آفرینک
X

سریال بیگ نیت Big Nate (2022)

بیگ نیت Big Nate

کارتون بیگ نیت Big Nate راجع به نیت 12 ساله و دوستان او است که با شیطنت‌هایی که دارند در مدرسه با انواع ماجراهای عجیب و غریب روبه‌رو می‌شوند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال بیگ نیت

معرفی سریال بیگ نیت

کارتون بیگ نیت Big Nate که با نام‌های نیت گنده و نیت بزرگ هم در ایران مشهور شده است، راجع به نیت 12 ساله و دوستان او است که با شیطنت‌هایی که دارند در مدرسه با انواع ماجراهای عجیب و غریب روبه‌رو می‌شوند.


داستان کارتون بیگ نیت 2022

کارتون بیگ نیت راجع به یک پسر 12 ساله به نام نیت است که در مدرسه و البته در خانه، با ماجراها و چالش‌های مختلفی مواجه می‌شود. نیت همراه با 3 دوست دیگر خود، تقریبا انواع خرابکاری‌های یک نوجوان بازیگوش را انجام داده و البته مدام جریمه می‌شوند. داستان‌های نیت گنده و دوستان او، تنها به مدرسه محدود نشده و ماجراهای مختلفی را در خارج از مدرسه، در خانه و البته محل زندگی‌شان، تجربه می‌کنند.

نکات مهم انیمیشن سریالی Big Nate 2022

سریال Big Nate یک انیمیشن کامپیوتری است که بر اساس کتابی با همین نام، نوشته «لینکولن پیرس» ساخته شده است. در این انیمیشن، ماجراها و البته دردسرهای نیت نوجوان روایت می‌شود که تلاش می‌کند با هم‌دستی دوستان خود، ماجراهای روزمره مدرسه را از سر بگذراند.
فصل 1 کارتون بیگ نیت در فوریه 2022 در اپیزودهای نسبتا کوتاه 23 دقیقه‌ای آغاز شد. قسمت 1 سریال Big Nate با ماجرایی عجیب و جذاب آغاز می‌شود. در این اپیزود، کودکان با نیت، رفتارهای خاص او، محیط مدرسه و سایر کاراکترها آشنا می‌شوند. نیت در قسمت اول باید تلاش کند که مدرسه را از دست یک خرابکار تازه‌وارد نجات دهد و البته برای خراب‌کاری‌های انجام‌شده در مدرسه، متهم نشود.
کتاب نیت بزرگ که این انیمیشن با الهام‌گرفتن از آن ساخته شده است، طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد و به همین دلیل، انیمیشن سریالی Big Nate نیز در مدت زمان کوتاهی طرفداران پروپاقرص زیادی پیدا کرد. ماجراهای مختلف کارتون بیگ نیت برای کودکان سرگرم‌کننده و خنده‌دار و برای بزرگسالان بامزه و در برخی مواقع خاطره‌انگیز است. به همین خاطر هر دو گروه کودکان و والدین، می‌توانند در کنار هم این انیمیشن را تماشا کرده و از سکانس‌های اکشن، طنز و سرگرم‌کننده آن لذت ببرند.
با اینکه شخصیت اصلی این انیمیشن یک نوجوان 12 ساله است، اما کارتون بیگ نیت برای کودکان کوچک‌تر نیز جذابیت خواهد داشت. سکانس‌های اکشن، خراب‌کاری‌های نیت و دوستان، نقاشی‌های نیت و البته خط داستان ساده و روان این کارتون، باعث شده که کودکان کم سن و سال نیز از تماشای این انیمیشن لذت ببرند.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون بیگ نیت

کارتون بیگ نیت با معرفی نیت به‌عنوان یک نوجوان دردسرساز آغاز می‌شود. با این وجود در طی داستان، مخاطب متوجه می‌شود که شیطنت‌های نیت بزرگ صرفا از روی کودکی است و هیچ شرارتی در رفتارهای او وجود ندارد.
این انیمیشن برای نوجوانان به‌شدت جذاب خواهد بود، زیرا همان احساسات و اتفاقاتی را در کارتون نیت گنده خواهند دید که معمولا در طی روز با آن سروکار دارند. نیت و گروه دوستی او، با گروه دیگری از بچه‌های مدرسه مشکل داشته و البته با یکی از معلم‌ها نیز رابطه خوبی ندارند. این موضوع معمولا برای اغلب کودکان در این سن و سال رخ خواهد داد و می‌توانید راجع به این احساسات فرزندان‌تان، با آن‌ها صحبت کنید.
افزون بر این، پس از تماشا انیمیشن سریالی بیگ نیت می‌توانید راجع به چالش‌های روزمره کودکان‌تان در مدرسه و اجتماع با آن‌ها حرف زده و از کودکان بخواهید مهم‌ترین اتفاقات مدرسه‌شان را برای شما تعریف کنند. این انیمیشن به کودکان شما کمک خواهد کرد که متوجه شوند احساسات متناقض و گاه پر شور در دوران نوجوانی، کاملا طبیعی و عادی بوده و همه کودکان در سرتاسر دنیا، با این احساسات روبه‌رو خواهند شد.
نیت در یک خانواده تک والد زندگی می‌کند و همین مسئله یک موضوع دیگر را نیز برای بحث و گفت‌وگو ایجاد خواهد کرد. می‌توانید پس از تماشا کارتون بیگ نیت راجع به شکل دیگر خانواده‌ها صحبت کرده و نحوه رفتار صحیح در رابطه با چنین خانواده‌هایی را به فرزندان‌تان آموزش دهید.

تماشا و دانلود سریال Big Nate با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون بیگ نیت با دوبله فارسی به‌صورت کاملا رایگان برای شما وجود دارد. می‌توانید این کارتون را برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود اپیزودهای آن، به‌صورت آفلاین، همراه با فرزندان و در کنار سایر اعضای خانواده، کارتون نیت گنده را ببینید. این انیمیشن سرشار از اتفاقاتی بامزه و خنده‌داری است که باعث می‌شود تماشا سریال Big Nate علاوه بر کودکان، برای بزرگسالان نیز جذاب و خاطره‌انگیز باشد.