فروزن 2 Frozen II (2019)

فروزن 2 Frozen II

در فروزن 2 Frozen II 2019 آنا، السا، کریستوف و اولاف در پی یک ماجراجویی قلمرو پادشاهی را ترک می‌کنند تا منشا قدرت السا را در جنگلی اسرارآمیز که توسط ۴ روح باد، آب، آتش و زمین محافظت می‌شود پیدا کنند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.8 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی فروزن 2

در انیمیشن فروزن 2 که با اسم یخ زده 2 هم در ایران مشهور شده است، ملکه السا همراه با خواهرش آنا و بقیه دوستان‌شان یعنی اولاف آدم برفی، کریستف و گوزن غول‌پیکرش یعنی سون، یک ماجراجویی هیجان‌انگیز دیگر در پیش دارند. آن‌ها قرار است یک سفر تازه شروع کنند و با کمک هم، گذشته اسرارآمیز سرزمین‌شان را کشف کنند. السا و آنا را نمی‌شناسید؟ نمی‌دانید که قرار است کجا بروند؟ خب همراه ما به بخش بعدی بیایید که داستان کارتون فروزن 2 را به شما بگوییم!

داستان انیمیشن فروزن 2

در انیمیشن فروزن 1 ، با سرزمین آرندال و دو شاهزاده کوچک یعنی السا و آنا آشنا شدیم. السا، قدرت عجیب ساختن یخ و برف را دارد و به خاطر همین، با یک اشتباه کوچک، باعث یخ‌زدن تمام شهر می‌شود. خوشبختانه آنا همراه با دوستان تازه‌اش توانستند السا و البته سرزمین‌شان را نجات دهند و السا به‌عنوان ملکه، تاج‌گذاری کرد. پس از وقایع جذاب فروزن 1، در قسمت دوم کارتون فروزن ، در یک شب کاملا عادی، السا صدایی می‌شنود. او به دنبال صدا می‌رود و بدون اینکه متوجه باشد، نیروهای خفته را از خواب بیدار می‌کند. حالا برای جلوگیری از نابود شدن آرندال، باید السا همراه با آنا به سمت شمال بروند، در آن‌جا یک جنگل اسرارآمیز را پیدا کنند و ببینند که سرگذشت پدربزگ‌شان چه بوده است. البته که اولاف، کریستف و سون، قرار نیست آن‌ها را تنها بگذارند!

جزئیات مهم انیمیشن سینمایی فروزن 2

فروزن یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن‌های‌ دیزنی است. کارتون فروزن 2 با یک موفقیت تاریخی، توانست بالاتر از فروزن 1، در رتبه دوم پرفروش‌ترین فیلم انیمیشنی دنیا قرار بگیرد و حدودا با یک و نیم میلیارد دلار فروش، یکی از پرسودترین انیمیشن‌های تاریخ شود.
استفاده از همان مشخصه‌های جذاب و محبوب مثل ترانه‌های بسیار عالی، طراحی شخصیت‌ها و دکور صحنه بی‌نظیر، صداگذاری‌های فوق‌العاده و داستان به‌شدت جذاب در فروزن 2 که در فروزن یک نیز شاهد آن بودیم، باعث شد که انیمیشن سینمایی فروزن 2 علاوه بر کودکان، توجه اغلب بزرگسال‌ها و تعداد زیادی از منتقدین را به‌خود جلب کند.
انیمیشن جذاب و جدید فروزن 2 با تکیه بر محبوبیت خود بین کودکان، برخی نکات بسیار مهم را درون داستان خود جای داده که می‌توانید از طریق تماشا کارتون فروزن 2 با دوبله فارسی همراه بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که به‌خوبی همه جزئیات را درک کرده و نکات تازه‌ای از این انیمیشن فرا بگیرند.

پیام های مثبت کارتون فروزن 2 برای بچه ها

ماجراهای این انیمیشن با صداهایی دوردست آغاز می‌شود و با ادامه داستان، موضوع به سمتی پیش می‌رود که ممکن است کودکان زیر 6 سال، درک درستی از ماجراهای آن نداشته باشند. تماشا کارتون فروزن 2 برای کودکان بالای 6 و بالاتر از آن، کاملا مناسب است و بچه‌ها در این رنج سنی می‌توانند نکات مهمی از این انیمیشن فرا بگیرند.

 • برخی از مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن، شامل موارد زیر هستند:

 • باور به خود و داشتن اعتماد به‌نفس کافی برای مقابله با انواع مشکلات؛

 • انجام کار درست حتی در شرایط بسیار سخت؛

 • درک ارزش‌ها و عقاید موجود در فرهنگ‌های متفاوت؛

 • تلاش برای برقراری روابط مستحکم دوستانه و خانوادگی و ایجاد وحدت میان گروه‌های مختلف.

با تماشا انیمیشن فروزن 2 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، می‌توانید راجع به مصمم بودن، ارزش پشتکار، اهمیت روابط قوی خواهرانه یا برادرانه، وفاداری به عهدها، شجاعت و عدالت، صحبت کنید.
در این انیمیشن لحظات مختلفی وجود دارند که السا و آنا با همدیگر یا با دیگر اعضای گروه، با مشکل مواجه می‌شوند. هر بار کاراکترهای اصلی سعی دارند به نحوی مشکل موجود را حل کرده و البته تلاش می‌کنند که به هدف نهایی‌شان دست پیدا کنند. با توجه به این بخش‌ می‌توانید راجع به موانع مختلف موجود در زندگی با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و نظرشان را راجع به روش‌های متنوع برای رفع این موانع، بپرسید.
علاوه بر این ارزش‌ها و پیام‌های اصلی، بعد از دیدن انیمیشن فروزن 2 با بچه‌ها، می‌توانید راجع به این نکات بسیار مهم و مشکلات دنیای واقعی نیز با آن‌ها حرف بزنید:

 • عواقب تبعیض و برترشمردن گروهی از مردم نسبت به بقیه؛

 • احتمال وقوع انواع بلاهای طبیعی و خطرات استفاده از منابع طبیعی به نفع خود؛

 • اهمیت تصحیح خطاهای گذشته برای بازگرداندن امنیت و آرامش.

این انیمیشن فرصت فوق‌العاده‌ای نیز در اختیار کودکان شما می‌گذارد که با شخصیت‌های زن قهرمان آشنا شوند و از قدرت، هوش و خلاقیت آن‌ها برای حل مشکلات مختلف، الهام بگیرند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی فروزن 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی فروزن 2 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب و محبوب را همراه با بچه‌ها تماشا کنید. البته اگر از طرفداران دانلودکردن هستید، باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن فروزن 2 با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید به‌راحتی نسخه آفلاین آن را با بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. کارتون فروزن 2 مخاطبان را وارد دنیایی می‌کند که ظلم انسان‌های گذشته، زندگی حال حاضر آدم‌ها را نیز تحت تاثیر گذاشته است و باید راهی برای از بین‌بردن این ناعدالتی، پیدا شود.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فروزن 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن موانا و انیمیشن رایا آخرین اژدها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.