آفرینک
X

سریال فرودگاه خرگوشها Hareport (2006)

فرودگاه خرگوشها Hareport

مجموعه کارتونی فرودگاه خرگوشها Hareport توی دنیای حیوانات میگذره، حیواناتی که برای خودشون شهر و تمدن دارن. انیمیشن هایی با موضوعیت شهر حیوانات رو قبلن دیدید ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 3+ سال

فصل 1 سریال فرودگاه خرگوشها

معرفی سریال فرودگاه خرگوشها

مجموعه کارتونی فرودگاه خرگوشها Hareport توی دنیای حیوانات میگذره، حیواناتی که برای خودشون شهر و تمدن دارن. انیمیشن هایی با موضوعیت شهر حیوانات رو قبلن دیدید. مثل سینگ یا زوتوپیا که جفتشون توی شهر حیوانات اتفاق میفته. اینجا داستان راجع به دو تا خرگوش هست که تصمیم میگیرن فرودگاهی توی حیاط خونه شون درست کنن. حالا مگه فرودگاه درست کردن و خط پرواز راه انداختن راحت و آسون هست؟خوب، وقتی که فِرد و نِد، خرگوشهای داستان ما میفهمن که همه حیوانات یک روزی بالاخره میتونن پرواز کنن فکر اقتصادیشون کار میکنه. اگه قراره همه پرواز کنن پس احتیاج به یک باند فرود و فرودگاه هم هست. مثلن آقا خرسه که نمیتونه همینجوری مثل گنجشک از همونجایی که وایساده پرواز کنه بره. بالاخره خرس هست و عزت و احترامی داره. احتیاج به یک مسیر برای پرواز و فرود و برج کنترل و اینها هست. یا مثلن آقای تمساح، اون هم همینطور. خلاصه که خرگوشهای ما تصمیم میگیرن فرودگاه راه بندازن. فرد و ند با اینکه برادر هستن اما بشدت با همدیگه فرق دارن. هر چقدر فرد مسئولیت پذیر و دقیق و منظم هست، ند نقطه مخالش قرار میگیره. خیلی وقتها هم دارن با هم جنگ و دعوا میکنن ولی همین دعواها باعث میشه به هم نزدیکتر بشن. توی دنیای عجیب و غریب فرودگاه خرگوشها هر چیزی ممکن هست. مثلن اینکه هر دو تا برادر خیلی زیاد از یک خانم سنجاب جوان و زیبا خوششون میاد. از قدیم میگفتن کبوتر با کبوتر باز با باز ولی توی دنیای کارتونی خرگوشها این مورد خیلی صدق نمیکنه. شخصیت های دیگه ای هم توی داستان هستن، مثل بوریس که برادرخونده همین خانم سنجاب هست. همه حیوانات انقدر با مهربونی و لطافت با همدیگه زندگی میکنن که حتی یک گرگ هم جزو خدمه فرودگاه هست. اگه میخواید بدونید در دنیای اونها دیگه چه اتفاقاتی میفته پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این مجموعه کارتون فانتزی و کمدی بشینید.

جزئیات ساخت مجموعه کارتون فرودگاه خرگوشها Hareport

زبان اصلی این کارتون فرانسوی هست و یک فصل و 26 اپیزود داره. شما میتونید توی آفرینک منتخب قسمتهای اون رو با دوبله فارسی ببینید.