالی خواهد بود. هرچند ممکن است کودکان کم سن و سال، از دیدن مبارزه‌های دائم میان موش‌ها و گریزی، کمی مضطرب شوند. در هر قسمت از این کارتون، گریزی باید سعی کند که مشکل موجود را حل کرده و از بدترشدن وضعیت، جلوگیری کند.
با کمک هر قسمت می‌توانید به بچه‌ها نکته‌های مهمی مثل دست نزدن به وسایل دیگران، اجازه گرفتن از بقیه قبل از استفاده از وسایل آن‌ها، مراقبت از خود در محیط جنگل، خطرات موجود در محیط، نحوه تعامل صحیح با دوستان و هم‌کلاسی‌ها و ده‌ها مورد دیگر را آموزش دهید.
قسمت آخر سریال گریزی و موش کوچولوها در هر فصل، ماجراهای آن فصل را جمع‌بندی کرده و یک سرنخ جدید از فصل بعدی به مخاطبان می‌دهد. علاوه بر همه اپیزودها، در یک قسمت ویژه کارتون گریزی و موش کوچولوها که حدودا یک دقیقه و نیم بود، گریزی و موش‌ها با بیماری کرونا روبه‌رو شده و به ساده‌ترین شکل ممکن، نحوه مراقبت از خود را به بچه‌ها نشان می‌دهند. پیشنهاد می‌کنیم در کنار هم، اپیزودهای این کارتون را تماشا کرده و علاوه بر لذت‌بردن از ماجراهای این کارتون، به فرزندان خود کمک کنید تا تفاوت میان رفتارهای صحیح و غلط را متوجه شوند.

تماشا و دانلود کارتون گریزی و موش کوچولوها در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال گریزی و موش کوچولوها به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین برای شما فراهم شده است. علاوه بر این، می‌توانید بعد از دانلود سریال گریزی و موش کوچولوها و پخش آن به‌صورت آفلاین، دقایق خوش و جذابی را برای فرزندان‌تان رقم بزنید. حدس می‌زنیم همه پدر و مادرها عاشق گریزی و همه بچه‌ها عاشق موش کوچولوها شوند و هر گروه با دیدن موفقیت‌های تیم خود، دقایقی پر از خنده و شادی و هیجان، سپری کنند.