آفرینک
X

سریال جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان Star Wars : Young Jedi Adventures (2023)

جنگ ستارگان Star Wars

کارتون جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای Star Wars : Young Jedi Adventures 2023 درباره کای، لیز، نابز و نش است که با هم، به گوشه‌های کهکشان سفر کرده و چیزهای تازه‌ای یاد می‌گیرند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.9 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال جنگ ستارگان

معرفی سریال جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان

200 سال پیش از ماجراهای جنگ ستارگان، یک گروه از بچه‌های شجاع و ماجراجو می‌خواهند به شوالیه‌های جدای تبدیل شوند و درست همان‌طور که شما هم حدس می‌زنید، برای این کار باید چیزهای خیلی زیادی یاد بگیرند. «کای»، «لیز»، «نابز» و «نش»، در کنار هم باید ماجراهای مختلفی را پشت سر بگذارند و خوشبختانه هر کدام از آن‌ها، یک مهارت خاص دارند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که ماجرای این کارتون چیست، بهتر است تماشا سریال جدید جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان 2023 با دوبله فارسی همراه فرزندان‌تان را هر چه زودتر شروع کنید. البته قبل از آن، چند دقیقه با ما بمانید تا نکات مهم این کارتون مهیج، فانتزی و جذاب را برای شما تعریف کنیم!

کارتون جدید جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان درباره چیست؟

احتمالا شما هم خیلی خوب می‌دانید که تبدیل شدن به شوالیه جدای، اصلا کار راحتی نیست و افراد برای رسیدن به این جایگاه مهم، باید چیزهای خیلی زیادی بلد باشند. حالا و در کارتون ماجراجویی های جدای جوان ، قرار است داستان یک گروه جدید از بچه‌ها را ببینید که باید با کمک راهنمایی‌های یودا، ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند، مهارت‌های تازه‌ای یاد بگیرند و پس از پشت سر گذاشتن همه این مراحل، به جدای تبدیل شوند. البته که انجام این کار اصلا ساده نیست و بچه‌ها برای رسیدن به جایگاه جدای، باید انواع چالش‌ها، موانع و مشکلات کوچک و بزرگ را پشت سر بگذارند!

تماشا کارتون Young Jedi Adventures 2023 با دوبله فارسی چه پیام‌های مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

کارتون سینمایی جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان ، به زیباترین شکل ممکن دنیای جنگ ستارگان را به بچه‌ها نشان می‌دهد. طراحی کاراکترها و فضای داستان، توجه همه کودکان را به‌راحتی جلب خواهد کرد و از همان قسمت 1 سریال جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان در فصل اول ، بچه‌ها به طرفداران پروپاقرص این کارتون تبدیل خواهند شد. نکته جالب این‌جا است که حتی اگر شما بزرگسالانی هستید که هیچ علاقه‌ای به این مجموعه نداشتید، از تماشای این کارتون و اپیزودهای مختلف آن، حسابی لذت خواهید برد و می‌توانید پس از تمام‌شدن هر قسمت، درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت آن با فرزندان خود حرف بزنید. برخی از نکات آموزنده این سریال شامل موارد زیر هستند:

یادگیری مهارت‌های ساده اجتماعی

قسمت 1 سریال جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان با راهنمایی‌های یودا برای آغاز مسیر، شروع می‌شود. از همان لحظه به بعد، کای، لیز و نابز در کنار هم قرار می‌گیرند تا ابتدا مهارت‎های اولیه اجتماعی را فرا گرفته و در کنار آن، مهارت‌های مهم جدای شدن را هم آموزش ببینند. این کارتون برای کودکان کم‌سن و سال، در سنین مهدکودک و مدرسه ساخته شده است و به مشکلات این گروه سنی می‌پردازد.
پذیرفته‌شدن در گروه‌های دوستی، حل کردن مشکلات، سازگارشدن با تغییرات و استفاده از توانایی‌های فردی برای رسیدن به اهداف گروهی، همه در بخش‌های مختلف این کارتون تکرار می‌شود. می‌توانید یکی از این موارد را انتخاب کرده و درباره آن، با فرزندان خود صحبت کنید.

توجه به جزئیات و حل‌کردن معما

در قسمت 3 کارتون ماجراجویی های جدای جوان در فصل 1 ، «نش» برای حل‌کردن یک مشکل به کمک «کای» نیاز دارد. کای با توجه به سرنخ‌های موجود و دنبال‌کردن آن‌ها، معمای یک دزدی را حل کرده و دزد را دستگیر می‌کند. از این اپیزود کمک گرفته و درباره توجه به جزئیات، در کنار هم قراردادن سرنخ‌ها و یافتن راه‌حل با کمک این جزئیات کوچک، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. آن‌ها را به یافتن جزئیات مهم دیگر ترغیب کرده و توانایی حل مسئله کودکان را تقویت نمایید.

کمک به همدیگر

از اپیزود اول تا قسمت آخر کارتون Star Wars : Young Jedi Adventures ، تمام اعضای گروه در کنار هم فعالیت کرده و برای کمک به همدیگر یا ساکنان سیاره‌های مختلف، با هم کار می‌کنند. تکرار این موضوع می‌تواند فرصت خوبی باشد تا با بچه‌ها درباره اهمیت همکاری با هم، انجام کارها به‌صورت گروهی و مزیت فعالیت تیمی برای موفق‌شدن، حرف بزنید.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش سریال جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان باید بدانند

  • با توجه به فضای آرام، روند ساده داستان و ماجراهای قابل درک، تماشا کارتون ماجراجویی های جدای جوان برای بچه‌های 5 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است.

  • مبارزه‌ها در این سریال کاملا کارتونی و امن هستند. با وجود این اگر فرزندان شما به دیدن چنین سکانس‌هایی عادت ندارند، بهتر است در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • ممکن است بچه‌ها پس از تماشای این کارتون، نسبت به خرید اسباب‌بازی‌های مرتبط به جنگ ستارگان ترغیب شوند.

تماشا و دانلود کارتون جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان 2023 با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین تماشا کرده یا پس از دانلود کارتون Young Jedi Adventures با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک، قسمت‌های مختلف آن را آفلاین تماشا کنید. بدون اغراق باید به شما بگوییم که همه اعضای خانواده شما صرف نظر از سن و سال‌شان، عاشق اپیزودهای مختلف این سریال کارتونی خواهند شد و می‌توانید در کنار بچه‌ها و بقیه افراد خانواده، از تماشا انیمیشن سریالی جنگ ستارگان ماجراجویی های جدای جوان، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون جنگ ستارگان : ماجراجویی های جدای جوان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر و کارتون قهرمانان نقابدار را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.