سریال دنیل افسون شده Daniel Spellbound (2022)

دنیل افسون شده Daniel Spellbound

کارتون دنیل افسون شده Daniel Spellbound درباره دنیل نوجوان است که با استفاده از مهارت‌های خاص خود، انواع ابزارهای جادویی را پیدا کرده و به دست جادوگرها می‌رساند! ادامه متن

  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 1 سریال دنیل افسون شده

معرفی سریال دنیل افسون شده

دنیل، یک نوجوان خوش‌قلب و دوست‌داشتنی است که در شهر بزرگ نیویورک زندگی می‌کند. البته چیزی که هیچ‌کس از آن خبر ندارد این است که در نیویورک، انواع موجودات جادویی هم زندگی می‌کنند. همه این موجودات، برای درست‌کردن طلسم‌ها و معجون‌های جادویی خود، به چیزهای عجیب و جادویی نیاز دارند و این‌جا است که سر و کله دنیل پیدا می‌شود! دنیل هر بار وارد یک ماجرای جذاب و هیجان‌انگیز شده و سعی می‌کند وسایل مورد نیاز مشتریان خود را پیدا کند. در یکی از این ماموریت‌ها، سازمان بزرگ نیروهای جادویی از او می‌خواهد یک ماموریت خاص را برای آن‌ها انجام دهد. اگر نمی‌دانید ماموریت دنیل چیست، باید هر چه زودتر با فرزند خود قسمت اول کارتون دنیل افسون شده با دوبله فارسی را تماشا کنید!

داستان سریال دنیل افسون شده

دنیل، جادوگر نیست، اما وارد دنیای جادویی شده و به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فروشنده‌های این دنیای جذاب، کار می‌کند. با وجود مهارت‌های فوق‌العاده دنیل و توانایی او برای یافتن خاص‌ترین وسایل جادویی، سازمان نیروهای جادویی، او را دعوت کرده و از او می‌خواهند که تخم گریفن را قبل از اینکه «دارک میگ» بدجنس به آن دست پیدا کند، پیدا کرده و به سازمان تحویل دهد. البته برای این ماموریت خاص، یکی از مامورهای حرفه‌ای سازمان یعنی لوسی و یک خوک کوچولوی سخن‌گوی بامزه، همراه دنیل می‌شوند. حالا دنیل، لوسی و خوک کوچولو یعنی هوگی، باید هر چه زودتر ماموریت خود را شروع کرده و در این مسیر، با انواع اتفاقات عجیب و غریب، مهیج و جادویی، روبه‌رو شوند!

جزئیات جالب و مهم کارتون Daniel Spellbound با دوبله فارسی

ترکیب دو دنیای کاملا متفاوت یعنی دنیای امروزی نیویورک با همه المان‌های جذاب آن با دنیای کاملا باستانی سحر و جادو، باعث شده که کارتون دنیل افسون شده 2022 به یکی از خاص‌ترین سریال‌های کارتونی سال‌های اخیر تبدیل شود. نوجوان‌های علاقه‌مند به دنیای جادویی، به‌راحتی می‌توانند با کاراکترهای مختلف ارتباط برقرار کرده و با دیدن همه قسمت ها کارتون دنیل افسون شده به‌راحتی خود را به جای شخصیت‌های اصلی ببینند.
ماجراهای جذاب و مهیج، از همان قسمت اول کارتون Daniel Spellbound آغاز می‌شود و مخاطبان با انواع کاراکترهای منفی و مثبت، آشنا می‌شوند. با اینکه کاراکترهای اصلی از فصل 1 کارتون دنیل افسون شده یک ماموریت اصلی مهم دارند، اما هر بار و در هر اپیزود، باید بتوانند ماموریت‌های جانبی مختلف را هم انجام دهند و در طی این ماموریت‌ها، سرنخ‌های تازه‌ای پیدا کنند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون دنیل افسون شده با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم هر اپیزود را به‌خوبی درک کنند تا بتوانید بعد از اتمام آن قسمت، درباره مهم‌ترین اتفاقات و نکات مثبت آن اپیزود، با هم حرف بزنید.

تماشا کارتون دنیل افسون شده چه نکات آموزنده و مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای بچه‌های 9 ساله و بزرگتر از آن، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این سریال شامل موارد زیر هستند:

  • تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف مختلف؛

  • بررسی جزئیات موجود و کمک‌گرفتن از این جزئیات برای حل کردن معماها؛

  • توانایی کار تیمی، استفاده از مهارت‌های گوناگون و کمک به هم برای رسیدن به هدف.

قسمت 1 سریال دنیل افسون شده در فصل اول ، با معرفی کاراکترهای مختلف آغاز می‌شود. بچه‌ها متوجه می‌شوند که در دنیای جادو، چه اتفاقاتی در جریان است و دنیل با وجود سن کم، برای رسیدن به اهداف خود، به‌سختی تلاش می‌کند. این موضوع، برای کودکان کمی بزرگتر و بچه‌هایی که حدودا نوجوان هستند، به‌شدت مفید است. به آن‌ها یادآوری کنید که همه باید برای رسیدن به خواسته‌های خود، تلاش کنند و هیچ‌کس نمی‌تواند بدون تلاش‌کردن و از سر گذراندن سختی‌های مختلف، به اهداف خودش برسد، حتی اگر در یک دنیای کاملا جادویی زندگی کند!
در هر اپیزود این کارتون، اتفاقات متفاوتی رخ می‌دهند که می‌توانید با کمک‌گرفتن از آن‌ها، نکات مثبتی به کودکان خود بیاموزید. برای مثال در قسمت 4 سریال دنیل افسون شده در فصل اول ، دنیل و همکاران او یعنی لوسی و هوگی، باید به شانگهای بروند تا بتوانند جواهرات سلطنتی را پیدا کنند. تماشا این قسمت کارتون دنیل افسون شده ، کودکان را با یکی از مهم‌ترین شهرهای دنیا آشنا می‌کند و می‌توانید با استفاده از اتفاقات این قسمت، بچه‌ها را به شناخت هر چه بیشتر یک فرهنگ تازه، ترغیب کنید.
در قسمت آخر کارتون Daniel Spellbound در فصل 1 ، بچه‌ها با دارک مگ روبه‌رو شده و باید بتوانند از تخم گریفن در برابر او محافظت کنند. نکته مهم این است که در صورت شکست‌خوردن، همه دنیای جادویی و البته دنیای واقعی، از بین می‌رود و با وجود این احتمال بد، کار دنیل و لوسی سخت‌تر هم می‌شود. از این بخش هم کمک گرفته و درباره مسئولیت‌پذیری کاراکترهای اصلی، با کودکان حرف بزنید. از آن‌ها بپرسید که نظرشان راجع به وظیفه سخت و مهم این کاراکترها چیست و اگر آن‌ها قرار بود این ماموریت را انجام دهند، چه روشی برای محافظت از خود و اطرافیان‌شان انتخاب می‌کردند؟ این مکالمه را به‌نحوی مدیریت کنید که کودکان، خود را در یک شرایط بحرانی قرار دهند و با کمک این اتفاقات تخیلی، آن‌ها را برای مدیریت شرایط سخت و بحرانی، آماده کنید.

تماشا و دانلود سریال دنیل افسون شده با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Daniel Spellbound با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین، برای کودکان پخش کنید. امکان دانلود کارتون دنیل افسون شده با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است و می‌توانید همه قسمت‌های این کارتون را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراهای هیجان‌انگیز دنیل، لوسی و البته هوگی بامزه، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دنیل افسون شده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه و کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.