آفرینک
X

نسل بعدی Next Gen (2018)

نسل بعدی Next Gen

انیمیشن نسل بعدی Next Gen از دنیای مدرنی می‌گوید که در آن‌جا، ربات‌ها مسئولیت همه چیز را برعهده دارند و انسان امروز، تنها کمی تا رسیدن به این دنیا فاصله دارد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.6 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی نسل بعدی

ربات‌های جذاب، تکنولوژی‌های پیشرفته‌ و البته دنیای مدرن‌تر، اغلب انسان‌ها را هیجان‌زده می‌کند و انیمیشن نسل بعدی ما را به این دنیای کاملا جذاب می‌برد. در انیمیشن نسل بعدی که با نام نسل جدید هم در ایران شهرت پیدا کرده، با چیزی بیش از ربات‌های قدرتمند روبه‌رو می‌شویم و با شخصیت اصلی داستان، لحظات خوب و بدی را تجربه خواهیم کرد، اما داستان از چه قرار است؟

داستان کارتون سینمایی نسل بعدی

انیمیشن نسل بعدی ، درباره یک دختر 13 ساله به نام «مای سو» است که در آغاز دوره نوجوانی، با یک ربات جذاب، جدید و البته کمی خطرناک، آشنا می‌شود. هدف اصلی ساخت این ربات، ایجاد یک سلاح قدرت‌مند است، ولی رابطه دوستانه میان مای و ربات، همه چیز را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مای چطور با این ربات آشنا می‌شود؟ قرار است دنیا چه تغییری کند؟ و آیا مای می‌تواند ربات، خانواده و البته خودش را نجات دهد؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها، باید حتما انیمیشن نسل بعدی را ببینید!

نکات مهم انیمیشن نسل بعدی دوبله فارسی

انیمیشن نسل بعدی یک انیمیشن کامپیوتری تخیلی است که بر اساس یک مجله آنلاین کمیک چینی به نام 7723، ساخته شد. نتفلیکس، حق پخش این انیمیشن را خریداری کرد و جز در چین، این انیمیشن به نمایش گذاشته شده است.
پخش کارتون نسل بعدی توانست توجه مثبت اغلب منتقدان و مخاطبان را جلب کند. داستان بسیار هیجان‌انگیز، سکانس‌های اکشن، لحظات تاثیرگذار و وجود یک دختر نوجوان که شباهت زیادی به همه بچه‌های نوجوان واقعی دارد، باعث شد که این انیمیشن در مدت زمان کوتاهی، محبوبیت بسیار زیادی کسب کند.
کودکان عاشق تکنولوژی، از دیدن ربات‌های پیشرفته و مجهز لذت می‌برند و دختران با شخصیت اصلی کارتون، احساس هم‌ذات‌پنداری خواهند داشت. کارتون نسل بعدی یکی از معدود انیمیشن‌هایی است که موسیقی متن منحصر به‌فردی دارد. در این انیمیشن، برخلاف دیگر فیلم‌های کودکانه، از موسیقی ملایم و شاد استفاده نشده و با توجه به اتفاقات مهیج و البته شخصیت مستقل کاراکتر اصلی، موسقی راک مورد استفاده قرار گرفته است.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن نسل بعدی با دوبله فارسی کامل همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که دنیای جدیدی را تصور کرده و با مشکلات موجود در دنیای واقعی، مواجه شوند. تا سال 2022 و علی‌رغم انتظار همه طرفداران این کارتون، انیمیشن نسل بعدی 2 پخش نشد، هرچند با تماشا کارتون نسل بعدی 1 نیز می‌توانید راجع به موضوعات مهمی با بچه‌های خود حرف بزنید.

نکات مثبت و منفی کارتون سینمایی نسل بعدی برای بررسی با بچه ها

کارتون سینمایی نسل بعدی به‌شدت جذاب و پرکشش است و به همین خاطر، کودکان و حتی بزرگسالان، از همان ثانیه‌های ابتدایی جذب آن خواهند شد. در صورتی که در اطراف شما یک نوجوان وجود داشته باشد، به‌راحتی می‌توانید شباهت بی‌نظیر رفتارهای مای را با نوجوان‌های عادی، درک کنید و به همین خاطر، بچه‌ها به‌‌سرعت با این کاراکتر، ارتباط برقرار می‌کنند.
انیمیشن نسل بعدی دوبله فارسی ، روند عادی و طبیعی مستقل‌شدن کودکان از والدین را نشان می‌دهد و این اتفاق برای مای، در دوره‌ای رخ می‌دهد که دنیا نیز با یک مرحله بسیار جدید و حتی خطرناک، مواجه شده است. این تقارن، همه چالش‌های مای را سخت‌تر می‌کند و با کمک این موضوع، می‌توانید چند نکته مهم را به کودکان یادآوری کنید:

 • فرآیند رشد و تغییر، همیشه با چالش‌های مختلف درونی و بیرونی همراه است؛

 • زندگی همیشه قشنگ و شاد نیست و باید انتظار اتفاقات ناراحت‌کننده را هم داشته باشند؛

 • خشم، ناراحتی، حسادت، درد و انواع احساسات منفی دیگر نیز در دنیا وجود دارند و کودکان باید بتوانند این احساسات خود را مدیریت کنند؛

 • وجود  هرکدام از این احساسات منفی، استفاده از خشونت را توجیه نمی‌کند؛

 • کمک به یکدیگر، می‌تواند از وقوع اتفاقات خیلی بد جلوگیری کند و همه انسان‌ها باید هم‌دلی با یکدیگر را فرا بگیرند.

انیمیشن نسل بعدی دارای لحظات درام زیادی است که هر کدام از آن‌ها، می‌تواند بچه‌ها را به فکر فرو ببرد.

تماشا و دانلود انیمیشن نسل بعدی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون نسل بعدی با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب، اکشن و هیجانی را به‌صورت آنلاین برای کودکان‌تان پخش کنید. امکان دانلود انیمیشن نسل بعدی و تماشای آفلاین آن نیز برای شما فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید در کنار همه اعضای خانواده، این انیمیشن فوق‌العاده و زیبا را ببینید. کارتون نسل بعدی ، نیم‌نگاهی به دنیایی دارد که احتمالا، نسل‌های بعدی ما، آن را تجربه خواهند کرد.

اگر فرزندتان از تماشای انیمیشن نسل بعدی لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ران اشتباه رفته و انیمیشن شش ابر قهرمان را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.