آفرینک
X

سریال پنگوئن های ماداگاسکار The Penguins of Madagascar (2008)

پنگوئن های ماداگاسکار The Penguins of Madagascar

کارتون پنگوئن های ماداگاسکار The Penguins of Madagascar درباره ماجراجویی‌های پنگوئن‌های بامزه‌ای است که قبلا در ماداگاسکار با آن‌ها آشنا شدیم، اما آن‌ها این‌جا چه می‌کنند؟ ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال پنگوئن های ماداگاسکار

معرفی سریال پنگوئن های ماداگاسکار

شما هم فکر می‌کنید که پنگوئن‌ها جذاب‌ترین و بامزه‌ترین حیواناتی هستند که با حرکات خنده‌دار خود، فقط می‌توانند در نقش موجودات حواس‌پرت ظاهر شوند؟ خب باید بگوییم که حتما با دوستان ما یعنی اسکیپر، کوالسکی، ریکو و البته برادر کوچک‌شان پرایوت، آشنا نشده‌اید. این چهار برادر چه کسانی هستند؟ کجا زندگی می‌کنند؟ قرار است چه کارهایی انجام دهند؟ با ما به بخش بعدی بیایید که برای شما بگوییم!

داستان کارتون پنگوئن های ماداگاسکار

اسکیپر، کوالسکی، ریکو و پرایوت، چهار پنگوئن بامزه‌ای هستند که در باغ‌وحش مرکزی نیویورک، زندگی می‌کنند. در انیمیشن پنگوئن های ماداگاسکار ، پرایوت توسط سه پنگوئن دیگر نجات داده می‌شود. بعد از این اتفاق این 4 پنگوئن با هم یک خانواده شده و ماجراهای مختلفی را پشت سر می‌گذارند. اما در سریال پنگوئن های ماداگاسکار ، چیزی که هیچ‌کس از آن خبر ندارد این است که این چهار برادر بخشی از نیروهای مخفی و قدرت‌مندی هستند که انواع ماموریت‌های مهم را باید انجام دهند. این‌جا چه ماموریت‌هایی دارند؟ خب باید بگوییم که معمولا سعی دارند انواع دردسرهایی را که همسایه‌های‌شان به وجود می‌آورند، درست کنند! می‌پرسید آیا هر بار موفق می‌شوند؟ در واقع ما هم چندان مطمئن نیستیم و باید برای پیدا کردن جواب این سوال قسمت‌های مختلف سریال پنگوئن‌های ماداگاسکار را با فرزند خود تماشا کنید!

درک دقیق جزئیات سریال پنگوئن های ماداگاسکار با دوبله فارسی

سریال پنگوئن های ماداگاسکار در سه فصل ساخته و پخش شده است. هر قسمت کارتون پنگوئن های ماداگاسکار حدودا 11 دقیقه بوده و در این فاصله، انواع اتفاقات مهیج و جذاب رخ می‌دهند. پیشنهاد می‌کنیم با پخش سریال پنگوئن های ماداگاسکار با دوبله فارسی برای بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که همه جزئیات جذاب این سریال را به‌خوبی درک کنند.
ماموریت‌های این چهار برادر بامزه، از همان قسمت 1 سریال پنگوئن های ماداگاسکار شروع می‌شود و باید یکی از حیوانات گم‌شده را پیدا کنند. در همین قسمت، بچه‌ها با کاراکترهای مختلف باغ وحش، آشنا می‌شوند و کم‌کم در هر قسمت از این سریال، ماموریت‌های این چهار پنگوئن، سخت و سخت‌تر می‌شود. مثلا در قسمت آخر کارتون پنگوئن های ماداگاسکار در همان فصل اول، بچه‌ها باید شاه حیوانات، یعنی «جولیان» را نجات دهند و از نابود شدن زمین جلوگیری کنند!
با توجه به این داستان‌ها و اتفاقات هر اپیزود، با تماشا سریال پنگوئن های ماداگاسکار با بچه‌ها، می‌توانید نکات مهم و تازه‌ای را به فرزندان‌تان آموزش دهید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به بچه‌ها چه چیزهایی را بگویید، در بخش بعدی چند ایده خوب برای شما داریم.

چرا بچه ها باید کارتون پنگوئن های ماداگاسکار را تماشا کنند؟

این پنگوئن ها که در ماداگاسکار نیز بسیار محبوب شده بودند، این بار نیز باید ماموریت‌های مختلفی را پشت سر بگذارند. در هر اپیزود این کارتون، انواع چالش‌ها، مبارزه‌ها و دردسرهای کوچک و بزرگ رخ می‌دهند و به همین دلیل، تماشای این سریال برای بچه‌های بالای 6 سال مناسب‌تر است. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون پنگوئن های ماداگاسکار شامل این موارد هستند:

  • همکاری با یکدیگر برای حل مشکلات مختلف؛

  • بررسی سرنخ‌های کوچک و بزرگ برای رسیدن به جواب سوالات و حل معماها؛

  • ارزش روابط خانوادگی و دوستانه؛

  • ارزش شجاع‌بودن و ایستادگی در مقابل زورگویی برای رفع انواع دردسرها.

با توجه به اینکه در هر اپیزود سریال پنگوئن های ماداگاسکار یک اتفاق خاص رخ می‌دهد، می‌توانید از ماجراهای همان اپیزود ایده گرفته و درباره یک رفتار خاص، با کودکان خود گفت‌وگو کنید. برای مثال در فصل دوم قسمت 68 سریال پنگوئن های ماداگاسکار بچه‌ها با اهمیت برقراری ارتباط با بقیه هم سن و سال‌های خود آشنا می‌شوند.
برای بچه‌هایی که عاشق ساخت انواع وسیله‌ها و اختراع‌های جدید هستند، تماشای قسمت 53 کارتون پنگوئن های ماداگاسکار در همان فصل دوم، بسیار جذاب خواهد بود، زیرا کوالسکی در این اپیزود می‌خواهد با ساخت انواع ربات‌های کوچک، انواع وسایل را تعمیر کرده و البته از خودشان محافظت کند.
کافی است که علایق کودکان خود یا نکاتی را که قصد دارید در مورد آن‌ها با فرزندان‌تان صحبت کنید، در نظر بگیرید. سپس با تماشای اپیزودهای مختلف این سریال مهیج و سرگرم‌کننده، به بچه‌های خود کمک کنید که زاویه دید جدیدی نسبت به آن موضوع خاص، به‌دست آورند.

تماشا و دانلود سریال پنگوئن های ماداگاسکار با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون پنگوئن های ماداگاسکار با دوبله فارسی کامل فراهم شده و می‌توانید این سریال فوق‌العاده را همراه با کودکان خود، به‌صورت رایگان و آنلاین، تماشا کنید. البته امکان دانلود سریال پنگوئن های ماداگاسکار با دوبله فارسی و تماشای آفلاین اپیزودهای آن نیز در آفرینک وجود دارد. تنها کافی است خوراکی‌های مورد علاقه کودکان‌تان را آماده کنید و در کنار هم، از دیدن چهار پنگوئن بامزه، شجاع و دوست‌داشتنی باغ وحش مرکزی نیویورک، لذت ببرید.