آفرینک
X

پاندای کونگ فو کار 4 Kung Fu Panda 4 (2024)

پاندای کونگ فو کار 4 Kung Fu Panda 4

انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 Kung Fu Panda 4 2024 داستان تازه‌ای از پو است که این بار باید یک جنگجوی تازه را آموزش داده و با یک موجود بسیار قدرتمند و شرور، مبارزه کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی پاندای کونگ فو کار 4

استاد شیفو، این‌بار به پو، پاندای کونگ فو کار محبوب و البته جنگجوی اژدها اعلام می‌کند که در مسیر زندگی خود، باید آرامش و سکون را یاد بگیرد و استاد معنوی دره صلح باشد. برای این کار هم باید ساعت‌ها تمرکز و آرامش را تمرین کند! ناگفته پیدا است که پو اصلا در این کار موفق نیست و حالا در همین حین، دو ماجرای تازه هم به وجود می‌آیند. می‌پرسید چه ماجراهایی؟ خب همراه ما باشید تا ابتدا نکات مهم این کارتون را برای شما بگوییم و سپس با تماشا انیمیشن سینمایی پاندای کونگ فو کار 4 2024 با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، از ادامه ماجراجویی‌های محبوب‌ترین پاندای دنیا باخبر شوید!

داستان انیمیشن جدید پاندای کونگ فو کار 4

حالا وقت آن رسیده است که پو وارد مرحله تازه‌ای از زندگی خود شود. او باید بتواند یک جنگجوی اژدهای جدید تربیت کند، همه فوت و فن‌های کونگ‌فو را به او آموزش داده و در این مسیر، یک جایگزین برای خود بیابد. انجام این کار، به خودی خود بسیار سخت است، اما یک اتفاق غیر منتظره دیگر هم رخ خواهد داد! یک جنگجوی افسانه‌ای با قدرت تغییر شکل، وارد شهر شده است. این جنگجو پس از مبارزه با دیگران، تمام نیروها و مهارت آن‌ها را به خود جذب می‌کند و می‌تواند حتی ظاهر خود را به شکل رقبا تغییر دهد. با این شرایط، او هزاران شکل و مهارت در اختیار دارد و پوی کونگ فو کار، باید بتواند با این جنگنجوی تازه، مبارزه کند!

بچه‌ها با دیدن کارتون پاندای کونگ فو کار 4 با دوبله فارسی چه نکات آموزنده یاد می‌گیرند؟

پاندای کونگ فو کار یکی از جذاب‌ترین و محپوب‌ترین مجموعه‌های کارتونی است که علاوه‌بر بچه‌ها، بزرگسالان زیادی هم طرفدار آن هستند. تاریخ اکران پاندای کونگ فو کار  4، 8 مارس 2024 است و انتظارها برای دیدن این کارتون، لحظه‌به‌لحظه بیشتر می‌شود.
داستان جذاب و سکانس‌های طنز، درست مثل همیشه نقطه قوت این کارتون هستند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا تریلر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 با بچه‌ها، برای تماشای نسخه کامل این کارتون آماده شوید. این انیمیشن افزون بر لحظات مهیج و سرگرم‌کننده، نکات آموزنده و مثبتی هم برای بچه‌ها دارد. پس از اتمام کارتون، می‌توانید درباره این نکات مثبت زیر با هم گفت‌وگو کنید:

اهمیت ایجاد توازن در زندگی

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی Kung Fu Panda 4 با دیگر جنبه کونگ‌فو آشنا می‌شوند. در این کارتون، کاراکتر اصلی باید بتواند که نیروی ذهن خود را متمرکز کند، آرامش داشته باشد و از درگیری‌های بی‌پایان فیزیکی، کمی فاصله بگیرد. این موضوع، فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره اهمیت توازن در زندگی صحبت کنید.
هیچ‌کس نمی‌تواند با یک ذهن پر از آشوب، به هدف مدنظر خود دست پیدا کند و به همین دلیل همه باید در زندگی خود توازن ایجاد کنند. با توجه به شرایط زندگی خود، علایق کودکان و مواردی که در آن‌ها افراط دارند، مثال‌های مختلفی بزنید و به آن‌ها بگویید که انسان‌ها بدون تعادل در زندگی، هیچ‌‌گاه آرامش نداشته و دیر یا زود، علایق خود را هم به دلیل افراط از دست خواهند داد.

درخواست کمک از اطرافیان در موقع نیاز

با اینکه کاراکتر اصلی به‌عنوان جنگجوی اژدها می‌تواند با همه مبارزه کند، اما در حین وقوع یک شرایط سخت‌تر، باید بتواند از اطرافیان کمک بخواهد. مکالمه درباره این موضوع برای کودکان کمی بزرگ‌تر و نوجوان، الزامی است. بچه‌ها در سنین نوجوانی برای تثبیت استقلال خود، ترجیح می‌دهند که مشکلات خود را با شما در میان نگذارند، به همین خاطر کوچک‌ترین مشکل آن‌ها کم‌کم به شرایط بحرانی تبدیل می‌شود.
درباره این موضوع با فرزندان خود حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که درخواست کمک در اغلب موارد، یکی از سخت‌ترین کارها است و نشان‌دهنده شجاعت افراد برای درک محدودیت‌های فردی خود است. به بچه‌ها بگویید که از کمک‌خواستن نترسند، به کودکان اطمینان دهید که در هر شرایطی، کنار آن‌ها می‌مانید و بدون اینکه آن‌ها را سرزنش یا قضاوت کنید، برای حل مشکلات به آن‌ها کمک خواهید کرد.

آموزش توانایی‌های خود به دیگران

پو در کارتون پاندای کونگ فو کار 4 ، باید در نقش یک استاد کامل، مهارت‌های خود را به یک فرد جدید آموزش دهد. این بخش، فرصت ایده‌آلی است که درباره اهمیت نشر علم، آموزش به دیگران و تلاش برای ایجاد یک جامعه بهتر، با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید کاراکتر اصلی در قسمت‌های اول، همه فن و فنون را از استاد اعظم یاد گرفت و حالا زمان آن رسیده است که دانسته‌های خود را با بقیه به اشتراک بگذارد.
در صورتی که فرزند کوچک‌تری وارد خانواده شده است، از این بخش کمک بگیرید و به فرزندان خود بگویید که باید با صبر و آرامش، دانستنی‌های خود را با بچه‌های کوچک‌تر یا دیگر دوستان خود در مدرسه یا مهد، به اشتراک گذاشته و به آن‌ها کمک کنند که شرایط بهتری در بازی، درس و... داشته باشند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Kung Fu Panda 4 باید موارد مهم زیر را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترها باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • به کودکان تاکید کنید که کونگ‌فو تنها درگیری فیزیکی و خشونت نیست، بلکه آرامش و تمرکز هم دیگر جنبه‌های این ورزش رزمی هستند.

  • انواع وسایل، محصولات و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر کاراکترهای پاندای کونگ فو کار در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی پاندای کونگ فو کار 4 با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی پاندای کونگ فو کار 4 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Kung Fu Panda 4 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید در یک شب‌نشینی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های پو در کنار بقیه دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها و انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 : دنیای پنهان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.