آفرینک
X

سریال ما خرس های کله فندقی We Bare Bears (2014)

ما خرس های کله فندقی We Bare Bears

مجموعه خرسهای کله فندقی We Bare Bears داستان سه تا خرس فوق العاده باحال هست. شما تا حالا ممکنه انواع و اقسام خرسهای کارتونی و انیمیشنی مثل پاندای کونگ فو کا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 3+ سال

فصل ۳ سریال ما خرس های کله فندقی

فصل 2 سریال ما خرس های کله فندقی

فصل 1 سریال ما خرس های کله فندقی

معرفی سریال ما خرس های کله فندقی

مجموعه خرسهای کله فندقی We Bare Bears داستان سه تا خرس فوق العاده باحال هست. شما تا حالا ممکنه انواع و اقسام خرسهای کارتونی و انیمیشنی مثل پاندای کونگ فو کار و خرس های مهربون رو دیده باشید و باهاشون خاطره داشته باشید ولی اینجا داستان کامل فرق میکنه.

تا حالا برادرهایی رو دیدین که با هم خیلی فرق دارن؟ مثلن یکی مهندس ناسا هست و یکی کارمند اداره ثبت احوال و یکی فوتبالیست؟ پس باید بشینید و مجموعه خرسهای کله فندقی رو ببینید تا متوجه بشید که برادرها چقدر میتونن با همدیگه فرق داشته باشن. این مجموعه که اسم اصلیش ما خرسهای برهنه هست سه تا قهرمان باحال و گرد و قلمبه داره، گریزلی و پاندا و خرس قطبی. اعتراف کنید که غافلگیر شدین و انتظار اینقدر تفاوت خرسی رو نداشتید. تازه باید براتون بگم که این خرسها توی جنگل و قطب و اینها هم زندگی نمیکنن، خیلی علاقه ای به اینجور جاها ندارن. اونها کلن با شهر و زندگی شهری حال میکنن، پس مثل خیلی های دیگه چمدان هاشون رو بستن و دنبال رویاهاشون به شهر اومدن.

اوایلش یک کم سخت هست که بقیه اهالی شهر سه تا خرس رو جزو شهروندان حساب کنن ولی دوستهای ما همه تلاششون رو میکنن. از بسکتبال بازی کردن و شهر بازی رفتن و پیتزا خوردن بگیر تا زندگی توی آپارتمان و دوش و حموم و چیزهای دیگه. اونها بجای دوستی با آهو و پرنده و بقیه حیوانات سعی میکنن رفقای انسانی پیدا کنن و با اونها وقت بگذرونن. حالا دیگه اعتراف کنید که اونها خرسهای فوق العاده ای هستن، کدوم یکی از شماها هست که دلش یک رفیق پاندا نخواد، یا گریزلی و خرس قطبی؟ بیایید با هم به تماشای داستانهای سه خرس کله فندقی بشینیم و باهاشون خوش بگذرونیم. زبان اصلی مجموعه ما خرس های برهنه انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی باحال ببینید و لذت ببرید.

جزئیات ساخت مجموعه خرسهای کله فندقی We Bare Bears

طراح و خالق این مجموعه دنیل چانگ Daniel Chong هست و از شبکه کارتون cartoon network پخش شده. اونقدر هم محبوب بوده که توی این سالها تمدید شده و فصل های مختلفی برای اون ساخته شده.