آفرینک
X

سریال عصر یخبندان : داستان های اسکرات Ice Age : Scrat Tales (2022)

عصر یخبندان Ice Age

کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات Ice Age Scrat Tales دنباله‌ای کوتاه از سنجاب بامزه و سخت‌کوش مجموعه انیمیشن عصر یخبندان است که در تمام لحظه‌ها، تنها برای به‌دست آوردن بلوط تلاش می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 6+ سال

فصل 1 سریال عصر یخبندان

معرفی سریال عصر یخبندان : داستان های اسکرات

در بخش‌های مختلف انیمیشن عصر یخبندان، همیشه تکه ای کوتاه از سنجابی به نام اسکرات را مشاهده کرده‌ایم که به دنبال بلوط خود بوده است. اما در سریال عصر یخبندان داستان های اسکرات، فقط قرار است شاهد این سنجاب و تلاش‌هایش برای به دست آوردن بلوط باشیم. اسکرات باید چه موانعی را پشت سر بگذارد تا به بلوط خود برسد؟ در ادامه با ما همراه شوید تا ماجرای بلوط و اسکرات را برای شما تعریف کنیم!

داستان سریال عصر یخبندان داستان های اسکرات 2022

قسمت 1 کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات با یک موضوع جذاب آغاز می‌شود. اسکرات دوست‌داشتنی، در حال جست‌وجو به دنبال بلوط افسانه‌ای خود، با یک بچه سنجاب روبه‌رو شده و به‌سرعت او را به‌عنوان فرزندش می‌پذیرد. در ادامه، اسکرات سعی می‌کند وظایف پدری خود را انجام داده و بچه‌اسکرات را بزرگ کند. البته که در قسمت جدید کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات موضوعی کمی پیچیده‌تر خواهد داشت. این بار پس از پیدا شدن یک بلوط، یک مبارزه تمام‌عیار بین اسکرات و بچه او رخ می‌دهد و اسکرات باید بین مهر پدری و البته عشق به بلوط، یکی را انتخاب کند.

نکات جالب فصل 1 کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات

سنجاب بامزه، در عصر یخبندان ، حضور بسیار کم‌رنگ ولی به‌شدت تاثیرگذاری داشت. اسکرات تنها در بین سکانس‌های مختلف ظاهر می‌شد و به‌محض دست‌یابی به بلوط، یک اتفاق عجیب برای او رخ داده و بلوط عزیزش را از دست می‌داد. با وجود کم‌بودن حضور اسکرات و بلوط، بیننده‌های عصر یخبندان عاشق تمام حرکات این کاراکتر بامزه بودند و اسکرات به بخش جدا نشدنی مجموعه تبدیل شده بود.
همین موضوع سبب شد که پس از اعلام خبر پخش یک مینی‌سریال اختصاصی برای اسکرات، استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران مجموعه اصلی و این کاراکتر ایجاد شود. فصل 1 سریال عصر یخبندان داستان های اسکرات در 6 اپیزود 3 تا 4 دقیقه‌ای ساخته شده است. هر کدام از این اپیزودها، برقراری یک رابطه عمیق والد و فرزندی و البته تلاش برای دست‌یابی به یک هدف اصلی را نشان می‌دهد.
در سکانس‌های مختلفی می‎بینیم که اسکرات هنوز نمی‌تواند بین بلوط و پسرش، یکی را انتخاب کند. به همین خاطر، موقعیت‌های خطرناک، اکشن و طنزی ایجاد می‌شود که هر کدام به نوعی نشان‌دهنده شخصیت همیشگی اسکرات هستند. این موضوع کم‌کم در طی انیمیشن مراحل جذاب‌تری را طی می‌کند و مبارزه بین پدر و پسر، بدون شک مخاطبان را به خود علاقه‌مند خواهد کرد.
قسمت آخر کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات با یک اتفاق بسیار جالب به‌ اتمام می‌رسد. هر چند که در این‌جا آخر داستان را لو نمی‌دهیم و فقط باید به شما بگوییم که بچه اسکرات، بسیار باهوش‌تر از آن است که مخاطبان در نگاه اول تصور می‌کردند.
هر قسمت جدید سریال عصر یخبندان داستان های اسکرات درباره یک موضوع مجزا است، اما به‌راحتی می‌توان همه 6 اپیزود را پشت سر هم تماشا کرد و از آن‌ها لذت برد.

تماشا و دانلود کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات

برای تماشا سریال عصر یخبندان داستان های اسکرات کافی است به آفرینک مراجعه کنید. در آفرینک امکان دانلود کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات به‌صورت رایگان وجود دارد و می‌توانید این مینی‌سریال را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود آن، این مینی‌سریال جذاب را به‌صورت آفلاین در یک شب‌نشینی خانوادگی تماشا کنید. اسکرات در این 6 اپیزود وجهه جالبی از شخصیت خود را به نمایش می‌گذارد که علاوه بر بچه‌ها، برای کودکان دیروز و بزرگسالان امروز، جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت.

اگر فرزندتان از تماشا کارتون عصر یخبندان داستان های اسکرات لذت برد، پیشنهاد می‌‌کنیم انیمیشن عصر یخبندان : در جستجوی تخم‌ ها را نیز برای او در آفرینک پخش و دانلود کنید.