آفرینک
X

فاجعه کیهانی اسکرت Cosmic Scrat-tastrophe (2015)

فاجعه کیهانی اسکرت Cosmic Scrat-tastrophe

داستان انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت Cosmic Scrat-tastrophe در مورد اسکرت هستش که دوباره می‌خواد بلوطش رو جایی قایم کنه. بعد از اینکه اسکرت باعث می‌ش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 5 دقیقه
  • 3+ سال
  • HD

معرفی فاجعه کیهانی اسکرت

داستان انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت Cosmic Scrat-tastrophe در مورد اسکرت هستش که دوباره می‌خواد بلوطش رو جایی قایم کنه. بعد از اینکه اسکرت باعث می‌شه که جزیره سنجاب‌ها داخل یه سوراخ مکیده بشه، سر از فضا در می‌آورد درحالی‌که داره می‌چرخه و یه بلوط هم دستشه. او داخل غاری می‌افته و جایی رو نشون می‌کنه که بلوطش رو بکوبه. غار با کوبیدن بلوط، شروع به ذوب‌شدن می‌کنه و معلوم می‌شه که غار، فضای داخلی یک فضاپیما هستش.

اسکرت هول می‌شه و سعی می‌کنه اهرمی که بلوط رو روش کوبیده برگردونه سرجاش ولی فضاپیما پرواز می‌کنه، به فضا می‌ره و با ماه برخورد می‌کنه و بعد ماه با بقیه سیاره‌ها برخورد می‌کنه، مثل توپ‌هایی که در بازی بیلیارد به هم می‌خورند. دو تا از سیاره‌ها با برخورد به هم تغییر رنگ می‌دهند و منظومه شمسی شکل جدیدی پیدا می‌کنه. او از دنیای جدیدی که ساخته متعجب می‌شه، سعی می‌کنه سرعت فضاپیما رو کم کنه و دوباره بلوطش رو می‌بینه و تو فضا با فضاپیما دنبالش می‌رود تا اینکه با یک سیاره برخورد می‌کنه. اسکرت از فضاپیما پیاده می‌شه و دنبال جایی می‌گرده که بلوطش رو داخلش بکوبه و با این‌کار باعث ترک خوردن سیاره می‌شه.

تا الان فهمیدیم که اسکرت منظومه شمسی رو تغییر داده و فاجعه جدیدی به بار آورده. آیا او می‌تونه این رو حل کنه؟ نقش منفرد، سید و دیگو تو داستان چیه؟ خودتون انیمیشن زیبای فاجعه کیهانی اسکرت رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت، منفرد، سید، دیگو و اسکرت هستند. در صورتی که از انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت خوشتون اومده، انیمیشن عصر یخبندان 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت Cosmic Scrat-tastrophe

اسکرت رو به خانه بیاورید.