آفرینک
X

سریال شورش ترون TRON : Uprising (2012)

شورش ترون TRON

مجموعه انیمیشن شورش ترون TRON : Uprising در یک دنیای کاملن مجازی اتفاق میفته، قهرمان اون یک برنامه کامپیوتری جوان هست که میخواد خودش و دوستاش رو از دست یک ح ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.2 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال شورش ترون

معرفی سریال شورش ترون

مجموعه انیمیشن شورش ترون TRON : Uprising در یک دنیای کاملن مجازی اتفاق میفته، قهرمان اون یک برنامه کامپیوتری جوان هست که میخواد خودش و دوستاش رو از دست یک حاکم شرور و بدجنس رها کنه. اگه کارهایی مثل انیمیشن انیماتریکس رو دیده باشید و ازش خوشتون اومده پس حتمن با شورش ترون هم حال میکنید.

بِک Beck یک برنامه کامپیوتری جوان هست که داخل یک کامپیوتر به اسم گرید Grid زندگی میکنه. اون برای اینکه رهبرِ انقلابی علیه کلو Clu که یک فرمانروای ظالم کامپیوتری هست بشه، داره تمرینات متفاوتی رو میگذرونه تا برای همچین مسئولیتی آماده بشه. وظیفه بک این هست که خانه و دوستانش رو از دست کلو و نوکرش، ژنرال تسلر General Tesler نجات بده. اگه این اتفاقات بنظرتون آشنا میاد لازم نیست خیلی تعجب کنید، بهتره که بشینید و داستانهای شورش ترون رو ببینید.

برای اینکه بک آماده مبارزه و رهبری بشه احتیاج به یک معلم و راهنما داره. این کار به عهده ترون هست، بزرگترین مبارزی که گرید تا به حالا داشته. ترون فقط آموزش های رزمی و مبارزه رو برای مبارزه با ارتش بی رحم کلو به بک نمیده بلکه به اون یاد میده چطوری یک رهبر جوانمرد، تاثیرگذار و شجاع باشه. از اونجایی که بک قراره تبدیل به ترون بعدی the next Tron بشه، نقاب ترون و دایره جادویی اون رو ازش میگیره تا شخصیتی قهرمانانه تر برای خودش درست کنه.

خوب، بنظر باید منتظر یک جنگ بزرگ و تمام عیار برای آزادی باشیم، پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای مجموعه انیمیشن شورش ترون بشینید. زبان اصلی این مجموعه انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت مجموعه انیمیشن شورش ترون TRON : Uprising

این مجموعه مثل سریال گیسو کمند ساخت شرکت دیزنی هست. در نسخه زبان اصلی اون هم بازیگرهای مشهوری مثل الیجا وود Elijah Wood صداپیشگی کردن.