خرس های کله فندقی We Bare Bears: The Movie (2020)

خرس های کله فندقی We Bare Bears: The Movie

در کارتون خرس های کله فندقی We Bare Bears سه خرس از نژادهای مختلف برای فرار از نقشه‌های یک مامور حیات‌وحش، راهی کانادا می‌شوند تا زندگی ماجراجویانه خود را ادامه بدهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی خرس های کله فندقی

در کارتون خرس های کله فندقی We Bare Bears سه خرس از نژادهای مختلف برای فرار از نقشه‌های یک مامور حیات‌وحش، راهی کانادا می‌شوند تا زندگی ماجراجویانه خود را ادامه بدهند. در ادامه بیشتر درباره داستان انیمیشن We Bare Bears خواهیم نوشت. راستی توجه داشته باشید که این انیمیشن را با نام‌های خرس های پچول ، سه کله پوک ماجراجو ، کله پوک ها و ما خرس های کله فندقی هم دوبله کرده‌اند. پس اگر دنبال دوبله فارسی انیمیشن خرس های کله فندقی و یا هر کدام از این عنوان‌ها می‌گردید، مسیر را درست آمده‌اید!
فیلم سینمایی خرس های کله فندقی 2020 از روی سریال We Bare Bears ساخته شده است و در ادامه بیشتر درباره‌اش خواهید خواند.

داستان انیمیشن خرس های کله فندقی 2020

قسمت جدید و طولانی کارتون خرس های کله فندقی یک فیلم سینمایی با همین نام است که ماجرای 3 خرس ماجراجوی ما را دنبال می‌کند. البته توجه داشته باشید که فیلم خرس های کله فندقی قسمت آخر این مجموعه نیست و شما می‌توانید سریال را هم تماشا کنید.
در این انیمیشن خنده دار و جذاب، گریز (یک خرس گریزلی)، پاندا، و خرس قطبی برای حضور در افتتاحیه یک غذاخوری جدید راهی سفر می‌شوند. در این مسیر آنها باز هم خرابکاری‌هایی مرتکب می‌شوند که پای قانون را هم به ماجرا باز می‌کند! این سه دوست قدیمی برای فرار از دست پلیس، تصمیم می‌گیرند به کانادا مهاجرت کنند، ولی کار راحتی پیش روی ندارند و قرار است ماجراجویی آنها پر از هیجان و موانع باشد. آیا قهرمانان کله‌فندقی ما موفق خواهند شد از مرز کانادا عبور کنند، یا باید به خانه‌شان برگردند؟ این سوالی است که تماشای فیلم خرسهای کله فندقی را برای ما جذاب می‌کند.

والدین باید بدانند...

اگر فرزند شما پیش از این سریال خرس های کله فندقی را دنبال کرده، پسندیده باشد اکنون دیگر نیازی به بررسی بیشتر نیست. فیلم We Bare Bears دنبالۀ همان سریال است و جز چند صحنه حساس موردی ندارد که نگرانش باشید. در کارتون خرس های کله فندقی 2020 صحنه‌هایی از فرار با اتومبیل، تصادف، و آتش‌سوزی جنگل را شاهد هستیم که شما باید تصمیم بگیرید تماشای این صحنه‌ها برای فرزندتان مناسب است یا نه.
در کنار این موارد حساس، انیمیشن خرس های کله فندقی مفهوم دوستی و هم‌بستگی را به‌خوبی به کودکان نشان می‌دهد. پرورش روحیۀ ماجراجویی نیز از مفاهیمی است که فرزندتان با تماشای این فیلم سینمایی کودکانه کمدی یاد می‌گیرد. برنامه‌ریزی در شرایط بحرانی و کمک به دیگران برای رسیدن به مقصد هم در این کارتون آموزش داده می‌شود. در کل باید گفت که کله‌فندقی‌ها علاوه بر ساختن ساعتی شاد و خنده‌دار برای جمع خانوادگی شما، حامل مفاهیم آموزشی بسیاری نیز هست که می‌توانند در پرورش روحیه و ذهن فرزندتان به شما کمک کنند.

دانلود انیمیشن خرس های کله فندقی

برای دانلود رایگان انیمیشن خرس های کله فندقی و تماشای آفلاین این کارتون جذاب می‌توانید از اپلیکیشن آفرینک استفاده کنید. همچنین تماشای آنلاین کارتون خرس های کله فندقی 2020 دوبله فارسی و صدها انیمیشن جذاب دوبله و زیرنویس فارسی دیگر در آفرینک رایگان است و شما نیاز به خرید اشتراک نخواهید داشت. آفرینک تلاش می‌کند تا بتواند محیطی مطمئن و ایمن برای فرزند دلبند شما ایجاد کند و همراه شما در مسیر سرگرمی‌آموزی فرزندتان باشد. لطفاً شما هم نظرتان را دربارۀ انیمیشن We Bare Bears اینجا بنویسید تا دیگر والدین هم بتوانند از تجربه شما بهره‌مند شوند.