آفرینک
X

نژا Ne Zha (2019)

نژا Ne Zha

انیمیشن نژا Ne Zha درباره پسربچه عجیبی است که با یک علامت اهریمنی به دنیا می‌آید و حالا باید با سرنوشت خود، مبارزه کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 7.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی نژا

در یک دهکده دوردست، پسربچه‌ای به دنیا می‌آید که از اولین لحظه تولد، ماجراها و دردسرهای عجیب زندگی او شروع خواهند شد. منظور ما چیست؟ الان به شما می‌گوییم! این پسربچه که « نژا » نام دارد، یک علامت اهریمنی بر روی پیشانی‌اش حک شده که همه مردم روستا را ترسانده است. با وجود این علامت، همه مردم روستا می‌دانند که روح یک اهریمن باستانی، در نژا قرار گرفته و ماجراهای عجیب و غریب زندگی این پسربچه از همین لحظه آغاز می‌شوند. اگر دقیقا نمی‌دانید که نژا قرار است با چه مشکلاتی مواجه شود و برای حل این مشکلات خود چه راه‌حلی دارد، باید هر چه سریع‌تر انیمیشن سینمایی نژا با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان تماشا کنید!

خلاصه کارتون سینمایی نژا

تولد نژا و علامت اهریمنی او، برای همه مردم روستا به معنای نابودی است و به همین دلیل هیچ‌کس دلش نمی‌خواهد نژا و خانواده‌اش در روستا باقی بمانند. در این شرایط، والدین نژا برای محافظت از او، از روستا خارج می‌شوند و حالا نژا باید بر خلاف سرنوشت و البته طبیعت خود، با این نیروی اهریمنی مبارزه کند. شما فکر می‌کنید که نژا موفق می‌شود و می‌تواند با سرنوشت خود مقابله کند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست انیمیشن Ne Zha با دوبله فارسی را با فرزند خود تماشا کنید.

تماشا انیمیشن Ne Zha با دوبله فارسی چه پیام‌های مثبتی برای کودکان دارد؟

برنامه کودک نه ژا با الهام گرفتن از افسانه‌های کهن چین ساخته شده است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک شب‌نشینی خانوادگی خواهد بود. علاوه بر انیمیشن نژا 1 ، انیمیشن نژا 2 نیز ساخته شده است و ماجراجویی نژا در سال‌های بعد را نشان می‌دهد که باید دوباره از نیروهای مرموزش کمک گرفته و از دوستان و اطرافیان خود محافظت کند.
کارتون نژا ترکیبی از هیجان، افسانه، شادی و غم است و تماشای آن می‌تواند نکات مهم و آموزنده‌ای برای کودکان داشته باشد. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون سینمایی نژا شامل موارد زیر است:

عدم قضاوت مردم از روی ظاهر

نگاه منفی مردم روستا به نژا، باعث شد که از همان اولین سال‌های زندگی، کاراکتر اصلی با مشکلات مختلفی روبه‌رو شود. این بخش را کمی بیشتر با فرزندان خود بررسی کنید و به آن‌ها بگویید که قضاوت کردن افراد از روی ظاهرشان، در اغلب موارد نتایج بسیار بدی خواهد داشت. هیچ‌کس نمی‌تواند خوب یا بد بودن انسان‌ها را از ظاهر آن‌ها تشخیص دهد. بنابراین بچه‌ها هم باید این نکته بسیار مهم را به خاطر بسپارند و با قضاوت اشتباه خود، اطرافیان را آزار ندهند.

عدم توجه به کلیشه‌ها و تلاش برای ساخت یک زندگی بهتر

با وجود این‌که همه مردم نگاهی بسیار منفی به کاراکتر اصلی دارند، او سعی دارد که مسیر بهتری برای زندگی خود بیابد. تقابل با کلیشه‌ها و نگاه کلی جامعه، تسلیم نشدن در برابر تقدیر و نداشتن روحیه قربانی، همه از مهم‌ترین رفتارهای مثبت نژا است.
به بچه‌ها بگویید که هیچ‌گاه نباید شکست را بپذیرند و از طرفی نباید اجازه دهند که نگاه منفی جامعه که خیلی وقت‌ها اشتباه است، آن‌ها را به انتخاب یک مسیر ناخوشایند، مجبور کند. هر کسی در زندگی، مسئول سرنوشت خود است و باید برای رسیدن به بهترین شرایط و موقعیت، تمام تلاش خود را به کار گیرد.

حمایت اعضای خانواده از یکدیگر و اهمیت آن در زندگی

عشق بی‌قید و شرط والدین کاراکتر اصلی به او، از دیگر نکات بسیار مهم و تعیین‌کننده انیمیشن Ne Zha است. به بچه‌ها یادآوری کنید که شما هم همیشه و تحت هر شرایطی، آن‌ها را دوست دارید و در کنارشان هستید. این اطمینان خاطر، اعتمادبه نفس کافی برای امتحان کردن کارهای جدید و تلاش برای رسیدن به موقعیت‌های بهتر را در اختیار فرزندان شما خواهد گذاشت.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمیشن نژا باید به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و سکانس‌های اکشن، باعث شده که تماشا انیمیشن سینمایی نژا با دوبله فارسی برای کودکان 10 ساله و بزرگ‌تر، مناسب باشد.

  • انواع اتفاقات ناخوشایند و کمی خطرناک برای کاراکترهای اصلی رخ می‌دهد که ممکن است برای کودکان کم سن و سال تنش‌زا باشد. بهتر است در حین پخش کارتون کنار فرزندان خود بمانید و پس از اتمام کارتون، به بچه‌ها یادآوری کنید که تمام این ماجراها یک افسانه جذاب و قدیمی است.

  • این انیمیشن اشاره‌هایی به تناسخ نیز دارد و ممکن است بررسی این موضوع برای کودکان کمی بزرگ‌تر و نوجوان، جذابیت داشته باشد. می‌توانید در کنار هم کتاب‌ها و افسانه‌های مرتبط را مطالعه کرده و بچه‌ها را با فرهنگ دیگر کشورهای دنیا آشنا نمایید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی نژا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی نژا با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Ne Zha با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را در یک شب‌نشینی خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های مهیج نژا و خانواده‌اش، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا نژا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تولد دوباره میمون شاه و انیمیشن فرزند ماه کامیاری را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.