آفرینک
X

دایناسور Dinosaur (2000)

دایناسور Dinosaur

داستان انیمیشن دایناسور در ماقبل تاریخ می‌گذره. وقتی که بعد از حمله عده‌ای از حیوانات وحشی به دایناسورها، تخم یکی از اون‌ها گم می‌ش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی دایناسور

داستان انیمیشن دایناسور در ماقبل تاریخ می‌گذره. وقتی که بعد از حمله عده‌ای از حیوانات وحشی به دایناسورها، تخم یکی از اون‌ها گم می‌شه و دست عده‌ای از لِمورها که یک جور موش بزرگ هستن می‌افته. لمورها از تخم مراقبت می‌کنن تا موجود درون اون به دنیا می‌آد. اون‌ها اسم بچه تازه به دنیا اومده رو آلادار می‌گذارن. آلادار و خانواده عجیب‌اش بخاطر برخورد یک شهاب سنگ با زمین باید سرزمین‌شون رو ترک کنن. در جریان فرار، اون‌ها با گروه بزرگی از حیوانات و دایناسورها مواجه می‌شن که اون‌ها هم از شهاب سنگ دارن فرار می‌کنن. اون‌ها با دایناسورهای بدجنسی روبه رو می‌شن که قصد دارن اون‌ها رو بخورن. آیا آلادار و خانواده‌اش می‌تونن از اتفاقات و حوداثی که براشون پیش می‌آد، جون سالم به در ببرن یا نه؟بنظرتون اون‌ها می‌تونن به مکان امنی برای زندگی برسن؟این‌جا می‌تونید دوبله فارسی این انیمشین جذاب و ماجراجویانه رو که محصول کمپانی والت دیزنی هست رو ببینین.

شخصیت‌های انیمیشن دایناسور

آلادار: بچه دایناسور یتیمی که توسط گروهی از لِمورها بزرگ می‌شه. پلیو: یکی از لِمورها که از آلادر مراقبت می‌کنه و اون رو به فرزند خواندگی می‌گیره. یار: یکی دیگه از لمورها که رفتار خشنی داره اما درواقع بسیار مهربان و دلسوز هست. زینی: بهترین دوست و درواقع همراه آلادارست. سوری: خواهر خوانده آلادار، دختر پلیوست. کرون: فرمانده خودخواه و عصبانی گروه حیواناتی که دارن فرار می‌کنن. با آلادار هم ارتباط خوبی نداره. نرا: دختر کرون که آلادار از اون خوشش میاد. این فیلم موزیکال و حادثه‌ای که محصول سال 2000 هست، تصویری از انواع دایناسورها و حیوانات قدیمی نشونتون می‌ده تا ضمن لذت بردن از فیلم و حوادث‌اش با این حیوانات و اسم هاشون هم آشنا بشید. بیش‌تر حیوانات این فیلم رو بر اساس اسکلت‌هاشون بازسازی کردن وگرنه حتمن میدونید که هیچ‌کدوم از اون‎ها دیگه زنده نیستن و همه شون منقرض شدن.