آفرینک
X

سریال آنشرلی Anne Shirley (2017)

آنشرلی Anne Shirley

داستان آنشرلی Anne Shirley یکی از معروفترین و محبوبترین قصه های دنیاست، آنشرلی با موهای قرمز. این داستان انقدر جذاب و دوست داشتنی بوده که از سال 1908 که لوس ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 8.3 امتیاز
  • 12+ سال

فصل 2 سریال آنشرلی

فصل 1 سریال آنشرلی

معرفی سریال آنشرلی

داستان آنشرلی Anne Shirley یکی از معروفترین و محبوبترین قصه های دنیاست، آنشرلی با موهای قرمز. این داستان انقدر جذاب و دوست داشتنی بوده که از سال 1908 که لوسی ماد مونتگمری Lucy Maud Montgomery رمان اون رو نوشت تا همین سال 2017 نسخه های انیمیشن و سینمایی و سریالی مختلفی ازش درست شده. اسم اصلی رمان خانم مونتگمری آن در گرین گیبلز Anne of Green Gables هست. گرین گیبلز اسم همون مزرعه ای هست که ان شرلی داره برای شروع زندگی جدیدش به سمت اون میره. ولی یک اتفاق بد در راه هست، یک جایی یک نفر اشتباهی رو مرتکب شده. ماریلا و متیو کاتبرت که صاحب مزرعه گرین گیبل و خواهر و برادر هستن در واقع انتظار یک پسربچه رو میکشن. اونها به یتیم خونه گفته بودن که برای کار و کمک در مزرعه شون به یک پسربچه احتیاج دارن. ولی خوب، اشتباهی رخ داده. خوبیش اینه که همیشه قرار نیست که اشتباهات نتیجه بدی داشته باشن. بجز اینکه بیشتر وقتها اشتباهات بزرگترین تجربه های ما میشن. حتی ممکنه خیلی وقتها نتیجه خوبی هم برامون داشته باشن، مثل آنشرلی. در ابتدا ماریا اونقدر از دیدن یک دختربچه شُکه میشه که میخواد اون رو برگردونه به یتیم خونه. اون موقع هم که دوربین و عکس در کار نبوده که اول عکس آن رو بفرستن، بعد خانواده کاتبرت تصمیم بگیرن. اوضاع داره پیچیده میشه وگویا آن شرلی باید به یتیم خونه اش برگرده و داستان همینجا تموم شه ولی صبر کنید. اگه قرار بود آنشرلی به همین آسونی تسلیم بشه که این همه فیلم و انیمیشن براش ساخته نمیشد. بیایید ببینیم چطوری یک دختربچه یتیم و رویا پرداز میتونه با بقیه بچه های جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island و زندگی جدیدش کنار بیاد. اگه میخواید یک زندگی پرماجرا و یک داستان درام رو ببینید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای نسخه های مختلفی که از زندگی آنشرلی هست بشینید.

نسخه های مختلف داستان آنشرلی Anne Shirley

احتمالن خیلی هاتون کارتون آنشرلی دختری با موهای قرمز رو به یاد میارید ولی ما نسخه های جدیدتری براتون داریم. در سال 2017 کمپانی نتفلیکس Netflix نسخه سریالی جدیدی از این داستان مشهور رو پخش کرد. شما میتونید این نسخه رو با زیرنویس فارسی در آفرینک ببینید. نسخه های سینمایی جدیدی هم از آنشرلی وجود داره که به زودی اونها رو هم براتون در آفرینک پخش میکنیم.