آفرینک
X

سریال کمپ کورال : سال های کودکی باب اسفنجی Kamp Koral : SpongeBob's Under Years (2021)

کمپ کورال Kamp Koral

کارتون باب اسفنجی کمپ کورال Kamp Koral : SpongeBob's Under Years ، ماجراهای کودکی باب اسفنجی را در یک اردوی چند هفته‌ای در تابستان، نمایش می‌دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 3.8 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال کمپ کورال

معرفی سریال کمپ کورال : سال های کودکی باب اسفنجی

کارتون باب اسفنجی کمپ کورال که با نام باب اسفنجی اردوگاه مرجانی نیز در ایران مشهور شده‌است، اسپین اف کارتون باب اسفنجی می‌باشد. در این انیمیشن سریالی، باب اسفنجی 10 ساله به همراه دوستانش به یک اردوی تابستانه می‌روند. اما در این اردو چه اتفاقاتی برای او و دوستانش می‌افتد؟ برای آشنایی با داستان سریال باب اسفنجی کمپ کورال و نکات مثبت و مهم آن در ادامه با ما همراه باشید.

داستان سریال باب اسفنجی کمپ کورال

باب اسفنجی شلوار مکعبی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی چند سال اخیر است و طرفداران پر و پاقرصی در سرتاسر دنیا دارد. با توجه به این محبوبیت، شناخت هر چه بیشتر این کاراکتر دوست‌داشتنی برای کودکان و البته بزرگسالان زیادی جذابیت دارد. به همین خاطر، این سریال انیمیشنی فوق‌العاده درباره کودکی باب‌ اسفنجی و سایر کاراکترهای این سریال، ساخته شده است. کارتون باب اسفنجی کمپ کورال ، ماجرای باب اسفنجی 10 ساله را در یک اردوی تابستانی نشان می‌دهد. در این سریال، تمرکز اصلی بر شناخت موقعیت‌های مختلف کمپ و البته یادگیری مهارت‌های جدید است. همراه همیشگی باب اسفنجی یعنی پاتریک نیز در این سریال حضور داشته و اختاپوس، آقای خرچنگ و همان‌گونه که حدس می‌زنید، پلانکتون شرور نیز در این انیمیشن نقش‌های مختلفی برعهده دارند.   

نکات مهم کارتون باب اسفنجی کمپ کورال

ایده ساخت این سریال کارتونی، از یک فلش‌بک در فیلم باب اسفنجی : بیرون از آب به ذهن تولیدکننده‌های این مجموعه رسیده است. طراحی صحنه‌های این کمپ، طراحی ظاهر کاراکترهای محبوب این مجموعه و البته تصمیم‌گیری برای پخش این سریال کارتونی، کار گروهی تولیدکننده‌های سریال باب اسفنجی است و با توجه به استقبال مخاطبان، باید بگوییم که این گروه به یک موفقیت تازه در این ژانر دست پیدا کرده‌اند.
قسمت 1 سریال باب اسفنجی کمپ کورال با تلاش برای صید عروس دریایی‌ها آغاز می‌شود. باب اسفنجی نمی‌تواند در این کار موفق شود و حمله یک هیولا به کمپ، کار بچه‌ها را بسیار سخت‌تر خواهد کرد. البته در همان روز، باب اسفنجی هیولا را فراری داده و اولین مدال خود را به‌دست می‌آورد.
فصل 1 کارتون باب اسفنجی کمپ کورال در 13 اپیزود که هر کدام 22 دقیقه هستند، منتشر شده است. با اینکه خبرهای مبهمی راجع به سری جدید سریال باب اسفنجی کمپ کورال به گوش می‌رسد، اما طرفداران این مجموعه، منتظر قسمت جدید کارتون باب اسفنجی کمپ کورال هستند.
در این سریال انیمیشنی، اتفاقات مختلفی روی می‌دهد که ممکن است در برخی موارد، برای کودکان کمتر از 5 سال مناسب نباشد. روایتی از یک شب ترسناک در قسمت آخر این انیمیشن، می‌تواند تاثیر نامناسبی بر کودکان کوچک‌تر بگذارد. با این وجود، اگر کودکان شما بالای 10 سال هستند، تماشای سریال باب اسفنجی کمپ کورال با دوبله فارسی کامل آفرینک ، یک انتخاب عالی خواهد بود.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشای سریال باب اسفنجی کمپ کورال با دوبله فارسی

همانند سایر اپیزودهای سریال باب اسفنجی اورجینال، در این سریال نیز اتفاقات مختلفی روی می‌دهد که محوریت همه آن‌ها نقش‌آفرینی باب‌اسفنجی و دوستان نزدیک او یعنی پاتریک و سندی است. حضور اختاپوس نوجوان به‌عنوان سرپرست کمپ و البته آقای خرچنگ به‌عنوان مدیر، نقش‌های مختلف اعضای خانواده یا یک جامعه را برای کودکان کم سن و سال، نمایش می‌دهد.
همکاری با هم، تلاش برای شناخت محیط اطراف و یادگیری مهارت‌های جدید، همه بخشی از پیام‌های اصلی این سریال انیمیشنی هستند. البته درون‌مایه طنز این انیمیشن، مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش سری جدید کارتون باب اسفنجی کمپ کورال بوده و بی‌شک می‌تواند مخاطبان پیگیر این انیمیشن را صرف نظر از سن و سال‌شان، خوشحال کند.

تماشا و دانلود سریال باب اسفنجی کمپ کورال با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشای آنلاین و یا آفلاین کارتون باب اسفنجی کمپ کورال با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد. می‌توانید به‌راحتی این سریال بسیار جذاب را برای کودکان خود به‌صورت رایگان دانلود کرده و سپس از تماشای خانوادگی آن لذت ببرید. سریال باب اسفنجی کمپ کورال جدیدترین دنباله از مجموعه جذاب باب اسفنجی است که همراه با فیلم سینمایی آن اکران شده و جزئیات بسیار خوبی از گذشته و کودکی باب اسفنجی محبوب را روایت می‌کند.