آفرینک
X

سریال پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues (2017)

پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues

کارتون پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues از همون انیمیشن پرندگان خشمگین 1 اومده بیرون. این پرنده های گرد و تپل و خنگ هم مثل  دوستاشون توی اون انیمیش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز

فصل 1 سریال پرندگان خشمگین آبی

معرفی سریال پرندگان خشمگین آبی

کارتون پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues از همون انیمیشن پرندگان خشمگین 1 اومده بیرون. این پرنده های گرد و تپل و خنگ هم مثل  دوستاشون توی اون انیمیشن نمی تونن پرواز کنن، فرقشون فقط این هست که این برخلاف پرندگان خشمگین دیگر قسمت‌ها، اصلا عصبانی نیستن. خیلی هم بامزه و بانمک و گوگوری هستن. این جوجه های آبیِ تازه سر از تخم درآورده توی یک کار خیلی ماهر هستن،اونم خرابکاری و گند بالا آوردن و خنگ بازی هست. یعنی اگه شما به یکی از اونها بگید این دونه گندم رو از اینجا بردار ببر بگذار اونطرف، حتمن باید انتظار یک فاجعه و خرابکاری گنده و پر سر و صدا رو داشته باشید. شخصیت های اصلی این مجموعه سه تا گلوله پُر از پَر آبی و گوگوری سه قلو هستن، اسم اونها جیم و جی و جک هست. شما میتونید یک مسابقه برگزار کنید که ببینید کدوم یکی از اونها بیشتر از بقیه خنگ هست ولی هیچوقت به نتیجه نمیرسید چونکه یکهو میبینید یکیشون دوباره یک حرکتی کرد که اصلن انتظارش رو نداشتید، به ذهن هیچ کسی خطور نمیکرد که همچین کاری هم میشه کرد بجز این سه تا خنگول آبی. برای اینکه بتونید اونها رو از همدیگه تشخیص بدید باید به رنگ چشمهاشون دقت کنید. جیم چشمهای قهوه ای داره، جک چشمای سبز و جی هم چشمهای آبی. جی درواقع رهبر این گروه خشن هست. زوئی یکی دیگه از شخصیت های مجموعه هست که یک جوجه صورتی رنگ خیلی باحاله. اون که راجع به هر چیزی کنجکاو هست خیلی سعی میکنه توی کارها و بازی های آبی ها باشه. انگری بردز بلوز هم از بودنش حسابی استقبال میکنن. ویل یک جوجه بنفش و وینسنت هم یک جوجه سبز و آریانا هم یک جوجه قهوه ای و سامانتا هم یک جوجه زرد کم رنگ هست. خلاصه اینکه با حضور این همه جوجه های رنگی و باحال کلی داستان و اتفاق و خرابکاری پیش میاد. پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این جوجه های رنگی و باحال بشینید. این کارتون بی کلام هست و هیچ کدوم از جوجه ها حرفی نمیزنه.

جزئیات ساخت کارتون پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues

طراح و سازنده های این مجموعه مایکل هد Mikael Hed و استیو پگرام Steve Pegram هستن. مجموعه پرندگان خشمگین آبی از شبکه اینترنتی تونز تی وی Toons.TV که مخصوص همین انگری بردز و کارتونهای مختلف اون تاسیس شده پخش میشه.