آفرینک
X

سریال یونیکیتی : گربه تک شاخ Unikitty! (2017)

یونیکیتی Unikitty!

کارتون گربه تک شاخ Unikitty در مورد یک گربه کوچولوی تک شاخ است که در هر قسمت در کنار برادر کوچک و دوستان‌شان، ماجراهای جالبی را روزانه تجربه می‌کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • 6+ سال

فصل 1 سریال یونیکیتی

معرفی سریال یونیکیتی : گربه تک شاخ

کارتون گربه تک شاخ Unikitty در مورد یک گربه کوچولوی تک شاخ است که در هر قسمت در کنار برادر کوچک و دوستان‌شان، ماجراهای جالبی را روزانه تجربه می‌کنند.
این سریال را با نام‌های فارسی دیگری از جمله کارتون تک گربه ، بچه گربه تک شاخ و یونی کیتی هم می‌شناسند.

داستان و شخصیت‌های کارتون گربه تک شاخ

بچه گربه تک شاخ یک گربه کوچولو است که ملکه سرزمین بوده و با انواع ماجراهای خوب و بد، روبه‌رو می‌شود. برادر کوچک گربه تک شاخ ، پرنس پاپ‌کورن است که در کنار او، در لحظات خوب و بدش شریک می‌شود. این بچه گربه تک شاخ همیشه سعی می‌کند که دوستان خود را خوشحال کرده و کارهای سرگرم‌کننده انجام دهد، ولی گاهی اوقات نیز به‌شدت عصبانی شده و مشکلات مختلفی را به بار می‌آورد. مشاوران و دوستان او، یک آجر خاکستری، یک ربات و یک روباه قرمز هستند که همیشه سعی می‌کنند به یونیکیتی کمک کنند. این سرزمین رویایی، یک شخصیت دیگر نیز دارد که «مستر فراون» نام دارد و باید همیشه مراقب کارهای او نیز باشند.

نکات مهم سریال Unikitty

سریال تک گربه محصول مشترک کمپانی وارنر برازر و لگو است. این کارتون کودکانه یکی از جذاب‌ترین سریال‌های انیمیشنی است که مهم‌ترین ویژگی‌های کارتون‌های دوست‌داشتنی تک‌شاخ و ویژگی‌های بامزه لگوها را دارد. در واقع مخاطبان کارتون جدید گربه تک شاخ ، شخصیت یونی کیتی را قبلا در این انیمیشن‌ها دیده‌اند و حالا آن را در فضایی کودکانه تر در سریالی جدید می‌بینند.
همه قسمت ها سریال Unikitty با یک ماجرای هیجان‌انگیز آغاز می‌شود و در طی 11 دقیقه زمان هر اپیزود، شخصیت‌های کارتونی باید بتوانند مشکل را حل کرده و با کمک هم، آرامش را به سرزمین‌شان بازگردانند.
فصل اول و دوم کارتون یونی کیتی هر کدام 40 اپیزود دارند، اما فصل آخر با 24 اپیزود در سال 2020 به اتمام رسید. قسمت اول سریال Unikitty با یک بازی هیجان انگیز میان پرنسس یونی کیتی و پرنس پاپ‌کورن شروع می‌شود و آن‌ها باید بتوانند با عبور از تمام مراحل بازی، خود و دوستان‌شان را نجات دهند. قسمت آخر کارتون گربه تک شاخ نیز با موضوع تولدی برای «مستر فراون» است که متاسفانه همه چیز طبق پیش‌بینی یونیکیتی و دوستان او پیش نمی‌رود و ماجراهای مختلفی اتفاق می‌افتد.
مکالمه‌های کارتون گربه تک شاخ زبان اصلی بسیار ساده و روزمره هستند و برای افزایش مهارت‌های شنیداری و گفتاری کودکان و حتی بزرگسالان، مناسب خواهند بود. بنابراین پیشنهاد ما این است که نسخه زبان انگلیسی کارتون گربه تک شاخ را برای کودکان خود پخش کنید.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون گربه تک شاخ

هر کدام از اپیزودهای جدید کارتون گربه تک شاخ به یک موضوع روزمره ولی مهم می‌پردازد. به همین خاطر پس از اتمام هر قسمت جدید سریال Unikitty می‌توانید از همان موضوع کمک گرفته و نکات تازه‌ای را به فرزندان خود بیاموزید.
ماموریت اصلی و مهم یونی کیتی ، شادی دوستان و سایر ساکنان سرزمین است و به همین خاطر، همه تلاش‌های او به خوشحال بودن در کنار دوستانش ختم می‌شود. در این مسیر، یونیکیتی گاهی اشتباهات کودکانه دارد که بچه‌ها می‌توانند با عواقب آن اشتباهات در قالب یک اپیزود چند دقیقه‌ای، آشنا شوند.
همکاری با یکدیگر، اهمیت دادن به دوستان و خانواده، کمک‌گرفتن از افراد بزرگ‌تر و یا دوستان عاقل‌تر و تلاش برای از بین بردن مشکلات معمولی، مهم‌ترین پیام‌های این کارتون سرگرم‌کننده، طنز و اکشن است.

تماشا و دانلود کارتون جدید گربه تک شاخ با زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک می‌توانید همه قسمت ها کارتون تک گربه را با زبان اصلی برای کودکان خود آنلاین پخش کنید. امکان دانلود کارتون گربه تک شاخ انگلیسی و تماشا به‌صورت آفلاین نیز برای فرزندان شما در آفرینک وجود دارد. این کارتون با ماجراهای بامزه، اتفاقات عجیب و البته شخصیت‌های دوست‌داشتنی، به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین کارتون‌های فرزندان شما تبدیل شده و بچه‌ها می‌توانند درس‌های مهمی را از آن یاد بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم که اپیزودهای این انیمیشن جذاب را دانلود کرده و همراه با کودکان خود، از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون گربه تک شاخ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.