نسل بعدی Next Gen (2018)

نسل بعدی Next Gen

انیمیشن نسل بعدی Next Gen 2018 ماجرای دنیایی است که همه چیز توسط ربات‌ها انجام می‌شود. در این میان دختری تنها به نام می که بیزار از دنیای رباتی است تصادفا با یک ربات فوق سری آشنا می‌شود و... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی نسل بعدی

انیمیشن نسل بعدی Next Gen درباره‌ی آینده‌ای است که در آن ربات‌ها به آدم‌ها کمک می‌کنند. آن‌ها از کوچک‌ترین کارها مثل مسواک زدن و یا گرم کردن غذا تا کارهای بزرگتر مثل تأمین امنیت شهر را به عهده گرفته‌اند. آدم‌ها با ساختن ربات‌های پیشرفته سعی می‌کنند تا زندگی راحتی برای خودشان درست کنند. برای همین در هر خانه حداقل یک ربات وجود دارد که مثل خدمتکار به همه‌ی کارها رسیدگی می‌کنند. غیر از این ربات‌های دیگری هم هستند که وظایف کوچکتری بر عهده دارند. ربات‌ها هر سال به‌روزرسانی می‌شوند و نسل‌های جدیدتری از آن‌ها ساخته می‌شود و آدم‌ها هم ربات‌های جدید را جایگزین ربات‌های قدیمی می‌کنند. مِی دختری است که در کودکی پدرش را از دست داده. او احساس تنهایی می‌کند و فکر می‌کند هیچکس او را درک نمی‌کند. او از این‌که ربات‌ها همه‌ی کارها را انجام بدهند، عصبانی است و اصلاً دل خوشی از آن‌ها ندارد. دلش می‌خواهد همه‌شان را نابود کند. در نمایشگاهی از ربات‌های جدید او با رباتی آشنا می‌شود که هنوز هیچکس از آن استفاده نکرده. مِی بدون آن‌که متوجه شود ربات را راه‌اندازی می‌کند. ربات اولین کسی که ببیند را به عنوان صاحب خودش شناسایی می‌کند و بعد از آن تصمیم می‌گیرد مِی را پیدا کند. در این مسیر هم اتفاقات زیادی برای شهر می‌افتد. مثل یک پل ریزش می‌کند و تعدادی ربات از بین می‌روند. این تنها به این دلیل است که ربات هوشمند و پیشرفته قصد دارد خانه‌ی مِی را پیدا کند. انیمیشن‌هایی که درباره‌ی ربات‌ها هستند همیشه جالب و دیدنی‌اند. مگر نه؟ انیمیشن شش ابرقهرمان هم یکی از آن انیمیشن‌های خوبی است که می‌توانید با این موضوع تماشا کنید. 
مِی با دیدن ربات متوجه می‌شود که او توانایی‌های زیادی دارد. او با سلاح‌هایی که دارد می‌تواند ربات‌های دیگر را از بین ببرد. حالا مِی می‌تواند از همه‌ی ربات‌هایی که در اطراف او هستند و زندگی‌اش را سخت کرده‌اند، انتقام بگیرد. ربات هوشمند با اینکه مخالف از بین بردن ربات‌هاست اما مِی را دوست خودش می‌داند و به حرف‌های او گوش می‌کند. این باعث می‌شود که مرکز ساخت ربات‌های هوشمند متوجه این قضیه شوند. داشتن سلاح برای یک ربات قانونی نیست و فیلم‌هایی که دوربین‌ها از ربات هوشمند گرفته‌اند برای رئیس این مرکز دردسرساز می‌شود. او به سازنده‌ی ربات‌ها دستور می‌دهد که ربات هوشمند را پیدا کند. اما این تازه شروع ماجراهای مِی و ربات هوشمند است. این انیمیشن جدید و جذاب را همین حالا در آفرینک تماشا کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن‌ نسل بعدی Next Gen

دوستی آخرین چیزیه که فراموش می‌شه.