آفرینک
X

سریال ماشا و خرسه Masha and the Bear (2009)

ماشا و خرسه Masha and the Bear

سریال انیمیشنی ماشا و خرسه Masha and the Bear، داستان ماجرا‌های دختر نازی به اسم ماشا هست که خیلی شیطونه و همیشه خودش رو تو دردسر می‌اندازه و یه خ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 7.8 امتیاز
  • دوبله
  • 3+ سال

فصل 1 سریال ماشا و خرسه

معرفی سریال ماشا و خرسه

سریال انیمیشنی ماشا و خرسه Masha and the Bear، داستان ماجرا‌های دختر نازی به اسم ماشا هست که خیلی شیطونه و همیشه خودش رو تو دردسر می‌اندازه و یه خرس همیشه او رو از گرفتاری‌ها نجات می‌دهد. ماشا یه دختر روسی هست که در جنگل با چند حیوان خونگی، خوک، چند تا جوجه، بز و سگ زندگی می‌کنه. همه حیوانات جنگل از ماشا می‌ترسند چون او همه رو مجبور می‌کنه تا باهاش بازی کنند. ماجرا از روزی شروع می‌شه که ماشا یه پروانه می‌بینه و او رو تا داخل خونه یه خرس که به ماهی‌گیری رفته، دنبال می‌کنه. او مشغول بازی کردن در آنجا می‌شه و خرابی و آشفتگی بزرگی به بار می‌آورد. وقتی خرس به خونه بر می‌گرده و اون درهم و برهمی رو می‌بینه سعی می‌کنه تا از شر ماشا خلاص بشود ولی در عین ناباوری با او دوست می‌شه. زبان اصلی این سریال انیمیشنی روسی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌‌ها رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت‌های سریال انیمیشنی ماشا و خرسه Masha and the Bear

ماشا شخصیت اصلی داستان، یک دختربچه باهوش، شیطون و مهربون هست که در هر قسمت تلاش می‌کنه تا دنیای اطرافش رو بهتر بشناسد. این کار او باعث می‌شه که در هر قسمت صحنه‌هایی زیبا، خنده‌دار و سرگرم‌کننده ایجاد بشوند. او خرسه رو خیلی دوست داره ولی بعضی موقع‌ها او رو به دردسر می‌اندازد.

خرسه یه شخصیت مهربون داره که به تازگی از کار در سیرک بازنشسته شده و با استفاده از همون مهارت‌ها در بعضی از قسمت‌ها کارهای بزرگی انجام می‌دهد. در ابتدای داستان او به تنهایی زندگی می‌کنه ولی وقتی با ماشا آشنا می‌شه، از او خوشش می‌آید و در هر قسمت ماشا رو از مشکلاتی که برای خودش درست کرده، نجات می‌دهد. داشا دخترعموی ماشا هست که در مسکو زندگی می‌کنه و چهره‌ای شبیه به او دارد ولی با ماشا متفاوته و از خرسه خیلی می‌ترسه. پاندا یه بچه پاندا و پسرعموی چینی خرسه هست. او و ماشا رقیب یکدیگر محسوب می‌شوند و بیشتر با هم در حال جر و بحث هستند ولی در بعضی مواقع می‌تونند با هم به خوبی کنار بیایند.

این سریال انیمیشنی از سال 2009 تا 2018 در سه فصل ساخته شده که هر فصل شامل 26 قسمت 7 دقیقه‌ای می‌شود و به تازگی 13 قسمت از فصل چهارم هم ساخته و پخش شده. به دلیل استقبال فراوان، این سریال به 25 زبان مختلف ترجمه شده و در 100 کشور جهان به نمایش در آمده. این مجموعه انیمیشن تونسته چند جایزه بین‌المللی دریافت کنه: دریافت جایزه APKIT برای بهترین سریال انیمیشنی تلویزیونی در سال 2018، دریافت جایزه APKIT برای بهترین سریال انیمیشنی تلویزیونی در سال 2016 و دریافت جایزه Kidscreen برای بهترین انیمیشن در سال 2015.