آفرینک
X

افسانه محافظان : جغدهای گاهول Legend of the Guardians : The Owls of Ga'Hoole (2010)

افسانه محافظان Legend of the Guardians

سورن جغد کوچک و باهوشی است که اسیر تایتوها میشود. تایتوهای بدجنس جغدهای بی دفاع را اسیر می کنند. سورن تصمیم می‌گیرد اسیران را نجات دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی افسانه محافظان : جغدهای گاهول

افسانه محافظان : جغدهای گاهول(Legend of the Guardians : The Owls of Ga'Hoole) داستان زندگی سورن است. جغدی جوان که در کنار خانواده با شادی زندگی می­گذرانند. سورن و برادرش کلاد به همراه خواهر کوچکشان در کنار پدر و مادر به آرامی روزگار می­گذرانند. بابا جغد، همیشه برای بچه‌ها قصه­ی جغدهای محافظ را روایت می­کند. جغدهایی که به یاری جغدهای ضعیف­تر رفته‎اند. بچه جغدها نمی­دانند که این داستان­­ها واقعی‌اند یا افسانه؟ آیا واقعا جغدهای نگهبان گاهول وجود دارند؟ در هر حال قصه‌های دلچسبی برای قبل از خواب هستند. سورن این قصههای بابا جغد را دوست دارد.

بچه جغدها دیگر بزرگ شده­اند. کم­کم زمان پرواز جغدهای جوان فرا می­رسد. پدر به فرزندانش آموزش پرواز می­دهد و سورن و کلاد در تمرین‌ها رقیب سرسختی برای یکدیگر هستند. سورن و کلاد حین یکی از تمرین­ها با شور و هیجان سعی در پروازی بهتر دارند و کم­کم از لانه دور می­شوند. در یک لحظه جغدهای بزرگی به سمت آن­ها می­آیند. چنگال های خود را دور بدن جغدهای جوان انداخته و آن­ها را از زمین بلند می­کنند. جغدهای بزرگ از آنها چه می‌خواهند؟ می­خواهند به سورن و برادرش آموزش پرواز بدهند؟ وای خدای من، سورن و کلاد دارند از خانه دور و دورتر می­شوند. به مرور لانه از دیدرس سورن خارج می­شود. این­طور به نظر می­آید که جغدهای بزرگ دوست نیستند و سورن و برادرش به دردسر افتاده­اند. جغدهای بزرگ خود را تایتو و خاص معرفی می­کنند و جغدهای جوان زیادی را در سنت آیجلیوس به اسارت و بردگی گرفته­اند. تا از ضایعات بدن سایر جغدها، تکه‌های فلز!! را جمع کنند. تکه‌های فلز؟ به چه منظور؟

بردگی برای تایتوها سخت و طاقت فرساست. در این اسارت، کلاد در مواجهه با برادرش، منفعت خود را در نظر می­گیرد و از سورن دوری می­کند. سورن از همان ابتدا به فرار می­اندیشد ولی هنوز پرواز کردن را نیاموخته است. او هنوز به یاد داستان‌های شیرین قبل از خواب پدرش است. اگر محافظان گاهول، حقیقت داشته باشند شاید بشود از آن­ها کمک گرفت. افکار سورن پابرجاست تا اینکه یک اتفاق دلگرم­کننده می­افتد. یکی از تایتوها با سورن طرح دوستی می­ریزد. به نظر شما دوستی او واقعی است یا اینکه دسیسه‌ای در کار است؟ بهتر است بقیه داستان را خودتان دنبال کنید.

افسانه محافظان : جغدهای گاهول(Legend of the Guardians : The Owls of Ga'Hoole) به کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder) و در سال 2010 ساخته شده است. این انیمیشن مهیج و سرشار از امید و قهرمانی را در آفرینک تماشا کنید. اگر به انیمیشن های ماجراجویانه با محوریت حیوانات علاقه ­مند هستید، انیمیشن بامزه و هیجانی فردیناند Ferdinand به شما پیشنهاد می­شود.

شعار تبلیغاتی انیمیشن افسانه محافظان : جغدهای گاهول Legend of the Guardians : The Owls of Ga'Hoole

در راه یافتن به یک افسانه، خود افسانه خواهی شد.