آفرینک
X

سریال تبدیل شوندگان : سایبرورس Transformers : Cyberverse (2018)

تبدیل شوندگان Transformers

کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس Transformers : Cyberverse درباره ماموریت مهم بامبلبی بر روی زمین است که متاسفانه، به هیچ عنوان آن ماموریت را به یاد نمی‌آورد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال تبدیل شوندگان

معرفی سریال تبدیل شوندگان : سایبرورس

ربات‌های قدرتمند، دوباره با یک ماجراجویی تازه به زمین آمده‌اند و این بار، قهرمان جذاب، دوست‌داشتنی و شجاع ما یعنی بامبلبی، باید یک ماموریت مهم انجام دهد. تنها مشکل در این میان این است که بامبلبی اصلا یادش نمی‌آید که ماموریت چیست و برای چه کاری به سیاره زمین آمده بود! البته که داستان به همین جا ختم نمی‌شود و هزاران ماجرای کوچک و بزرگ هم در ادامه ماموریت بامبلی، به‌وجود خواهد آمد. با ما باشید که در بخش بعدی، داستان کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس را که با اسم ترنسفرمرز : سایبرورس هم در ایران ترجمه شده است، برای شما تعریف کنیم.

داستان کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس

در یک ماجرای خطرناک، کارت حافظه بامبلبی خراب می‌شود و از همان لحظه، بامبلبی همه چیز را فراموش می‌کند. این قهرمان شجاع دیگر نمی‌داند که چه کسانی دوستان او هستند، از کجا آمده و چه ماموریت مهمی بر روی زمین دارد. بدون شک انجام یک ماموریت بدون دانستن آن، کار سخت و حتی محالی است و به همین خاطر، وایندبلید دوست‌داشتنی وارد ماجرا می‌شود تا به بامبلبی برای بازگرداندن حافظه‌اش کمک کرده، همراه بامبلبی ماموریت مهم او را به‌اتمام برساند و البته در این مسیر، از خرابکاری شخصیت‌های خطرناکی مثل مگاترون و ارتش او هم جلوگیری کنند. کار سختی است، نه؟ آیا بامبلبی موفق خواهد شد؟ برای دانستن آن باید با فرزند خود به تماشا سریال تبدیل شوندگان : سایبرورس بنشینید!

جزئیات مهم کارتون Transformers : Cyberverse با دوبله فارسی

کارتون Transformers : Cyberverse یک محیط تازه، عجیب و البته مهیج را به همه مخاطبان عاشق انواع ماشین‌ها، نشان می‌دهد. فقط کافی است کودکان احساس کنند که همه ماشین‌های موجود در خیابان‌ها، می‌توانند یک ربات سخن‌گو و قوی باشند تا از آن لحظه به بعد، خیال‌پردازی‌ این بچه‌ها به‌صورت کامل تحت تاثیر قرار بگیرد و این کارتون سرگرم‌کننده و مهیج، دقیقا همین کار را خواهد کرد!
این سریال انیمیشنی جذاب پس از استقبال گسترده مخاطبان از نسخه‌های سینمایی فیلم تبدیل شوندگان، ساخته شد و به‌خوبی توانست در 4 فصل و بیش از 64 اپیزود، داستان کاملی از ماجراجویی‌ها و تقابل دو گروه ربات خوب و بد را به کودکان نشان دهد. در قسمت اول کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس در هر کدام از این 4 فصل ، موضوع اصلی بیان می‌شود و در ادامه آن فصل، کاراکترهای اصلی باید بتوانند با کمک همدیگر، مشکل موجود را حل کرده و یک روش خوب برای ایجاد شرایط پایدار در زمین، سیاره اصلی خود و سفینه‌شان، پیدا کنند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه دوبله فارسی کارتون Transformers : Cyberverse همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که در کنار شما، جزئیات کامل هر دیالوگ را درک کرده، داستان هر اپیزود را متوجه شوند و بتوانند پس از آن، درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت هر قسمت، با شما گفت‌وگو کنند.

پیام های مثبت سریال تبدیل شوندگان : سایبرورس برای بچه ها

تماشا کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس برای بچه‌های بالاتر از 7 سال، کاملا مناسب است. بچه‌ها در این سن به‌خوبی می‌توانند روند پرهیجان این سریال و نکات مثبت آن را متوجه شوند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این سریال، شامل موارد زیر است:

  • تقابل خوبی و بدی با یکدیگر؛

  • ارائه یک کاراکتر قوی، شجاع و باهوش زن؛

  • پایبندی به مسئولیت اجتماعی برای جلوگیری از اتفاق‌های بد.

در همان قسمت 1 کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس ، بچه‌ها با مهم‌ترین کاراکترهای مثبت و منفی آشنا شده و از گم‌شدن یک شی عجیب و قدرت‌مند، مطلع می‌شوند. کم‌کم و در ادامه فصل اول سریال تبدیل شوندگان : سایبرورس ، بچه‌ها می‌بینند که این شی عجیب، باید در دست ربات‌های خوب باقی بماند تا به بقیه آسیبی نرسد. با کمک این بخش، می‌توانید درباره استفاده‌های خوب یا بد از ابزار مختلف، با کودکان صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که حتی بهترین و مفیدترین وسیله‌ها، در صورت استفاده نادرست، می‌توانند به یک شی مخرب تبدیل شوند و این موضوع، کاملا به نحوه استفاده ما انسان‌ها از اشیا و ابزارهای مختلف، بستگی دارد.
در قسمت آخر کارتون Transformers : Cyberverse در همان فصل اول، اوضاع برای شخصیت‌های اصلی کمی سخت‌تر شده و به کمک بقیه دوستان خود نیاز پیدا می‌کنند و به همین خاطر، بامبلبی به سیاره مادر باز می‌گردد تا بتوانند بقیه ربات‌ها را فعال کند. با استفاده از این بخش، می‌توانید درباره میزان قدرت موجودات مختلف در گروه‌ها، با کودکان گفت‌وگو نمایید. درباره قدرت و توانایی انسان‌ها و موجودات، در صورت همکاری با هم، با بچه‌ها صحبت کرده و آن‌ها را به انجام کارهای تیمی، تشویق کنید.

تماشا و دانلود کارتون Transformers : Cybervers با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال تبدیل شوندگان : سایبرورس با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این سریال کارتونی جذاب را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین و رایگان، پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده و می‌توانید همه قسمت ها کارتون Transformers : Cyberverse را به‌صورت آفلاین و همراه بقیه اعضای خانواده و فرزندان‌تان، تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون تبدیل شوندگان : سایبرورس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کیپو و عصر عجایب و کارتون تکنسین های گلیچ را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.