آفرینک
X

والاس و گرومیت : نفرین خرگوشی Wallace & Gromit : The Curse of the Were-Rabbit (2005)

والاس و گرومیت Wallace & Gromit

انیمیشن نفرین خرگوشی درواقع ماجراهای والاس و گرومیت هست. حتمن انیمیشن های دیگه با محوریت این دو تا شخصیت رو دیدین. بعدن هم که با الهام از اونها مج ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی والاس و گرومیت : نفرین خرگوشی

انیمیشن نفرین خرگوشی درواقع ماجراهای والاس و گرومیت هست. حتمن انیمیشن های دیگه با محوریت این دو تا شخصیت رو دیدین. بعدن هم که با الهام از اونها مجموعه بره ناقلا رو ساختن.

توی این قسمت والاس و گرومیت شغلشون مبارزه با آفات هست. اونها حیواناتی که مزارع رو خراب میکنن رو میگیرن و مزارع رو نجات میدن، حیواناتی مثل خرگوش و راسو و این چیزها. چند روز قبل از مراسم سالانه جشن خرمن کار و کاسبی اونها حسابی گرفته. جشن خرمن میدونین چی هست؟بعد از پایان فصل درو و برداشت محصول کشاورزها یک جشن میگیرن که خوشحالی کنن. جشن خرمن همچین مناسبتی هست.

اونها متوجه مسئله ای میشن. اینکه یک سری اتفاقات مشکوک داره اتفاق می افته. یکی از خونه های شهرشون پر شده از خرگوشهای به دام افتاده. همون شب یک موجود بزرگ و اسرارآمیز به سبزیجات مقدس شهر حمله میکنه. آره، شهر اونها یک سری سبزیجات مهم و خاص داره. خانم توتینگتون که شهردار شهر هست فوری یک جلسه تشکیل میده تا این موجود عجیب رو گیر بندازن و جشن خرمن بتونه برگذار شه. ویکتور، خواستگار پرافاده خانم توتینگتون ترجیح میده اون موجود رو پیدا و شکار کنه. اینجوری جایگاهش به عنوان قهرمان شهر تثبیت میشه. ولی والاس و گرومپت موافق اینکار نیستن. اونها فکر میکنن یک داستانی پشت اون موجود عجیب هست و میخوان بفهمن داستان چیه.

بنظرتون ویکتور به سمت موجود شلیک میکنه؟قهرمانهای ما میتونن بفهمن قضیه از چه قراره؟اصن این موجود چی یا کی هست؟!اگه میخواید بفهمید چه اتفاقاتی در ادامه می افته باید با هم به تماشای این استاپ موشن جذاب کمدی بشینیم.

شعار تبلیغاتی انیمیشن والاس و گرومیت نفرین خرگوشی The Curse of the Were-Rabbit

موجودی شریر در مسیر آرزوها قرار گرفته!

عوامل و جوایز:

کارگردان این انیمیشن استیو باکس (Steve Box) هست. از کارهای قبلش حتمن انیمیشن فرار جوجه ای رو دیدین. انیمیشن نفرین خرگوشی جایزه بهترین انیمیشن سال 2005 رو از آکادمی اسکار هم گرفته. البته کلی جایزه دیگه هم گرفته. عنوان اصلی این انیمیشن The Curse of the Were-Rabbit هست.