آفرینک
X

سریال توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ Strawberry Shortcake : Berry in the Big City (2021)

توت فرنگی کوچولو Strawberry Shortcake

کارتون توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ Strawberry Shortcake : Berry in the Big City درباره زندگی جدید توت فرنگی کوچولو در شهر بزرگ و چالش‌های زندگی در آن‌جا است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال توت فرنگی کوچولو

معرفی سریال توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ

کارتون توت فرنگی در شهر بزرگ، درباره ماجرای هیجان‌انگیز مهاجرت دختر توت فرنگی به شهر «اپل‌سیتی» است. توت فرنگی کوچولو برای پیشرفت کردن در کار، می‌خواهد همراه با عمه‌اش در این شهر زندگی کند و از همان لحظه اول، با ده‌ها اتفاق جذاب و مهیج روبه‌رو خواهد شد. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، پیشنهاد می‌کنیم که هر چه سریع‌تر تماشا سریال جدید توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ با دوبله فارسی را با بچه‌ها شروع کنید!

داستان کارتون دختر توت فرنگی در شهر بزرگ چیست؟

قسمت اول سریال دختر توت فرنگی : توت فرنگی در شهر بزرگ در فصل 1 ، با یک تغییر بزرگ برای دختر توت فرنگی شروع می‌شود. او با همه اعضای خانواده‌اش خداحافظی کرده و برای یک شروع تازه، به شهر بزرگ می‌رود. دختر توت فرنگی یک هدف خیلی مهم دارد و می‌خواهد بهترین آشپز دنیا شود. برای این کار، او باید با چالش‌های مختلف این مسیر، مواجه شود. دوست‌شدن با آدم‌های جدید، یاد گرفتن مهارت‌های تازه، مدیریت مشکلات کوچک و بزرگ و تلاش برای پختن بهترین کیک‌ها و دسرها، تنها بخش کوچکی از این چالش‌ها است. آیا دختر توت فرنگی از پس همه این کارها بر می‌آید؟

پیام های مثبت تماشا کارتون توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ برای کودکان

کارتون دختر توت فرنگی در شهر بزرگ 2021 ، نسبت به سریال کلاسیک و قدیمی خود، با تغییرات بسیار زیادی مواجه شده است. طراحی کاراکترها به‌کلی متفاوت بوده و بچه‌ها در این کارتون قرار است با فضایی کاملا جدید مواجه شوند. با وجود همه این تغییرات، حس جذاب و دوست‌داشتنی این کارتون، همچنان در همه قسمت های انیمیشن سریالی توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ وجود دارد. تماشا این کارتون علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مثبتی به آن‌ها آموزش می‌دهد که در ادامه، برخی از آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم:

کمک به همدیگر در شرایط سخت

نیاز به همکاری و کمک به همدیگر از قسمت 1 کارتون توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ در فصل اول ، بررسی می‌شود. ماشین توت فرنگی خراب شده و او برای تعمیر ماشین، به کمک دوستان خود نیاز دارد. کودکان در اپیزودهای گوناگونی، موضوع نیاز به کمک همدیگر برای موفق‌شدن را می‌بینند. در قسمت 9 سریال توت فرنگی : توت فرنگی در شهر بزرگ ، در قسمت 11 و در چندین اپیزود دیگر، توت فرنگی فقط با کمک دوستان خود می‌تواند مشکل را حل کند.
پس از تماشا تمام قسمت های کارتون توت فرنگی در شهر بزرگ ، درباره اهمیت همکاری با هم، صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که همه ما روزانه به کمک اعضای خانواده، دوستان و اطرافیان خود نیاز داریم. کمک گرفتن از همدیگر به معنی ضعف یا ناتوانی نیست و همه آدم‌ها در کنار یکدیگر، قوی‌تر خواهند بود.

مدیریت بحران

کاراکتر اصلی در هر قسمت با یک اتفاق تازه مواجه می‌شود. خراب‌شدن ماشین، چالش‌های کار و زندگی در شهر بزرگ و انواع اتفاقات مهیج، بخشی از این بحران‌ها است.
تکرار این موارد و بررسی روند حل هر مشکل، به کودکان کمک می‌کند تا با مدیریت شرایط بحرانی و روش‌های حل مشکلات مختلف، آشنا شوند. می‌توانید پس از اتمام هر اپیزود، از بچه‌های خود بپرسید که آیا روش بهتری برای حل آن مشکل وجود داشت؟ اگر آن‌ها در شرایط دختر توت فرنگی بودند، مشکل خود را چطور حل می‌کردند؟

تمرین زیاد همراه با پشتکار برای رسیدن به اهداف

یکی از مهم‌ترین نکات این کارتون که بچه‌ها تا قسمت آخر سریال توت فرنگی : توت فرنگی در شهر بزرگ مدام می‌بینند، تلاش‌های بی‌پایان دختر توت فرنگی برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود است. از این بخش ایده گرفته و درباره نیاز به تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف مهم زندگی خود، با بچه‌ها حرف بزنید.
به آن‌ها بگویید که هیچ‌کس بدون تمرین، تلاش و پشتکار، نمی‌تواند مهارت‌های تازه یاد بگیرد. بچه‌ها و حتی بزرگترها، باید اهداف و رویاهای خود را مشخص کنند، استعداد خود را در نظر بگیرند و با تلاش فراوان، به جایگاه مد نظرشان دست پیدا کنند.

والدین پیش از پخش سریال توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ باید این نکات را در نظر بگیرند

  • تماشا کارتون جدید توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ با وجود اتفاقات ساده و قابل درک، محیط آرام و بدون تنش و ماجراهای بامزه، برای کودکان 5 ساله و بزرگتر، مناسب است.

  • اپیزودهای این کارتون بسیار کوتاه بوده و به همین دلیل روند داستان بسیار سریع است. می‌توانید کارتون را با هم تماشا کنید و در صورت وجود ابهام، آن بخش از کارتون را برای فرزندان‌تان توضیح دهید.

  • اغلب کاراکترهای این کارتون، دختر هستند. این موضوع می‌تواند برای پسربچه‌ها کمی ناامید کننده باشد. در این صورت حتما به آن‌ها یادآوری کنید که علاقه به پخت کیک‌ها و دسرهای خوشمزه، به جنسیت آدم‌ها بستگی ندارد و در صورت تمایل، می‌توانند در کنار شما انواع خوراکی‌ها را بپزند.

تماشا و دانلود کارتون توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فصل 1 سریال توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر این، امکان دانلود سریال توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید پس از دانلود هر قسمت، آن اپیزود را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراهای جذاب، بامزه و شیرین دختر توت فرنگی و دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون توت فرنگی کوچولو : توت فرنگی در شهر بزرگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کافه لوبیا و کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.