آفرینک
X

سریال پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter (2023)

پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter

کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023 درباره لیزا و سین است که با شغل بسیار عجیب و البته هیجان‌انگیز پدرشان، آشنا می‌شوند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال پدرم شکارچی جایزه بگیر

معرفی سریال پدرم شکارچی جایزه بگیر

«لیز» و «سین»، مثل همه بچه‌ها، یک شکایت همیشگی دارند: اینکه پدرشان بیشتر وقت‌ها سرکار است و به اندازه کافی، کنارشان نیست! به خاطر همین، یک تصمیم عجیب و غریب می‌گیرند. چه تصمیمی؟ اینکه وقتی پدرشان می‌خواست به سرکار برود، در ماشین او قایم شوند و وقتی به محل کارش رسید، او را غافلگیر کنند! خب این کار را هم انجام می‌دهند، اما نه تنها «تری» پدر آن‌ها، بلکه خودشان حسابی از چیزی که می‌بینند، سورپرایز خواهند شد. چرا؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید تا برای شما داستان کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر را تعریف کنیم!

داستان کارتون جدید My Dad the Bounty Hunter

«لیز» و «سین»، می‌خواهند یواشکی وارد ماشین پدرشان شده و با او به محل کارش بروند و متاسفانه، موفق هم می‌شوند. فقط مسئله این‌جا است که با خروج از ماشین، می‌بینند که از سیاره زمین خارج شده‌اند و پدرشان، یک شغل بسیار سخت، حساس و البته خیلی مهم در کهکشان دارد و باید هر بار، انواع مجرم‌های خطرناک فضایی را دستگیر کند! با این اوضاع، شرایط برای همه حسابی سخت می‌شود و الان «تری»، باید بتواند در فضا از بچه‌ها مراقبت کند، ماموریت خود را تمام کرده و با بچه‌ها، به‌سلامت به زمین برگردند! فکر می‌کنید موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشای کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر بنشینید!

جزئیات سریال پدرم شکارچی جایزه بگیر 2023 با دوبله فارسی

کارتون جدید پدرم شکارچی جایزه بگیر با تمرکز بر یک مسئله مهم، ساخته شده است و اگر فرزندان شما هم از شغل شما و همسرتان و وقت زیادی که خارج از خانه سپری می‌کنید، ناراحت هستند، باید بگوییم که این سریال کارتونی، برای آن‌ها و البته خود شما، بسیار جذاب خواهد بود. در قسمت اول سریال پدرم شکارچی جایزه بگیر ، کودکان همراه با شخصیت‌های اصلی، شرایط سخت شغل والدین را به‌خوبی حس می‌کنند و از همان لحظه به بعد، وارد یک ماجراجویی هیجان‌انگیز خواهند شد.
روند داستان، طراحی کاراکترها و البته طراحی همه صحنه‌های این سریال کارتونی، به‌شدت حرفه‌ای و جذاب است و بدون هیچ شکی، همه مخاطبان صرف نظر از سن و سال‌شان، عاشق این کارتون فوق‌العاده خواهند شد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتونMy Dad the Bounty Hunter با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات این کارتون را متوجه شوند. سپس می‌توانید درباره مهم‌ترین اتفاقات هر اپیزود با کودکان گفت‌وگو کرده و چیزهای تازه‌ای به آن‌ها آموزش دهید.

پیام های مثبت کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر برای بچه ها

باید در همین بخش به شما بگوییم که می‌توانید با خیال راحت این کارتون را برای بچه‌های 6 سال و بالاتر، پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌های این کارتون شامل موارد زیر است:

  • شرایط سخت موقعیت شغلی افراد خانواده و نیاز به درک متقابل بین کودکان و والدین؛

  • اهمیت روابط خانوادگی و دوستانه و کمک به هم در موقعیت‌های حساس؛

  • تغییر دید افراد به اطرافیان و پذیرش شرایط تازه.

با تماشای قسمت 1 کارتون My Dad the Bounty Hunter بچه‌ها با کاراکترهای اصلی آشنا شده و کم‌کم وارد ماجرای مهیج آن‌ها می‌شوند. کودکان می‌بینند که پنهان‌کاری بچه‌ها، چه خطراتی ایجاد می‌کند و چرا نباید این کار را انجام دهند. از این بخش استفاده کرده و درباره مهم‌ترین خطرات انجام کارها بدون مشورت با بزرگترها و والدین، با کودکان گفت‌وگو کنید. تفاوت شرایط دنیای واقعی و کارتون‌ها را به‌خوبی برای بچه‌ها توضیح دهید و به آن‌ها بگویید که انجام کارهای خطرناک، می‌تواند چه عواقب بدی برای همه اعضای خانواده داشته باشد.
در قسمت 2 کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر ، کودکان متوجه می‌شوند که دید کاراکترهای اصلی به موجودات فضایی، چه تفاوتی با دید پدرشان دارد. لیز و سین، موجودات فضایی را بامزه و دوست‌داشتنی می‌بینند و همین نگاه، می‌تواند باعث ایجاد تغییرات زیادی شود. از این بخش استفاده کرده و درباره انواع موجودات دیگر کره زمین مثل حیوانات و حتی گیاهان متنوع، با بچه‌ها صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که حیوانات حتی ظاهرا وحشی و خطرناک، در فضای زندگی خودشان، عادی و آرام هستند و نباید با ورود به فضای آن‌ها و ایجاد خطر برای خود و حیوانات، باعث آسیب زدن به خود و دیگر موجودات شویم.
علاوه بر این، تمام بخش‌های فصل اول سریال پدرم شکارچی جایزه بگیر ، فرصت فوق‌العاده‌ای برای گفت‌وگو درباره محیط‌های مختلف، سیاره زمین، کهکشان‌ها و سیاره‌های دیگر به‌وجود می‌آورد و می‌توانید با الهام گرفتن از این بخش‌ها، فرزندان خود را به یادگیری علوم جدید مثل نجوم و فضا، تشویق کنید.

تماشا و دانلود کارتون My Dad the Bounty Hunter با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا سریال جدید پدرم شکارچی جایزه بگیر با دوبله فارسی کامل ، وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید اپیزودهای این سریال جذاب را برای فرزندان‌تان، به‌صورت آنلاین و رایگان، پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است و می‌توانید بعد از دانلود، قسمت‌های مختلف را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها تماشا کنید. تری، لیز و سین، به همه مخاطبان یادآوری می‌کنند که اعضای خانواده، با همه تفاوت‌ها و توانایی‌ها، می‌توانند گروه فوق‌العاده قدرت‌مندی باشند و کارهای خیلی بزرگی را در کنار هم انجام دهند، فقط کافی است فرصت کافی در اختیارشان قرار بگیرد!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی و کارتون دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.