آفرینک
X

مخترع The Inventor (2023)

مخترع The Inventor

انیمیشن مخترع The inventor درباره داستان زندگی یکی از بزرگترین مخترعان و نقاشان دنیا یعنی لئوناردو داوینچی است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی مخترع

داوینچی، یک نقاش ماهر و البته یک مخترع ماجراجو است که همیشه برای ساختن وسایل تازه و ابزارهای جدید، هیجان دارد! البته که نقاشی و اختراع، تنها علاقمندی‌های داوینچی نیست و او به شناختن بدن انسان‌ها هم به شدت علاقه دارد. حالا و در این شرایط، او برای کشف گوشه‌های تازه جهان، از کشور خود ایتالیا خارج شده و یک ماجراجویی‌ مهیج را در گوشه جدیدی از دنیا آغاز می‌کند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که داوینچی چه ماجراجویی‌های دارد و قرار است چه اتفاقات مهیجی را تجربه کند، فقط باید هر چه سریع‌تر کارتون سینمایی مخترع با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها تماشا کنید!

خلاصه کارتون سینمایی مخترع 2023 درباره چیست؟

داوینچی برای رسیدن به اهداف خود، به یک فضای جدید نیاز دارد و به همین خاطر هم از ایتالیا به فرانسه می‌رود. او در فرانسه با شاهزاده آشنا شده و از همان ثانیه، ماجراجویی‌های این دو در کنار هم آغاز خواهند شد. تلاش برای ساخت ابزار جدید، کشف معماهای بدن انسان و گذر از مرزهای علم، تنها برخی از اهداف داوینچی نابغه است که هر بار برای او یک ماجراجویی تازه خواهد ساخت! حالا شما فکر می‌کنید که داوینچی به اهداف خود می‌رسد یا موانع مسیر، نارضایتی بقیه افراد دربار و البته نظرات منفی مردم شهر، باعث شکست او خواهند شد؟

بچه‌ها پس از تماشا انیمیشن The Inventor 2023 چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد خواهند گرفت؟

کارتون جدید داوینچی یکی از بهترین، جذاب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین عناوین سال 2023 است که بدون شک تمام اعضای خانواده از تماشا آن حسابی لذت خواهند برد. بررسی مسیر زندگی یکی از مهم‌ترین دانشمندان قدیمی با زبانی کودکانه و طنز، باعث شده که بچه‌ها به خوبی با این کاراکتر ارتباط برقرار کنند و با آثار مهم او هم آشنا شوند.
این انیمیشن طنز، علاوه‌بر لحظات سرگرم‌کننده و به شدت بامزه، سکانس‌های آموزنده و تاثیرگذاری نیز دارد. پس از تماشا کارتون The Inventor ، می‌توانید درباره این نکات مهم با بچه‌ها حرف بزنید و موارد تازه‌ای به کودکان بیاموزید. البته اگر دقیقا نمی‌دانید که چه چیزهایی به فرزندان خود بگویید، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

آشنایی با برخی از بهترین دانشمندان دوران گذشته

بررسی زندگی داوینچی و اختراعات او، فرصت فوق‌العاده‌ای است که با بچه‌ها درباره دانشمندان، نقاشان و دیگر افراد بزرگ تاریخ، گفت‌وگو کنید. در کارتون سینمایی مخترع ، دیگر افراد مشهور تاریخ نیز به کودکان معرفی می‌شوند. سن فرزندان خود را در نظر بگیرید و با توجه به میزان درک آن‌ها، آثار این هنرمندان را به کودکان نشان دهید. درباره تاثیر این افراد بر جهان و زندگی فعلی انسان‌ها، با بچه‌ها نیز گفت‌وگو کرده و آن‌ها را به شناخت دیگر انسان‌های بزرگ دنیا ترغیب نمایید.

بررسی اهمیت کنجکاوی و تلاش برای پیاده‌سازی ایده‌ها

مهم‌ترین موضوعی که کودکان در حین تماشا انیمیشن مخترع با آن مواجه می‌شوند، کنجکاوی بی حد و اندازه داوینچی است. او از هر فرصتی برای یافتن ایده‌های تازه، ساخت اشیا جدید یا کشف موارد علمی، استفاده می‌کند.
این رفتار کاراکتر اصلی و پشتکار او برای رسیدن به هدف، یکی از بهترین خصوصیات اخلاقی است که می‌توانید کودکان را به داشتن آن ترغیب کنید. شرایط را برای کنجکاوی کودکان فراهم نمایید و اجازه دهید که در محیط امن خانه و در کنار شما، به پاسخ سوالات خود برسند و خلاقیت خود را از طریق ساخت ابزارهای کوچک و کاردستی‌های متنوع، تقویت کنند.

عدم توجه به کلیشه‌ها و نظرات منفی افراد جامعه

رفتار متفاوت کاراکتر اصلی در کارتون The Inventor ، نسبت به همه افراد جامعه باعث شده که او همیشه با بقیه تفاوت داشته باشد. از طرف دیگر، شکست‌های مداوم او در راه رسیدن به اهداف خود ، باعث شده که دیگران او را سرزنش یا حتی مسخره کنند. البته که داوینچی همه این موارد را نادیده می‌گیرد و با پشتکاری مثال‌زدنی، مسیر خود را ادامه می‌دهد.
درباره این موضوع نیز با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که در اغلب موارد، متفاوت‌بودن با دیگران، با واکنش‌های تند از سوی دیگر اعضای جامعه قضاوت می‌شود، اما همه انسان‌ها باید بدانند که تفاوت در استعدادها و توانایی‌ها، همان چیزی است که باعث می‌شود یک جامعه کامل داشته باشیم. به فرزندان کمی بزرگ‌تر و نوجوان خود تاکید کنید که نظرات منفی، کلیشه‌های جامعه و سرزنش‌ها، همیشه وجود دارند. آن‌ها نباید به دلیل این موارد، شخصیت خود را تغییر دهند و سعی کنند تنها برای خوشایند دیگران، مهارت و استعداد خود را سرکوب نمایند.

والدین پیش از پخش کارتون جدید مخترع باید موارد زیر را در نظر بگیرند

  • احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 8 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • درباره قوانین مراقبت از خود در حین انجام کارهای تازه با بچه‌ها گفت‌وگو کنید و به آن‌ها بگویید که اختراع و ساخت چیزهای جدید، نباید به آسیب‌زدن به خود منجر شود.

  • درباره تلاش کاراکتر اصلی برای پرواز با کودکان حتما حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که بدون مشورت با شما، کار خطرناکی انجام ندهند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی مخترع 2023 با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید مخترع با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشا آنلاین، امکان دانلود کارتون سینمایی مخترع با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این انیمیشن را در یک دورهمی خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های یکی از بهترین و بزرگ‌ترین دانشمندان دنیا با شاهزاده دوست‌داشتنی فرانسه در کنار هم حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مخترع لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن نسل بعدی و انیمیشن میچل ها در برابر ماشین ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.