آفرینک
X

سریال ظهور لاک پشت های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018)

ظهور لاک پشت های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles

کارتون ظهور لاک پشت های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles درباره ماجراجویی ‌های جذاب رافائل، دوناتلو، لئونارد و مایکل‌آنجلو در تونل‌های زیرزمینی نیویورک است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال ظهور لاک پشت های نینجا

معرفی سریال ظهور لاک پشت های نینجا

در تونل‌های پیچ در پیچ نیویورک، اتفاقات زیادی جریان دارد و زندگی عجیب و غریب چهار برادر شجاع و محبوب نینجا یعنی رافائل، دوناتلو، لئو و مایکی، تنها بخشی از این اتفاقات است. این چهار نینجا، همیشه با انواع ماجراهای عجیب و غریب مواجه می‌شوند. می‌پرسید چرا؟ خب باید بگوییم که این چهار برادر، قهرمان‌های قدرتمندی هستند که با استفاده از توانایی‌های نینجایی خود، موجودات بدجنس را شکست می‌دهند. سریال ظهور لاک پشت های نینجا که با اسم‌های دیگری مثل لاک پشت های نینجا پونی ، ظهور لاک پشت های جهش یافته نوجوان و خیزش لاک پشت های نینجا هم در ایران مشهور شده و هر بار داستان تازه‌ای برای بچه‌ها دارد.

داستان سریال ظهور لاک پشت های نینجا با دوبله فارسی

چهار لاک‌پشت دوست‌داشتنی نینجا، با یافتن یک شهر کاملا مخفی در زیر نیویورک، به سلاح‌های بسیار پیشرفته‌تری دست پیدا می‌کنند، ظاهرشان حسابی تغییر کرده و البته قدرت‌های بسیار بیشتری به‌دست می‌آورند. با وجود این تغییرات اساسی، نینجاها باید بتوانند در فصل اول همراه با دوست‌شان «آپریل اونائل»، با یک شیمیدان بدجنس مبارزه کنند و در  دومین فصل کارتون ظهور لاک پشت های نینجا و با ادامه ماجراجویی‌های خود، با دشمن قدیمی‌شان یعنی «شردر» هم روبه‌رو شده و البته از نابودی زمین هم جلوگیری کنند. کارهای سختی در پیش دارند، نه؟

جزئیات مهم انیمیشن سریالی ظهور لاک پشت های نینجا

کارتون Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles با تغییر کلی در طراحی کاراکترهای اصلی، ساخته شد. این سریال در ابتدا قرار بود با 26 اپیزود ساخته شود که پس از تولید و پخش، به 39 قسمت مختلف، افزایش پیدا کرد. هر قسمت این سریال، از دو بخش 11 دقیقه‌ای ساخته شده و هر کدام از قسمت‌ها، یک داستان کاملا مجزا دارد.
علاوه بر این کارتون سریالی، انیمیشن خیزش لاک پشت های نینجا هم در سال 2022 ساخته شد. در این انیمیشن، بچه‌ها می‌بینند که آینده این چهار برادر به کجا ختم می‌شود و متوجه می‌شوند که در یک ماموریت مهم و نهایی، نینجاها شکست خواهند خورد و باید به‌سرعت یک راه‌حل خوب برای این شکست‌شان پیدا کنند.
پیشنهاد ما این است که با تماشا کارتون ظهور لاک پشت های نینجا با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که جزئیات هر اپیزود را به‌خوبی درک کنند و داستان نهایی هر فصل را به‌راحتی متوجه شوند. علاوه بر این، پس از تماشای هر اپیزود با بچه‌ها، می‌توانید درباره نکات مهم و مثبت آن اپیزود، با آن‌ها حرف بزنید و نظرشان را راجع به اتفاقات آن، بپرسید.

پیام های مثبت کارتون Rise of the Teenage Mutant Ninja برای بچه ها

تماشای این سریال کارتونی مهیج و رازآلود، برای کودکان بالای 7 سال کاملا مناسب است. در قسمت 1 سریال ظهور لاک پشت های نینجا، کودکان همراه با چهار نینجای شجاع، متوجه می‌شوند که در تونل‌های زیرزمینی نیویورک، موجودات عجیب زیادی زندگی می‌کنند و از همان لحظه، ماجراجویی‌های این چهار برادر آغاز می‌شود. در همه قسمت ها سریال ظهور لاک پشت های نینجا چند پیام مثبت مهم وجود دارد که در ادامه، آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

  • اهمیت روابط خانوادگی؛

  • انجام کارها به‌صورت گروهی و رسیدن به موفقیت؛

  • تفاوت‌های هر کدام از نینجاها و تاثیر آن بر قدرت کلی گروه.

هر قسمت از این سریال، درباره یک ماجرای کاملا مستقل است که در قسمت آخر کارتون Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles در هر فصل، همه سرنخ‌های جمع شده در اپیزودهای مختلف، به حل یک معمای مهم کمک می‌کند. با استفاده از همین بخش، می‌توانید از بچه‌ها بخواهید که مهم‌ترین سرنخ‌هایی را که متوجه آن‌ها شده‌اند، نام ببرند. بدین شکل، توانایی حل مسئله و البته توجه به جزئیات مهم، در حین تماشای کارتون ظهور لاک پشت های نینجا ، در ذهن فرزندان شما تقویت می‌شود.
علاوه بر این، هر قسمت، یک موضوع مهم مثل کمک به دوستان، مقابله با موجودات بدجنس، حل معماهای مختلف و... وجود دارد که بچه‌ها می‌توانند از هر کدام از آن‌ها، نکات مهمی را یاد بگیرند. برای مثال در قسمت 13 سریال ظهور لاک پشت های نینجا ، لئو همراه با مایکی و آپریل، متوجه یک سری اتفاقات عجیب در یک سوپرمارکت و دزدی در آن‌جا می‌شوند. آن‌ها باید با کمک هم از دزدی جلوگیری کرده و گروه تبهکار مسئول را پیدا کنند. می‌توانید از ماجراهای این اپیزود کمک گرفته و درباره وظایف پلیس‌ها و کارآگاه‌ها، با بچه‌ها حرف بزنید. از آن‌ها بپرسید که کاراکترهای اصلی، چطور متوجه اتفاقات بد شدند، از چه روشی برای متوقف‌کردن دزدها استفاده کردند و چه راه‌حل‌های دیگری برای حل آن مشکل، وجود داشت.
با توجه به ماجراهای کلی این سریال کارتونی، می‌توانید درباره موضوع بسیار مهم دیگر یعنی خشونت فیزیکی هم با بچه‌ها حرف بزنید. معایب این کار را به آن‌ها بگویید و جایگزین‌های مختلف به جای درگیری فیزیکی را برای بچه‌ها توضیح دهید.

تماشا و دانلود سریال ظهور لاک پشت های نینجا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles با دوبله فارسی کامل و به‌صورت آنلاین فراهم شده و می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون ظهور لاک پشت های نینجا با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود هر اپیزود، آن را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، ببینید و از ماجراهای عجیب، مهیج، خنده‌دار و رازآلود آن لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون ظهور لاک پشت های نینجا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پنگوئن های ماداگاسکار و کارتون سگ های نگهبان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.