آفرینک
X

هیولای دوست داشتنی من My Sweet Monster (2021)

هیولای دوست داشتنی من My Sweet Monster

انیمیشن هیولای دوست داشتنی من My Sweet Monster درباره ماجراهای یک سرزمین جادویی و شاهزاده نوجوان آن‌جا است که باید همراه با موجودات جادویی سرزمین‌شان، یک ماموریت مهم را انجام دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 4.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی هیولای دوست داشتنی من

احتمالا شما هم مثل اغلب بزرگترها، تصور می‌کنید که همه هیولاها ترسناک هستند. در این صورت باید بگوییم که بهتر است هر چه زودتر کارتون سینمایی هیولای دوست داشتنی با دوبله فارسی کامل را با فرزندان‌تان تماشا کنید. این کارتون جذاب که با اسم «هیولای شیرین من» هم در ایران ترجمه شده است، با یک ماجرای عجیب شروع می‌شود. یک نامه‌رسان بدجنس به اسم باندی، راز پادشاه را متوجه شده و از وجود یک معجون اسرارآمیز حیات‌بخش، باخبر می‌شود. باندی معجون را از پادشاه می‌دزد و حالا، دختر پادشاه را از او خواستگاری می‌کند! فکر می‌کنید باربارا، شاهزاده نوجوان و دختر پادشاه، این ازدواج را قبول می‌کند؟ البته قبل از تماشا کارتون هیولای دوست داشتنی من با بچه‌ها و رسیدن به جواب، تا انتهای مطلب با ما باشید تا چند نکته مهم را به شما بگوییم!

خلاصه داستان کارتون سینمایی هیولای دوست داشتنی من چیست؟

شاهزاده نوجوان، برای فرار از ازدواج اجباری با باندی، به سمت جنگل فرار می‌کند. در آن‌جا، با یک خرگوش سخن‌گو آشنا می‌شود که وظیفه مراقبت از جنگل را برعهده دارد. البته که خرگوش، تنها موجود عجیب و غریب جنگل نیست و یک هیولای دوست‌داشتنی نیمه انسان هم در آن‌جا زندگی می‌کند. باربارا، ابتدا قصد دارد از دست آن‌ها هم فرار کرده و به سمت یک قصر دوردست برود، اما بعد از فهمیدن یک ماجرای مهم، تصمیم می‌گیرد همراه با هیولای مهربان و خرگوش، از سرزمین جادویی و جنگل زیبای آن‌جا، محافظت کند. اگر دقیقا نمی‌دانید این ماجرای مهم چیست و چه خطری آن‌جا را تهدید می‌کند، باید هر چه سریع‌تر این انیمیشن مهیج، جذاب و پر از ماجرا را که یکی از بهترین انیمیشن های 2021 است را با بچه‌های خود تماشا کنید!

نکاتی مثبت و آموزنده انیمیشن My Sweet Monster با دوبله فارسی برای بچه ها چیست؟

این کارتون چند داستان هم‌زمان دارد و موارد مهمی را به بچه‌ها یاد می‌دهد. برای کودکانی که عاشق جنگل و موجودات جادویی، معجون‌های اسرارآمیز و داستان‌های شاهزاده و پری هستند، این کارتون یک انیمیشن ایده‌آل برای یک روز تعطیل است. پیام‌های مهم و مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

مراقبت از کره زمین

شاهزاده تصور می‌کند که جنگل و بقیه زمین‌های این سرزمین، به او و پدرش تعلق دارند. کم‌کم و با زندگی در جنگل، متوجه اشتباه خود شده و می‌فهمد که زمین و منابع آن، متعلق به همه انسان‌ها و حیوانات است. از سوی دیگر، کاراکتر منفی قصد دارد که همه منابع را استخراج کرده و آن‌ها را استفاده کند. همه این موارد، نکات مهمی هستند که می‌توانید بعد از تماشا انیمیشن هیولای دوست داشتنی من دوبله فارسی با کودکان، درباره آن‌ها گفت‌وگو کنید. از منابع محدود زمین بگویید و درباره شرایط نگهداری از کره زمین و حق حیات دیگر موجودات، با بچه‌ها حرف بزنید.

عدم قضاوت از روی ظاهر

هیولای جنگل، در نگاه اول ظاهر زشتی دارد. کم‌کم و با ادامه داستان، مخاطبان متوجه قضاوت اشتباه اولیه خود شده و از اهداف مثبت این هیولا مطلع می‌شوند. به بچه‌ها بگویید که زیبایی یا زشتی ظاهری، دلیلی بر خوب یا بد بودن افراد و موجودات نیست. به آن‌ها یاد بدهید که هیچ‌گاه از روی ظاهر قضاوت نکنند و آن‌ها را نسبت به معایب این کار آگاه نمایید.

از خودگذشتگی

در کارتون هیولای دوست داشتنی من ، یکی از کاراکترها برای نجات دیگران، خود را به خطر می‌اندازد. این بخش هم فرصت خوبی است که درباره خودخواهی و نقطه مقابل آن یعنی از خودگذشتگی، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که افراط در هر دو حالت، آسیب‌زا است  و همیشه باید حد وسط را در این موضوع نگه دارند.

قبل از پخش انیمیشن هیولای دوست داشتنی من برای بچه ها، این نکات مهم را در نظر بگیرید

پیش از پخش انیمیشن My Sweet Monster برای بچه‌های خود، حتما این موارد مهم را هم به خاطر بسپارید:

  • این کارتون دارای بخش‌های مبارزه است و در برخی مواقع، داستان آن کمی برای بچه‌ها پیچیده خواهد شد. بهتر است این کارتون را با هم تماشا کنید و هر بخش مبهم را برای فرزندان‌تان توضیح دهید.

  • داستان کارتون سینمایی هیولای دوست داشتنی من با داشتن لحظات فرار و حضور یک موجود جادویی با ظاهری عجیب، برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر، مناسب‌تر خواهد بود.

  • می‌توانید با استفاده از رفتارهای نامناسب کاراکتر منفی یعنی بادی، بچه‌ها را از معایب رفتارهای اشتباهی هم‌چون زورگویی، آزار و اذیت دیگران، برداشتن وسایل اطرافیان بدون اجازه آن‌ها و مجبور کردن بقیه به دوستی با خود، مطلع کنید.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی هیولای دوست داشتنی من با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا انیمیشن سینمایی My Sweet Monster با دوبله فارسی کامل از آفرینک وجود دارد. البته اگر تماشای آفلاین را ترجیح می‌دهد، خبر خوبی هم برای شما داریم. امکان دانلود انیمیشن سینمایی هیولای دوست داشتنی من با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراهای سرزمین جادویی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن هیولای دوست داشتنی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ماجراهای پیل و انیمیشن فروزن 2 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.