آفرینک
X

پونی کوچولوی من : نسل جدید My Little Pony : A New Generation (2021)

پونی کوچولوی من My Little Pony

انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید My Little Pony A New Generation راجع به اتفاقات عجیبی است که نسل جدید پونی کوچولوها در سرزمین‌شان با آن روبه‌رو می‌شوند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی پونی کوچولوی من : نسل جدید

در انیمیشن کوچولوی من نسل جدید ، طی یک اتفاق عجیب و غریب، پونی‌ها دیگر باهم دوست نیستند و از هم متنفرند. در این میان اما سانی سعی می‌کند تا آرامش و دوستی را به سرزمین پونی‌ها برگرداند. برای اینکه متوجه شوید که آیا سانی موفق می‌شود تا پونی‌ها را دوباره باهم متحد کند، باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن سینمایی پونی کوچولوی من نسل جدید با دوبله فارسی بنشینید. اما قبل از تماشا، بهتر است با جزئیات و نکات مهم این انیمیشن آشنا شوید.

داستان انیمیشن سینمایی پونی کوچولوی من نسل جدید

پدر سانی ستارکوت، در کودکی به او درباره زندگی قدیمی سرزمین پونی‌ها و کنار هم زندگی‌کردن تک‌شاخ‌ها، پگاسی‌ها و البته پونی‌ها می‌گوید. پونی‌ها در شهر، به دلیل تبلیغات دروغ، به‌شدت از تک‌شاخ‌ها می‌ترسند. داستان انیمیشن سینمایی پونی کوچولوی من نسل جدید با رسیدن یک تک‌شاخ به زمین آغاز می‌شود. همه پونی‌ها از ترس فرار می‌کنند، اما سانی که داستان‌های پدرش را به خاطر دارد، با تک‌شاخ دوست شده و او را قبل از رسیدن ماموران به خانه خود می‌برد. سانی در ادامه قصد دارد کارهای بزرگی کند. جادو را به سرزمین‌شان بازگرداند و البته نژادهای مختلف پونی‌ها را با هم آشتی دهد؛ اما آیا موفق خواهد شد؟

نکات مهم انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید 2021

داستان انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید یک خط داستان ساده و روان دارد. شخصیت‌های اصلی سعی می‌کنند به یک ماموریت مهم رفته و شرایط زندگی همه را بهتر کنند. در این مسیر، اتفاقات و چالش‌های مختلفی رخ خواهد داد که پونی‌ها با کمک همدیگر آن‌ها را حل می‌کنند.
داستان ساده، خط سیر منطقی و کاراکترهای زیبا و بامزه، باعث می‌شوند که کودکان از تماشای این انیمیشن سینمایی به‌شدت لذت ببرند. در دنیای پونی‌ها همه چیز زیباتر و درخشان‌تر است و کودکان بی‌شک عاشق تمام شخصیت‌ها خواهند شد.
انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید یکی از انیمیشن های 2021 است که توسط نتفلیکس در کشورهای مختلف پخش شد و در مدت زمان کوتاهی، به محبوبیت فراوانی دست یافت. انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید 2021 در ادامه مجموعه انیمیشن‌های پونی ساخته شده و اگر کودک شما به آن‌ها علاقه داشته باشد، بی‌شک عاشق این انیمیشن نیز خواهد شد.
انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید با دوبله فارسی برای کودکان خردسال نیز مناسب خواهد بود. در این انیمیشن چندین ترانه کوتاه جذاب وجود دارد و با درون‌مایه‌ی ماجراجویی، طنز و اکشن، موضوعات مهمی را به کودکان آموزش خواهد داد. کارهای تیمی، پذیرش افراد متفاوت، دوستی با هم و البته تلاش برای بهبود شرایط زندگی، همه در این انیمیشن وجود دارند.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید

مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام انیمیشن My Little Pony New Generation مقابله با نژادپرستی است. در این انیمیشن، نژادهای مختلف پونی از همدیگر می‌ترسند و این ترس، کاملا بیهوده است. در سیر داستان، کودکان به‌خوبی این موضوع را متوجه می‌شوند و شما می‌توانید پس از تماشا انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید راجع به نژادپرستی با آن‌ها صحبت کنید.
از دست دادن یکی از والدین نیز در این انیمیشن مورد بررسی قرار می‌گیرد که می‌توانید درباره آن نیز با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. دیگر پیام‌های مهم این انیمیشن شامل اهمیت روابط دوستانه، امیدواربودن، مهربانی با یکدیگر و احترام به سایرین است. افزون بر این موارد، پیشنهاد می‌کنیم که راجع به موارد زیر نیز با کودکان خود حرف بزنید:

  • برای باورها و عقاید درست خود ایستادگی کنید؛

  • ترس‌های بیهوده را کنار گذاشته و دوستی با دیگران را بپذیرید؛

  • با سایر کسانی که اعتقادات و یا پیشینه متفاوتی دارند، مهربان باشید.

تماشا انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید با دوبله فارسی ، برای کودکانی که تازه مدرسه یا مهدکودک را آغاز کرده‌اند، بی‌نظیر خواهد بود. با کمک این انیمیشن می‌توانید آن‌ها را به دوست‌شدن با دیگران تشویق کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که نباید هیچ‌کدام از هم‌کلاسی‌های خود را به خاطر ظاهر یا زندگی متفاوت، آزار دهند.

تماشا و دانلود نسخه دوبله فارسی انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید در آفرینک

در آفرینک امکان دانلود انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید با دوبله فارسی کامل و کیفیت بالا وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم این انیمیشن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا آن را دانلود کنید. می‌توانید این انیمیشن را پس از دانلود با سایر اعضای خانواده در کنار کودکان تماشا کرده و از تصاویر شاد، داستان مفرح و اتفاقات بامزه آن لذت ببرید. این انیمیشن علی‌رغم محیط کودکانه، نکته‌های مهمی را برای مخاطبان خود یادآوری می‌کند که می‌تواند برای مخاطبان بزرگسال نیز مفید باشد.