آفرینک
X

سریال اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی Unicorn : Warriors Eternal (2023)

اسب تک شاخ Unicorn

کارتون اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی Unicorn : Warriors Eternal 2023 درباره گروهی از قهرمانان است که در طی دوره‌های مختلف، باید با موجودات شرور مبارزه کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • دوبله
  • 10+ سال

فصل 1 سریال اسب تک شاخ

معرفی سریال اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی

موجودات بد، همیشه و در همه دوره‌های تاریخی حضور دارند و خوشبختانه قهرمانان قوی هم در هر دوره از تاریخ، با مهارت‌های تازه و شرایط جدید، مبارزه را با آن‌ها شروع می‌کنند. حالا و در انیمیشن سریالی اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی ، قرار است تقابل مهیج نیروهای مثبت و منفی دوباره آغاز شود! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول کارتون اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون سریال اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی 2023

ماجرای انیمیشن سریالی اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی ، درباره یک گروه سه نفره قهرمانان است که در همه دوره‌های تاریخ، فقط و فقط یک وظیفه مهم برعهده دارند: با موجودات شرور افسانه‌ای دنیا مبارزه کنند! این گروه که تک شاخ نام دارد، از سه عضو به نام‌های ملیندا، ادرد، و سنگ تشکیل شده است. این سه نفر، هر بار توسط یک ربات که از آینده به زمان حال آمده، در یک جسم تازه به‌دنیا می‌آیند و این بار در جسم سه نوجوان، وارد دنیا شده‌اند! حالا و در این شرایط، سه قهرمان اصلی دنیا با مشکلات دوره نوجوانی مواجه شده‌اند و در عین حال باید بتوانند که وظایف خود را به‌درستی انجام دهند. همین موضوع هم ده‌ها مشکل و چالش تازه برای آن‌ها به‌وجود آورده است! شما فکر می‌کنید که گروه تک شاخ‌ می‌توانند این بار هم مثل همیشه در مبارزه خود پیروز شوند؟

کارتون جدید Unicorn : Warriors Eternal با دوبله فارسی کامل چه پیام‌هایی برای بچه‌ها دارد؟

نحوه طراحی کاراکترها و جزئیات کارتون، شباهت زیادی به کارتون‌های کلاسیک و قدیمی دارد و همین موضوع هم باعث شده که بزرگترها هم درست مثل کودکان و نوجوانان، از تماشا این سریال جدید حسابی لذت ببرند. از قسمت اول کارتون اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی در فصل 1 ، کاراکترها با انواع اتفاقات روبه‌رو خواهند شد که هر ماجرای آن‌ها می‌تواند یک ایده عالی برای مکالمه در اختیار شما بگذارد.
بررسی معضلات اجتماعی و نحوه مواجه‌شدن با مشکلات فردی، همه بخشی از این کارتون هستند. در صورتی که دقیقا نمی‌دانید که این سریال چه نکات مهم و آموزنده‌ای برای فرزندان شما دارد، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

چالش‌های دوره نوجوانی و نحوه مواجه‌شدن با آن

مهم‌ترین موضوعی که کودکان و نوجوانان از قسمت 1 سریال اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی با آن روبه‌رو می‌شوند، چالش‌های دوره نوجوانی است. در واقع عبور از یک دوره زندگی به دوره بعدی، همیشه دردسرهای خاص خود را دارد و این موضوع در نوجوانی، سخت‌تر هم می‌شود. قهرمانان بزرگ و اسطوره‌ای، در این حالت ضعیف‌تر شده‌اند و نمی‌توانند جایگاه خود را در دنیا پیدا کنند.
از این بخش کمک گرفته و درباره این موضوع کمی بیشتر با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. به آن‌ها یادآوری کنید که این دوره سخت، گذرا خواهد بود. روش‌های مختلف سازگاری با تغییرات را با فرزندان خود مرور کنید و بچه‌ها را در این مسیر دشوار، همراهی نمایید.

تقابل نیروهای منفی و مثبت

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون کامل Unicorn : Warriors Eternal در فصل اول ، بچه‌ها با مبارزه دائم میان نیروهای مثبت و منفی، مواجه می‌شوند. به بچه‌ها بگویید که این مبارزه دائمی، همیشه و در همه حال وجود دارد و همه انسان‌ها در انتخاب‌های عادی روزانه نیز با این مبارزه، مواجه می‌شوند.
تنها کسی می‌تواند مسیر درست زندگی خود را بیابد که در هر دو راهی، سمت صحیح را انتخاب کند. البته به فرزندان نوجوان خود تاکید کنید که امکان اشتباه، همیشه وجود دارد و نباید با اولین اشتباه احساس کنند که مبارزه را باخته‌اند و امکان بازگشت به مسیر درست برای آن‌ها از بین رفته است.

از خودگذشتگی و کمک به دیگران با استفاده از توانایی‌های فردی

کمک به دیگران، تلاش برای محافظت از مردم عادی و به کار گرفتن مهارت‌های فردی برای ساخت شرایط بهتر برای همه افراد جامعه، از دیگر موضوعات مهمی است که در همه قسمت های سریال اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی تکرار می‌شود.
در قسمت 9 کارتون Unicorn : Warriors Eternal ، اعضای گروه تک شاخ در راستای مبارزه با نیروهای منفی، به جایی می‌رسند که نیروها و توانایی‌های فردی‌شان بسیار بیشتر می‌شود. از این بخش کمک گرفته و به کودکان یادآوری کنید که در اغلب موارد، کمک کردن به بقیه باعث ایجاد شرایط بسیار بهتر و مناسب‌تر برای خود آن‌ها هم می‌شود. تنها باید در هر لحظه، قوانین کمک به دیگران را به خاطر بسپارند و در این مسیر خود را در معرض خطر قرار ندهند.

والدین پیش از پخش فصل اول کارتون اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی باید این موارد را بدانند

  • حضور کاراکترهای منفی و تعقیب و گریزهای بی‌پایان، باعث شده که تماشا کارتون اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی برای کودکان 10 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • خشونت فیزیکی یکی از موارد پرتکرار در این سریال است که می‌تواند این ایده را به بچه‌ها بدهد که بهترین روش حل مشکلات، برخورد خشن و فیزیکی است. حتما در این باره با فرزندان خود صحبت کنید و روش‌های حل اختلاف را با هم بررسی نمایید.

  • ممکن است که بچه‌های کم سن و سال نسبت به حضور نیروهای منفی، حساسیت نشان دهند. بهتر است در حین پخش کارتون، کنار کودکان بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

تماشا و دانلود سریال جدید اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون کامل اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Unicorn : Warriors Eternal 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های گروه تک شاخ در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اسب تک شاخ : جنگجویان ابدی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون قهرمانان نقابدار و کارتون پاینکون و پونی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.