آفرینک
X

سریال دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه Jurassic World : Camp Cretaceous (2020)

دنیای ژوراسیک Jurassic World

کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه Jurassic World : Camp Cretaceous درباره ماجراهای هیجان‌انگیز 6 نوجوان در پارک دایناسورها است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 5 سریال دنیای ژوراسیک

فصل 4 سریال دنیای ژوراسیک

فصل 3 سریال دنیای ژوراسیک

فصل 2 سریال دنیای ژوراسیک

فصل 1 سریال دنیای ژوراسیک

معرفی سریال دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه

نوجوان‌ها، هر کدام عاشق یک نوع سرگرمی هستند و داریوس، از آن دسته پسربچه‌هایی است که عاشق دایناسورها بوده و همه چیز را راجع به آن‌ها می‌داند. او بعد از تمام‌کردن یک بازی ویدئویی، برنده یک جایزه فوق‌العاده می‌شود. جایزه داریوس این است که همه هزینه‌های سفرش به یکی از جدیدترین و جالب‌ترین پارک‌های دایناسوری دنیا، پرداخت خواهد شد و الان قرار است که به بزرگترین آرزوی خود برسد! داستان کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه که در ایران با اسم‌های دیگری مثل دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه و اردوگاه کرتاسه شناخته می‌شود، با این اتفاق، آغاز خواهدشد. شما با تماشا سریال دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه به همراه فرزندتان می‌توانید از ادامه ماجرا، اتفاقات هیجان‌انگیز کمپ و ماجراهای دوستان تازه داریوس باخبر شوید.

داستان سریال دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه با دوبله فارسی

در قسمت اول کارتون دنیای ژوراسیک ، داریوس به کمپ می‌رسد و در آن‌جا با 5 نوجوان دیگر به اسم‌های کنجی، بروکلین، سمی، یاسمینا و بن، آشنا می‌شود. در این اردو، دو مشاور هم حضور دارند که قرار است از بچه‌ها، مراقبت کنند و بخش‌های مختلف کمپ را به آن‌ها نشان دهند. ناگفته پیدا است که این 6 نوجوان کنجکاو، نمی‌توانند هیجان خود را برای کشف بخش‌های مختلف جزیره، آزمایشگاه‌های مختلف و جنگل اسرارآمیز کنترل کنند و از همان روز اول، هر بار وارد یک ماجراجویی عجیب، جالب و به‌شدت هیجان‌انگیز خواهند شد!

مهم ترین جزئیات کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه

داستان به‌شدت جذاب، شخصیت‌های متنوع و روند سریع داستان، باعث شد که از همان فصل 1 سریال دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه ، کودکان و البته بزرگترهای زیادی به این کارتون علاقه‌مند شوند و بی‌صبرانه منتظر اپیزودها و فصل‌های بعدی این سریال باشند. قسمت اول کارتون Jurassic World : Camp Cretaceous در فصل اول ، با ورود شخصیت‌های اصلی به محیط کمپ، شروع می‌شود و کودکان همراه با کاراکترهای اصلی، بخش‌های مختلف جزیره را کشف کرده، با خطرات مختلف روبه‌رو می‌شوند و در هر اپیزود، یک رفتار مثبت و مهم را همراه با نوجوانان می‌آموزند.
بخش اصلی داستان، از طریق دیالوگ‌های میان کاراکترها، به بچه‌ها منتقل می‌شود و به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که همه جزئیات اصلی این کارتون را به‌صورت کامل درک کنند. همه قسمت ها سریال دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه با یک اتفاق مهم به‌اتمام می‌رسند و می‌توانید بعد از تمام‌شدن هر اپیزود، راجع به اتفاقات آن قسمت با بچه‌ها حرف بزنید و توجه آن‌ها را به یک نکته مثبت و مهم، جلب نمایید.

تماشا سریال دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای بچه‌های 9 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. برخی از مهم‌ترین پیام‌های آموزنده این کارتون برای کودکان شامل موارد زیر هستند:

  • تاکید بر مشخصه‌های مهم اخلاقی مثل کنجکاوی، پرسشگری و جست‌وجو به دنبال اطلاعات بیشتر؛

  • اهمیت برقراری ارتباط با اطرافیان، شناخت آدم‌های تازه و نحوه انجام این کار؛

  • مواجه‌شدن با خطرات محیطی و حمایت از خود و دیگران در حین وقوع خطر؛

  • بررسی موجودات منقرض شده، معرفی دایناسورهای مختلف و بررسی محیط مناسب برای زندگی انواع حیوانات.

در قسمت 1 سریال دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه ، بچه‌ها چند نوجوان را می‌بینند که نقطه اشتراک آن‌ها، علاقه به دایناسور و کشف جزئیات مختلف درباره این موجودات است. با گذشت زمان، کاراکترها داستان زندگی خود را برای هم تعریف می‌کنند، از مشکلات زندگی‌شان می‌گویند و بچه‌ها با شنیدن این داستان‌ها، از چالش‌ها و مشکلات مشترک نوجوان‌ها مطلع می‌شوند.
این بخش، برای کودکان شما که تازه قرار است پا به نوجوانی بگذارند و یا اینکه در حال گذر از این دوران هستند، می‌تواند به‌شدت مفید باشد. از این قسمت کمک گرفته، با آن‌ها درباره چالش‌ها مختلف ورود به دوره‌های مختلف زندگی صحبت کنید. اجازه دهید که فرزندان‌تان، بخش اصلی مکالمه را برعهده بگیرند و با این کار، بخشی از تنش‌های عبور از دوره نوجوانی را از دوش آن‌ها بردارید.
در قسمت آخر سریال دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه در فصل اول ، اوضاع حسابی خراب می‌شود و بچه‌ها همراه با دو مشاور کمپ، از آخرین وسیله خروجی از جزیره، جا می‌مانند و حالا باید در یک جزیره خطرناک با انواع دایناسورها، تنها مانده و سعی کنند خود را نجات دهند. فصل دوم کارتون Jurassic World : Camp Cretaceous با این موضوع مهم آغاز می‌شود و می‌توانید با کمک گرفتن از این موضوع، درباره نحوه مدیریت شرایط بحرانی و یافتن بهترین راه حل در شرایط سخت، با کودکان حرف بزنید. اگر کودکان شما به اردوهای مختلف در طبیعت علاقه دارند، می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و مهم‌ترین روش‌های مراقبت از خود در طبیعت، حتی در صورت وقوع انواع حوادث طبیعی، را هم به آن‌ها آموزش دهید.

تماشا و دانلود کارتون دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Jurassic World : Camp Cretaceous با دوبله فارسی کامل به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، برای همه بچه‌ها فراهم شده است. علاوه بر تماشا آنلاین، می‌توانید با دانلود سریال دنیای ژوراسیک : کمپ کرتاسه با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، قسمت‌های مختلف این سریال جذاب، مهیج و به‌شدت سرگرم‌کننده را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن دایناسورها و تاثیر حضورشان در یک جزیره دوردست و آرام بر زندگی اولین بازدیدکنندگان کمپ کرتاسه، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کیپو و عصر عجایب و کارتون ولترون : محافظان کهکشان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.