بلینکی بیل (2015)

انیمیشن بلینکی بیل توی استرالیا اتفاق می افته. شخصیت اصلیش هم یک کوالا هست،میدونین کوالا چه حیوانی هست؟همونی که شبیه خرس کوچولو هست. همیشه خسته است و چسبیده... ادامه متن

  • استرالیا
  • 5.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 6+ سال

معرفی بلینکی بیل

انیمیشن بلینکی بیل توی استرالیا اتفاق می افته. شخصیت اصلیش هم یک کوالا هست،میدونین کوالا چه حیوانی هست؟همونی که شبیه خرس کوچولو هست. همیشه خسته است و چسبیده به یک درخت. چشمای گنده ای داره و مهربونه. حالا یادتون اومد؟بلینکی بیل، کوالای داستان ما تقریبن همه این خصوصیات رو داره بجز یکیش. اون اصلن تنبل نیست. تازه به عنوان یک ابرقهرمان هم شناخته میشه و حالا در راه انجام دادن یک ماموریت گنده و خطرناک هم هست. ماموریتش چیه؟اون دنبال پدرش میگرده. بابای بلینکی سالها قبل بصورت ناگهانی غیب شده و مدتهاست که خبری ازش نیست. حالا بلینکی یک سفر پرماجرا رو برای پیدا کردن پدرش در قلب طبیعت وحشی استرالیا داره انجام میده. در اولین مرحله سفرش یک دوست و همراه هم پیدا میکنه. میدونین که، هیچ سفری تنهایی خوش نمیگذره. ناستی یک خانم کوالای همسن بلینکی هست که البته به اندازه اون پر جنب و جوش و فعال نیست. ولی خوب سفر با بلینکی رو از دست نمیده و همراهش میشه. توی مسیر کلی دوست دیگه هم پیدا میکنن. حیوانات مختلفی از طبیعت استرالیا. از مارمولک های بامزه و رنگارنگ تا کانگورو. بنظرتون بلینکی و دوستاش از طبیعت وحشی میتونن به سلامت رد شن؟نکنه وسط راه خسته شن و به اولین درخت بچسبن!یعنی بلینکی میتونه پدرش رو پیدا کنه؟اگه میخواید بدونید چه اتفاقهایی می افته وقت رو از دست ندین و به تماشای این فیلم جذابِ ماجراجویانه بشینید.

شخصیت های انیمیشن بلینکی بیل

بلینکی بیل: کوالای قهرمان و خستگی ناپذیر داستان. جاکو: مارمولک رنگی رنگی و باحال داستان. ناستی: خانم کوالا. معرفیشون کردم قبلن. گربه: گربه بدجنسی که میخواد بلینکی رو بخوره!بریل و چریل: دو تا شترمرغ که یک سواری خوب به بلینکی و ناستی میدن. بلینکی بیل بر اساس یک سری کتاب با همین اسم ساخته شده. کوالای ما حسابی مشهوره!