آفرینک
X

بادام زمینی ها The Peanuts Movie (2015)

بادام زمینی ها The Peanuts Movie

انیمیشن بادام زمینی ها The Peanuts Movie با اسم اسنوپی و چارلی براون Snoopy and Charlie Brown هم شناخته میشه. داستان دنیای رنگارنگ و پر از تخیل کودکی. چارلی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال
  • HD

معرفی بادام زمینی ها

انیمیشن بادام زمینی ها The Peanuts Movie با اسم اسنوپی و چارلی براون Snoopy and Charlie Brown هم شناخته میشه. داستان دنیای رنگارنگ و پر از تخیل کودکی. چارلی پسربچه آروم و خجالتی هست که با سگش اسنوپی و بقیه بچه های مدرسه وقت میگذرونه. همه چیز در محله اونها عادی و معمولی هست تا وقتی که یک همسایه جدید به اون اطراف اسباب کشی میکنه. همسایه جدید یک دختر مو قرمز داره و با اون داستان اوج میگیره. چارلی با همون نگاه اول عاشق دختر همسایه شون میشه و داستان باحال میشه.

حالا چارلی باید دنبال راهی بگرده تا بتونه نظر دختر موقرمز تازه وارد رو جلب کنه. تصمیم میگیره کاری کنه که شبیه قهرمان ها بشه ولی آخه چه کاری؟دنیا رو نجات بده؟از دست کدوم آدم شریری؟تازه مشکل اینه که چارلی تقریبن هیچ کاری رو نمیتونه درست انجام بده. در این حد که مثلن برای باز کردن یک در بسته هم حتمن یک فاجعه درست میکنه. همیشه خراب کاری بالا میاره و اگه اسنوپی نبود که به دادش برسه معلوم نبود چه بلاهای دیگه ای هم سرش می اومد. البته چارلی بعضی وقتها هم شانس میاره. توی امتحانات یک نمره فوق العاده میگیره. کاری که هیچوقت قبل از این نتونسته بود انجامش بده.

ولی خیلی نباید خوشحال بشیم. چون فقط خودش و ما میدونیم که نمره رو اون نگرفته و اشتباهی پیش اومده. حالا بنظرتون باید واقعیت رو بگه و محبوبیتی که به دست آورده رو از دست بده یا بگذاره همه فکر کنن که اون یک استعداد فوق العاده داره؟بنظرتون چارلی میتونه نظر دختر همسایه به خودش رو جلب کنه یا باز هم به روزهای قدیم و بی هیجانش برمیگرده؟اگه میخواید با داستان عاشقانه و البته کمدی چارلی بیشتر آشنا بشید پس وقت رو از دست ندین و همین الان به تماشای تلاش فوق العاده اون برای قهرمان شدن بشینید. زبان کارتون بادام زمینی ها انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن بادام زمینی ها The Peanuts Movie این هست

وایولت: یک دختربچه بدجنس واقعی.