آفرینک
X

سریال ولترون : محافظان کهکشان Voltron : Legendary Defender (2016)

ولترون Voltron

کارتون ولترون : محافظان کهکشان Voltron : Legendary Defender ماجرای پنج نوجوان است که تلاش می‌کنند در یک نبرد بزرگ که میان کهکشان ها به وقوع پیوسته، در برابر نیروهای بیگانه شیاطین مبارزه کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 2 سریال ولترون

فصل 1 سریال ولترون

معرفی سریال ولترون : محافظان کهکشان

بچه‌ها و نوجوان‌های زیادی دل‌شان می‌خواهد که به‌عنوان قهرمان‌های دنیا، به انواع ابزارهای عجیب و غریب و قدرتمند، دسترسی داشته باشند، اما این فرصت فوق‌العاده فقط به سه نفر یعنی هانک، پیج و لانس رسیده است! این سه دوست، در یک شب می‌بینند که سفینه‌ای وارد زمین می‌شود و داستان ماجراجویی‌های مهیج آن‌ها هم از همان شب، شروع می‌شود. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، همراه ما به بخش بعدی بیایید که داستان سریال ولترون : محافظان کهکشان را به شما بگوییم که با اسم‌های دیگری مثل ولترون : مدافع افسانه ای و ولترون : افسانه مدافعان هم در ایران معروف شده است.

داستان کارتون Voltron : Legendary Defender 

در یک شب تقریبا آرام، سه نوجوان به اسم‌های لانس، هانک و پیج، ورود یک سفینه عجیب را می‌بینند و در ادامه، می‌فهمند که برای شکست‌دادن بزرگترین دشمن دنیا یعنی امپراطور زارکان شرور و نجات همه سیاره‌های کهکشان از دست او، باید وارد یک گروه ویژه شوند. در این گروه، هر کدام از این سه نفر همراه با دو نوجوان دیگر به اسم‌های شیرو و کیث، باید هدایت یک ربات را برعهده بگیرند و این 5 نفر در کنار هم، سلاح قوی ولترون را با هم فعال کنند. بدون شک زارکان هم یک گروه ویژه برای شکست‌دادن ولترون ایجاد خواهد کرد و داستان، تازه از این‌جا شروع می‌شود. فکر می‌کنید بالاخره کدام گروه موفق خواهند شد؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمه ولترون : محافظان کهکشان بنیشینید!

جزئیات مهم سریال ولترون : محافظان کهکشان با دوبله فارسی

انیمه ولترون با داستان جذاب خود، توانست از اولین فصل، توجه تعداد زیادی از کودکان، نوجوانان و البته بزرگترها را در سرتاسر جهان به خود جلب کند. کاراکترهای این سریال، به‌شدت مشابه کودکان عادی در همه جای دنیا هستند و بچه‌ها خیلی راحت، با شخصیت‌های این کارتون، ارتباط برقرار کردند.
این کارتون مهیج، در هشت فصل جذاب ساخته شده است و معمولا قسمت آخر سریال ولترون : محافظان کهکشان در هر فصل، اتفاقات آن فصل را جمع‌بندی کرده و سرنخ‌هایی از فصل بعدی به مخاطبان می‌دهد. سکانس‌های طنز، لحظات تاثیرگذار و اتفاقات به‌شدت هیجان‌انگیز این کارتون سریالی، با نکات مثبت و آموزنده‌ای همراه شده که این کارتون را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کودکان عاشق فضا و ربات‌های قدرتمند، تبدیل کرده است. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون ولترون : محافظان کهکشان با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات این انیمیشن را به‌خوبی درک کنند و پس از هر قسمت، درباره ماجراهای آن اپیزود با هم گفت‌وگو کنید. 

پیام های مثبت کارتون ولترون : محافظان کهشکان برای بچه ها

ابتدا و پیش از هر چیزی باید بگوییم که تماشا انیمه ولترون برای کودکان بالای 8 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

  • اهمیت کار تیمی و گروهی علی‌رغم وجود اختلافات فردی؛

  • حمایت از همدیگر در شرایط سخت؛

  • بررسی مشکلات فردی و روش‌های مقابله با آن؛

  • مقابله نیروهای مثبت و منفی با یکدیگر.

مهم‌ترین موضوعی که بچه‌ها از همان قسمت 1 سریال ولترون : محافظان کهکشان با آن مواجه می‌شوند این است که هیچ کاراکتر کاملا ایده‌آلی وجود ندارد. هر کدام از شخصیت‌ها، مشکلات خاص خود را دارد و آن‌ها با وجود این مشکلات، به‌عنوان قهرمان‌ها فعالیت می‌کنند. از این قسمت کمک بگیرید و درباره خاکستری‌بودن انسان‌ها و وجود مشخصه‌های خوب و بد در کنار همدیگر، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که هیچ انسانی، «کامل» نیست و همه تنها باید سعی کنند که در مسیر درست، قدم بردارند.
در ادامه فصل اول کارتون Voltron : Legendary Defender ، بچه‌ها با شخصیت‌های منفی، داستان اصلی و البته سلاح قدرتمند ولترون و نقش کاراکترهای نوجوان در راه‌اندازی آن، آشنا خواهند شد. از این قسمت استفاده کرده و درباره توانایی تیم‌ها و شانس بسیار بیشتر آن‌ها برای موفقیت در برابر قدرت‌های فردی، با بچه‌ها حرف بزنید. پیشنهاد ما این است که اگر کودکان شما کمی بزرگتر و مخصوصا در سنین نوجوانی هستند، اجازه دهید که آن‌ها بخش اصلی مکالمه را برعهده بگیرند و شما تنها در نقطه‌های حساس، مسیر گفت‌وگو را هدایت کنید.
علاوه بر این نکات مثبت و مهم، در هر قسمت از هر فصل کارتون ولترون : محافظان کهکشان، یک موضوع مهم مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای مثال، در قسمت 2 سریال ولترون : محافظان کهکشان در فصل 5، گروه ولترون باید ریسک متحد‌شدن با یک نیروی تازه را به جان بخرند، در قسمت 6 کارتون Voltron : Legendary Defender در فصل 7 ، اعضای گروه به دلیل شرایط خاص یکی از سیاره‌ها، دچار وسواس ذهنی می‌شوند و باید بتوانند با این وضعیت سخت، مقابله کنند و در هر اپیزود، یک ماجرای خاص و مشابه، رخ می‌دهد. با توجه به شرایط، رفتار و نیاز کودکان خود، از اپیزودهای مختلف ایده گرفته و پس از تماشای هر قسمت سریال ولترون : محافظان کهکشان ، با بچه‌ها درباره آن موضوع صحبت کنید.

تماشا و دانلود کارتون Voltron : Legendary Defender با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال ولترون : محافظان کهکشان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این انیمیشن سریالی را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون ولترون : محافظان کهکشان با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، هر اپیزود را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید. ماجراجویی‌های کاراکترهای اصلی و روند عجیب داستان، تا ثانیه‌های آخر هر اپیزود، شما را کاملا مجذوب خود می‌کند و هیچ‌وقت دقیقا نمی‌توانید حدس بزنید که بالاخره کدام گروه پیروز خواهد شد!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون ولترون : محافظان کهکشان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس و سریال افسانه کورا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.