آفرینک
X

تلما اسب تک شاخ Thelma the Unicorn (2024)

تلما اسب تک شاخ Thelma the Unicorn

انیمیشن تلما اسب تک شاخ Thelma The Unicorn درباره اسب کوچولویی است که در یک اتفاق عجیب، خود را به یک اسب شاخدار تبدیل کرده و از آن لحظه ماجرای عجیب او شروع می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی تلما اسب تک شاخ

تلما همراه با دو دوست خود در یک مزرعه دور از شهر، یک گروه موسیقی سه تایی داشتند. گروه موسیقی تلما با وجود استعداد بسیار خوب این سه دوست، هیچ طرفداری نداشت و تلما به‌عنوان خواننده گروه، حسابی ناامید و ناراحت شده بود. همه چیز اما در یک لحظه عجیب تغییر می‌کند. یک کامیون حاوی رنگ و اکلیل، از کنار تلما عبور می‌کند و تلمای قهوه‌ای، ناگهان مثل یک تک‌ شاخ زیبا و جادویی، صورتی و براق می‌شود! از آن لحظه به بعد، همه چیز تغییر کرده و حالا تلما، وارد ماجرایی عجیب و پردردسر خواهد شد. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی تلما اسب تک شاخ با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون تلما اسب شاخدار

بعد از تغییر ظاهر تلما، توجه همه مردم به او جلب می‌شود و در مدت زمان کوتاهی، تلما به یکی از مشهورترین خواننده‌های جهان تبدیل خواهد شد. البته که شهرت و همه جذابیت‌های آن، تنها ابتدای داستان است و مشکلات مشهوربودن، کم‌کم به سراغ تلما می‌آید. او که حسابی از شرایط جدید خود متعجب شده، حالا باید با هویت واقعی خود و دردسرهای پس از شهرت، کنار بیاید و البته هنر و علاقه قلبی خود یعنی خوانندگی را هم دنبال کند. شما فکر می‌کنید که تلما موفق می‌شود؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن جدید تلما اسب تک شاخ 2024 چه نکات مهم و مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون جدید Thelma the Unicorn 2024 به زیبایی هر چه تمام‌تر فرآیند شهرت و مشکلات پس از آن را به کودکان و نوجوانان نشان می‌دهد. این کارتون زیبا، روایتی قابل درک و مهیج دارد و بدون شک بزرگ‌ترها هم درست مثل بچه‌ها، از تماشای آن لذت خواهند برد.
خوشبختانه این کارتون علاوه‌بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مثبت و مهمی هم برای بچه‌ها دارد. شما هم می‌توانید پس از تماشای این کارتون درباره موارد آموزنده و مثبت آن با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به کدام موارد اشاره کنید، گزینه‌های زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

ظاهر موجودات و عواقب قضاوت بر اساس آن

کاراکتر اصلی در ظاهر اولیه خود هم همان استعداد موسیقی را داشت، اما تنها پس از تغییر ظاهرش، به شهرت رسید. این بخش، به بچه‌ها و مخصوصا نوجوانان نشان می‌دهد که انسان‌ها در دنیای فعلی به شدت ظاهرنگر شده‌اند. درباره این موضوع بیشتر با هم حرف بزنید و به بچه‌ها بگویید که قضاوت بر اساس ظاهر و ویژگی‌های ظاهری، تا چه میزان اشتباه و خطرناک است.
به فرزندان خود تاکید کنید که اغلب افراد ظاهربین، تنها در روزهای اول به ظاهر خاص و زیبای دیگران جذب می‌شوند. سپس در کمتر از چند روز، به فرد دیگر با ظاهر متفاوتی جذب خواهند شد. به همین خاطر، نباید برای جلب توجه بقیه و تنها برای کسب رضایت اطرافیان، خود را تغییر دهند. از خود واقعی‌شان فاصله بگیرند و به چیزی تبدیل شوند که هیچ تناسبی با خود واقعی آن‌ها ندارد.

تلاش برای رسیدن به اهداف

تلما و دوستان او با انواع مشکلات موجود در مسیرشان مواجه شده و سعی می‌کنند که حتما به هدف خود یعنی ساخت یک گروه موسیقی مشهور، برسند. آن‌ها در این راه ناامید نمی‌شوند و هر بار، مسیر تازه‌ای را دنبال می‌کنند. از این بخش کمک گرفته و درباره اهمیت تلاش، پشتکار و ثابت‌قدم‌بودن، با فرزندان خود حرف بزنید.
به بچه‌ها بگویید که رسیدن به هر هدفی، سختی‌ها و چالش‌های خاص خود را دارد. هیچ هدفی به سادگی و راحتی به‌دست نمی‌آید. به همین خاطر انسان‌ها نباید با اولین مانع و چالش، ناامید شوند و خود را شکست‌خورده بدانند. درباره صبر و ایستادگی، ادامه‌دادن اهداف و تلاش برای رسیدن به آروزها حتی پس از شکست و برخورد با موانع سخت، با فرزندان خود گفت‌وگو نمایید.

دردسرهای شهرت

عجیب نیست که در دنیای فعلی، اغلب نوجوانان رویای مشهورشدن را داشته باشند. این کارتون، به خوبی مشکلات زندگی افراد مشهور را در قالب یک کارتون طنز به کودکان نشان می‌دهد. از این فرصت استفاده کرده و به فرزندان خود بگویید که زندگی در شهرت، درست مثل زندگی در یک دنیای کاملا شفاف و شیشه‌ای است.
حریم خصوصی انسان‌ها از بین می‌رود، هر اشتباه انسان، بزرگ‌تر و بدتر نشان داده شده و زندگی عادی برای آن افراد کاملا تمام می‌شود. این کارتون به بچه‌ها نشان می‌دهد که مشهورشدن در فضای مجازی و عدم داشتن حریم خصوصی، چه جنبه‌هایی دارد. درباره این موضوع هم با کودکان گفت‌وگو کنید و به آن‌ها بگویید که این شرایط تا چه میزان می‌تواند زندگی آینده و حتی شغل و... آن‌ها را در بزرگسالی تحت تاثیر خود بگذارد.

والدین پیش از پخش کارتون Thelma the Unicorn با دوبله فارسی باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و مضمون آن باعث شده که تماشا کارتون تلما اسب شاخدار برای بچه‌های 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • تغییر ناگهانی ظاهر کاراکتر اصلی در بخش‌های اولیه، ممکن است این ایده را به بچه‌ها بدهد که تنها با داشتن ظاهر خاص و متفاوت می‌توانند به اهداف خود برسند.

  • استفاده از شبکه‌های اجتماعی و انواع گوشی‌های هوشمند در این کارتون به تصویر کشیده شده است.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی تلما اسب تک شاخ 2024 با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین انیمیشن جدید تلما اسب تک شاخ با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن جدید Thelma the Unicorn با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی تلما و دوستان او در کنار هم حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن تلما اسب تک شاخ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن آواز 1 و انیمشن ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.