آفرینک
X

سریال بن تن ریبوت Ben 10 (2016)

بن تن ریبوت Ben 10

کارتون بن تن ریبوت Ben 10 Reboot ماجرای بن 10 ساله را تعریف می‌کند که با پدربزرگ و دخترعموی خود به تعطیلات رفته‌ و در آن‌جا با پیدا کردن یک ساعت عجیب، به ابرقهرمان تبدیل می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 3.1 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 3 سریال بن تن ریبوت

فصل 2 سریال بن تن ریبوت

فصل 1 سریال بن تن ریبوت

فصل 5 سریال بن تن ریبوت

فصل 4 سریال بن تن ریبوت

معرفی سریال بن تن ریبوت

کارتون بن تن ریبوت Ben 10 Reboot ماجرای بن 10 ساله را تعریف می‌کند که با پدربزرگ و دخترعموی خود به تعطیلات رفته‌ و در آن‌جا با پیدا کردن یک ساعت عجیب، به ابرقهرمان تبدیل می‌شود.

داستان کارتون بن تن ریبوت Ben 10 Reboot

سریال بن تن ریبوت و ماجراهای آن، بر اساس داستان پسری 10 ساله است که با پیدا کردن یک دستگاه عجیب مشابه یک ساعت مچی، به 10 ابرقهرمان فضایی تبدیل می‌شود که هر کدام دارای قدرت‌های جذاب و اختصاصی خود هستند. البته این موضوع تنها بخشی از داستان است و کارتون بن تن ریبوت با ماجراهای بسیار متنوع، جذاب و البته سرگرم‌کننده‌ای همراه شده است. همراهی پدربزرگ بن و دختر عموی او یعنی گوین، اتفاقات بسیار جالبی را رقم می‌زند و این موضوع در طی فصل‌ها و قسمت‌های مختلف سریال بن تن ریبوت ادامه پیدا می‌کند.

نکاتی از سری جدید سریال بن تن ریبوت Ben Ten Reboot

سری جدید کارتون بن تن ریبوت در اولین حضور خود به‌عنوان یک سریال جدید در سال 2016، نتوانست موافقت علاقه‌مندان قدیمی و در حال حاضر بزرگ‌سال خود را کسب کند؛ ولی بر خلاف آن‌ها کودکان نسل جدید، ارتباط بسیار خوبی با بن تن ریبوت برقرار کردند و در مدت زمان بسیار کوتاهی، سریال Ben 10 Reboot به یکی از سریال‌های انیمیشینی مورد علاقه بچه‌ها تبدیل شد.
پسر کوچک داستان، در ابتدا یک پسر معمولی و عادی است که قرار است تعطیلات خود را به همراه خانواده بگذراند، ولی با کمی بازیگوشی او، تمام تعطیلات تغییر می‌کند و وارد مرحله جدیدی خواهد شد. یافتن یک دستگاه جدید و تبدیل شدن به ابرقهرمان‌های مختلف به کمک آن، مبارزه با انواع موجودات شرور و البته تلاش برای ایجاد یک دنیای بهتر، اتفاقی است که بچه‌ها و مخاطبان، در هر قسمت جدید کارتون بن تن ریبوت با آن مواجه می‌شوند.
در این سریال انیمیشنی، بن به چندین ابرقهرمان تبدیل می‌شود و بیشتر از هرچیزی، قدرت بدنی بسیار بالایی دارد. همراه این قهرمان قدرت‌مند، یک دختر باهوش نیز وجود دارد که در کنار کاراکتر اصلی به از بین بردن انسان‌های بد و موجودات شرور کمک می‌کند و البته پدربزرگ نیز به آن‌ها کمک کرده و مشکلات مختلف را از رفع می‌کند. این موضوع به کودکان کمک می‌کند که درک کنند علاوه بر نیروی جسمی، به قدرت فکر و البته تجربه و کمک بزرگ‌ترها نیز نیاز دارند.
در سریال بن تن ریبوت ماجراهای ابرقهرمانی با موضوع همکاری و خانواده کنار هم دیگر ارائه شده‌اند و برای کودکان علاقه‌مند به این سبک از انیمیشن‌ها و ابرقهرمان‌ها، موضوع اهمیت به خانواده و همکاری با یکدیگر برای موفقیت، به زبان کودکانه روایت می‌شود. صحنه‌های مبارزه‌ها دارای جزئیات جالبی است و طراحی کاراکترها نیز از نکته‌های جالب و جذاب کارتون بن ریبوت است که کودکان را بیش از پیش جذب می‌کند.

تماشا و دانلود سریال بن تن ریبوت با دوبله فارسی در آفرینک 

فصل 4 کارتون بن تن ریبوت با دوبله فارسی کامل در حال حاضر در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌راحتی آن را به‌صورت آنلاین و رایگان تماشا کنید و یا اینکه قسمت‌های مختلف را دانلود کرده و برای کودکان خود پخش کنید. فصل 5 کارتون بن تن ریبوت دوبله فارسی نیز به زودی در آفرینک منتشر و آماده تماشا می‌شود. سریال بن تن ریبوت یکی از جذاب‌ترین سریال‌های انیمیشنی فعلی است که به‌صورت رایگان و با کیفیت های مختلف در آفرینک وجود دارد و فرزندان شما می‌توانند با تماشای قسمت های جدید و دوبله فارسی آن، لحظات بسیار شادی را سپری کنند.