آفرینک
X

فصل شکار 3 Open Season 3 (2010)

فصل شکار 3 Open Season 3

انیمیشن فصل شکار 3 Open Season 3 ادامه داستانهای بوگ و الیوت هست. اگه فک کردین یک موقع حیوانات جنگل داستان هاشون تموم میشه پس سخت در اشتباهید. اونها هر روز ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی فصل شکار 3

انیمیشن فصل شکار 3 Open Season 3 ادامه داستانهای بوگ و الیوت هست. اگه فک کردین یک موقع حیوانات جنگل داستان هاشون تموم میشه پس سخت در اشتباهید. اونها هر روز اتفاق و ماجرای تازه ای دارن که شما میتونید توی قسمت های مختلف انیمیشن فصل شکار ببینیدشون.

بوگ بعد از داستانهایی که با شکارچی ها داشت و میخواستن شکار و تاکسیدرمی اش کنن و بزننش به دیوار، وارد یک سیرک سیار شد، بالاخره خرس ها هم باید کار کنن و به فکر زن و بچه اشون باشن. سیرک رو که میدونید چی هست؟ از این چادرهای بزرگ که توشون دلقک ها و آدمهای عجیب همراه با شیر و خرس و حیوان های دیگه برنامه اجرا میکنن. اون قدیم ها که تلویزیون نبوده مردم با همین سیرک سرگرم میشدن و مثلن بجای اینکه برن بت من ببینن میرفتن سیرک خلیل عقاب.

خوب، برگردیم به داستان فصل شکار 3. مشکلات بوگ از روز ورودش به سیرک شروع میشه، اون یک رقیب به اسم دوگ پیدا میکنه که خودخواه و مغرور هست و فکر میکنه مهمترین خرس دنیاست. کار کردن با همچین موجودی خیلی سخته ولی خوب این هنوز همه مشکل بوگ نیست. اون صبح چشمش رو باز میکنه و با دیدن یک گریزلی متولد روس در دام عشقش گرفتار میشه! عشق خرسی. شاید بنظر شما عاشقی اتفاق خوبی باشه و خوش بگذره ولی اگه بفهمید که معشوق مورد نظر اعتقاد داره خرس نیست و یک سگ هست نظرتون عوض میشه؟

خوب، بنظرم وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای ماجراهای عشق و عاشقی و حسادت خرس ها و بقیه حیوانات بشینید. زبان اصلی فصل شکار 3 انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن فصل شکار 3 Open Season 3

بوگ و الیوت برگشته اند و با پشمهاشون باید پرواز کنن!