آفرینک
X

سریال سفید برفی و هفت کوتوله (1992)

سفید برفی و هفت کوتوله

کارتون سفید برفی و هفت کوتوله درباره شاهزاده خانم زیبا و خوش قلبی است که همه دوستش دارند بجز نامادری حسود و کینه توزش. مشکل اصلی وقتی شروع میشه که نامادری ا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ایتالیا
  • 7.7 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال سفید برفی و هفت کوتوله

معرفی سریال سفید برفی و هفت کوتوله

کارتون سفید برفی و هفت کوتوله درباره شاهزاده خانم زیبا و خوش قلبی است که همه دوستش دارند بجز نامادری حسود و کینه توزش. مشکل اصلی وقتی شروع میشه که نامادری از آیینه جادویی میپرسه زیباترین زن دنیا کی هست؟و خوب فکر میکنید آیینه چه جوابی میده؟سفیدبرفی برای فرار از دست نامادری اش به جنگل فرار میکنه و اونجا با هفت تا کوتوله آشنا میشه. ولی نامادری بدجنس اون رو پیدا و با یک سیب سمی مسمومش میکنه!حالا تنها راه نجات سفیدبرفی اینه که یک نفر واقعن عاشقش بشه. پس کوتوله ها دست به کار میشن تا عاشق واقعی سفیدبرفی رو پیدا کنن. برای اینکه بدونید در ادامه چه اتفاقاتی می افته میتونید کارتون سفیدبرفی و هفت کوتوله که محصول 1992 کشور ایتالیا هست رو با دوبله فارسی ببینید. راستی، میدونید که چندین نسخه متفاوت از کارتون سفیدبرفی ساخته شده؟پس عجله کنید که بعد از دیدن این نسخه کلی سفیدبرفی دیگه منتظرتون هست.

شخصیت های کارتون سفید برفی و هفت کوتوله

توی این کارتون حدود 10 تا شخصیت اصلی وجود داره:سفیدبرفی: شخصیت اصلی و شاهزاده مهربون سرزمین پدرشدُپی: یک کوتوله احمق و دوست داشتنی که لباسهای گشادی میپوشهاسلیپی: این کوتوله همیشه خسته است و دلش میخواد بخوابه. گرومپی: همیشه عصبانی و آماده دعوا کردنه. همه چیز راجع به جادوی سیاه رو هم میدونه. اسنیزی: این کوتوله بدشانس به همه چیز حساسیت داره و همیشه عطسه میکنه. پسر پادشاه: کسی که شاهزاده خانم رو میبینه و عاشقش میشه و نجاتش میده. نامادری: اون که جادوگر هست و خیلی هم بدجنس و شروره!آیینه جادویی: آیینه جواب همه سوالات رو میدونه. کارتون سفید برفی و هفت کوتوله یک کارتون فانتزی تلویزیونی در 50 قسمت هست. اونجا میبینید که عشق چطوری میتونه نجات بخش باشه و جون آدمها رو نجات بده. و اینکه داشتن دوستای خوب بزرگترین سرمایه زندگیتون هست.