آفرینک
X

باب اسفنجی منطقه جزر و مد SpongeBob SquarePants Presents the Tidal Zone (2023)

باب اسفنجی منطقه جزر و مد SpongeBob SquarePants Presents the Tidal Zone

انیمیشن باب اسفنجی منطقه جزر و مد SpongeBob SquarePants Presents the Tidal Zone 2023 درباره پدربزرگ پاتریک است که با استفاده از یک ماشین زمان، در ابعاد و زمان‌های مختلف سفر می‌کند تا راه بازگشت به خانه را پیدا کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی باب اسفنجی منطقه جزر و مد

همه می‌دانند که دنیای باب اسفنجی و دوستان او، پر از انواع ماجراها و اتفاقات عجیب و غریب است و با تماشا انیمیشن جدید باب اسفنجی منطقه جزر و مد با دوبله فارسی همراه با فرزندان‌تان، می‌توانید یک بخش جذاب و تازه از این دنیای مهیج را با هم تجربه کنید! مثل همیشه در این کارتون نیز، باب اسفنجی قرار است کارهای مختلفی انجام دهد، درس‌های تازه‌ای یاد بگیرد و در کنار پاتریک و بقیه دوستان خود، لحظات خوبی را سپری کنند. اگر دقیقا نمی‌دانید که کارتون سینمایی باب اسفنجی جدید که با اسم « باب اسفنجی ارائه می کند : منطقه جزر و مدی » هم معروف شده، درباره چیست، چند دقیقه با ما بمانید تا داستان این انیمیشن و نکات مهم و اصلی این کارتون را به شما بگوییم!

داستان انیمیشن SpongeBob SquarePants Presents The Tidal Zone 2023 

همه چیز انیمیشن باب اسفنجی در منطقه جزر و مد ، سریع و عجیب و غریب است. هر لحظه ماجراها تغییر می‌کنند و هر بار، باب اسفنجی و دوستان او با یک ماجرای غیرمعمولی مواجه خواهند شد. پاتریک و اعضای خانواده‌اش باید با مشکلات پدربزرگ روبه‌رو شوند، باب اسفنجی به دوران کودکی خود برمی‌گردد و در هر لحظه، یک چالش جدید و عجیب برای همه رخ می‌دهد! باب اسفنجی هم مثل همیشه، باید سعی کند که در این ماجراها، مسیر درست را پیدا کرده و از خراب‌تر شدن اوضاع، جلوگیری کند. آیا این بار هم باب اسفنجی موفق می‌شود یا شرایط او و دوستان‌اش قرار است پیچیده‌تر هم بشود؟

نکات مثبت کارتون باب اسفنجی منطقه جزر و مد با دوبله فارسی برای بچه ها چیست؟

انیمیشن باب اسفنجی The Tidal Zone یک دید عجیب و تازه به تمام اپیزودهای « کارتون باب اسفنجی » است. در همه قسمت‌های این کارتون، باب اسفنجی همراه با دوستان خود یک ماجرای کوتاه را از سر گذرانده و از آن اتفاق، نکات مهمی یاد می‌گرفتند. حالا و در این انیمیشن سینمایی، یک راوی حضور دارد و اتفاقات را برای بیننده‌ها، شرح می‌دهد. نکته متفاوت درباره انیمیشن باب اسفنجی جدید این است که همه ماجراها بر خلاف کارتون‌های قبلی، خیلی سریع رخ می‌دهند. کودکان در این انیمیشن سینمایی با بخش‌های مختلفی از قسمت‌های پیشین این کارتون روبه‌رو هستند و احتمالا با کمک راهنمایی‌های شما، می‌توانند نکات مهم و مثبتی از این انیمیشن یاد بگیرند.

بررسی نوع رفتار انسان‌ها با یکدیگر

انیمیشن باب اسفنجی در منطقه جزر و مد ، با ریتمی سریع و ماجراهایی متفاوت، رفتار نامناسب کاراکترها در موقعیت‌های مختلف را به کودکان نشان می‌دهد. بچه‌ها می‌بینند که در اغلب لحظات، کاراکترها همدیگر را مسخره می‌کنند، همدیگر را اذیت کرده و رفتار چندان خوبی با هم ندارند.
از این بخش از انیمیشن باب اسفنجی : منطقه جزر و مد کمک گرفته و درباره اشتباه بودن چنین کارهایی، با بچه‌ها صحبت کنید. تفاوت شوخی و تمسخر را به کودکان یاد بدهید و به بچه‌ها بگویید که رفتار آن‌ها در قبال خواهر و برادر، دوستان و دیگر افراد جامعه، نشان‌دهنده اخلاق و شخصیت کودکان خواهد بود.

احترام به بزرگترها

در کارتون جدید باب اسفنجی منطقه جزر و مد 2023 ، کودکان با برخی از اعضای خانواده پاتریک هم آشنا می‌شوند. در این کارتون سینمایی، پدربزرگ پاتریک باعث عصبانیت بقیه اعضای خانواده پاتریک شده و آن‌ها یک روش اشتباه برای مقابله با او انتخاب می‌کنند.
از این بخش هم استفاده کنید و درباره احترام به بزرگترها، تغییرات انسان‌ها در بزرگسالی و پیری و نحوه مراقبت از آن‌ها در چنین شرایطی، با بچه‌های خود حرف بزنید. به کودکان بگویید که انسان‌ها در پیری، نیازهای متفاوتی دارند، به محبت و توجه بیشتر احتیاج داشته و به همین خاطر، بچه‌ها و نوه‌ها باید مراقب احساسات آن‌ها باشند.

عواقب بد شوخی‌های نامناسب

مهم‌ترین و پرتکرارترین بخش انیمیشن SpongeBob SquarePants Presents The Tidal Zone ، شوخی‌های خطرناک و نامناسب کاراکترها است. به کودکان یادآوری کنید که انجام چنین کارهایی در دنیای واقعی، می‌تواند خطرات مختلفی به بار بیاورد و بهتر است هیچ‌کدام از این کارها را در خانه، مهدکودک یا مدرسه تکرار نکنند.

والدین پیش از پخش آنلاین انیمیشن سینمایی باب اسفنجی منطقه جزر و مد باید این نکات مهم را بدانند

  • به دلیل روند سریع انیمیشن و اتفاقاتی که ممکن است برای کودکان کم‌سن و سال قابل درک نباشند، تماشای کارتون باب اسفنجی جدید برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • اتفاقات مختلفی در این کارتون رخ می‌دهند که ممکن است کودکان نتوانند ترتیب وقوع آن‌ها را درک کنند. به همین خاطر بهتر است در کنار آن‌ها بمانید و بخش‌های مختلف را برای کودکان خود توضیح دهید.

  • در برخی سکانس‌ها، اسکلت و دیگر اشیا مشابه وجود دارند. اگر فرزندان شما نسبت به این موارد حساس هستند، قبل از پخش کارتون SpongeBob SquarePants Presents the Tidal Zone درباره این موارد با آن‌ها گفت‌وگو کرده یا پس از پخش تریلر کارتون و جلب رضایت آن‌ها، این انیمیشن را با هم تماشا کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی باب اسفنجی منطقه جزر و مد 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی باب اسفنجی منطقه جزر و مد 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن جدید باب اسفنجی Tidal Zone با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید انیمیشن باب اسفنجی در منطقه جزر و مدی را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای طنز و بامزه این کارتون، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن باب اسفنجی در منطقه جزر و مد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار و کارتون باب اسفنجی کمپ کورال را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.