آفرینک
X

سریال سونیک Sonic (1993)

سونیک Sonic

کارتون سونیک Sonic داستان یک خارپشت Hedgehog خیلی خاص و آبی رنگ هست. البته اون توی یک زمان خیلی خاص هم زندگی میکنه، بعد از اینکه آخرالزمان اتفاق افتاده ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال سونیک

فصل 2 سریال سونیک

معرفی سریال سونیک

کارتون سونیک Sonic داستان یک خارپشت Hedgehog خیلی خاص و آبی رنگ هست. البته اون توی یک زمان خیلی خاص هم زندگی میکنه، بعد از اینکه آخرالزمان اتفاق افتاده و همه چیز دنیا عجیب و ناآشنا شده. شما فکر میکنید که سریعترین موجود کارتونی کی هست؟میگ میگ؟ خوب پس باید سونیک رو ببینید تا متوجه شید که یک خارپشت آبی چطوری میتونه تخته گاز بدوه.

اون بخاطر خارپشت بودنش توانایی این رو هم داره که بصورت یک توپ دربیاد و روی زمین قل بخوره. در ابتدا شخصیت یک بازی کامپیوتری محصول شرکت سگا Sega بود. بخاطر موفقیت و اقبال فوق العاده ای که نسبت به این خارپشت آبی رنگ و دنیای گسترده و جذابش پیدا شد محصولات مختلفی رو با محوریت اونها ساختن. از انیمیشن و کارتون بگیر تا کامیک بوک و اسباب بازی و چیزهای دیگه. اسم فصلهای مختلف مجموعه تلوزیونی اون به این ترتیب هست.

  1. ماجراهای سونیکِ خارپشت Adventures of Sonic the Hedgehog
  2. سونیک در زیرِ زمین Sonic Underground
  3. سونیکِ ایکس  Sonic X
  4. انفجار سونیک Sonic Boom

اون با جمع کردن هفت الماس آشوب seven Chaos Emeralds توانسته یک قهرمان شکست ناپذیر بشه. دشمنانش هم در اصل دنبال همین الماس ها هستن تا بتونن از قدرت جادویی اونها استفاده کنن. اگه میخواید با دنیای جادویی و پرهیجان این خارپشت بیشتر آشنا بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این کارتون اکشن و ماجراجویانه بشینید. زبان اصلی این مجموعه انگلیسی هست اما شما در آفرینک میتونید منتخب قسمت هاش رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت های کارتون سونیک Sonic

دکتر روبوتینک Dr. Robotnik دشمن اصلی قهرمان ما هست که سعی میکنه با به دست آوردن الماس بر دنیا حکمرانی کنه.  

مایلز تیلز پراور Miles 'Tails' Prower دوست صمیمی سونیک، یک روباه با قابلیت پرواز هست! 

متال سونیک Metal Sonic روباتی هست که دکتر روبوتینک ساخته تا باهاش بتونه سونیک رو شکست بده.  

شدو Shadow یکی از مهمترین شخصیت های این مجموعه هست. یک قهرمان کم حرف و تنها که قدرت های زیادی داره و مهمترین کارش محافظت از کره زمین و آدمهاست.