آفرینک
X

بیسکوئیت حیوانی Animal Crackers (2017)

بیسکوئیت حیوانی Animal Crackers

انیمیشن بیسکوئیت حیوانی Animal Crackers درباره یک خانواده سه نفره است که با حضور یک سیرک در شهرشان، زندگی آن‌ها کاملا تغییر می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 5.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی بیسکوئیت حیوانی

«اون» الان مرد جوانی است که همراه با همسرش «زویی» و پسر کوچک‌شان «انجل»، زندگی می‌کنند. اون تمام سال‌های کودکی و نوجوانی خود را در سیرک عموی عزیزش یعنی «باب»، سپری کرده بود، اما بعد از ازدواج مجبور شد که سیرک را ترک کرده و در کارخانه پدر زویی به‌عنوان تست‌کننده بیسکوئیت سگ‌ها، کار کند! اوضاع سیرک با فوت عمو و همسر او، حسابی خراب می‌شود و این بار، اون باید وارد یک ماجراجویی کامل شود تا شاید بتواند سیرک را از ورشکستگی نجات دهد! می‌پرسید چه کاری؟ خب بهتر است برای رسیدن به جواب، هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی بیسکوئیت حیوانی با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید. البته این کارتون که با اسم‌های دیگری مثل «حیوانات بیسکوئیتی» و «بیسکوئیت باغ وحش» هم در ایران ترجمه شده است، نکات مهمی دارد که در ادامه این مطلب، همه آن‌ها را به شما هم خواهیم گفت!

داستان انیمیشن بیسکوئیت حیوانی چیست؟

بعد از درگذشت عمو و همسرش، اوضاع سیرک هم لحظه به‌لحظه خراب‌تر می‌شود و انگار دیگر هیچ‌کس از تماشا سیرک لذت نمی‌برد. حالا و در این شرایط، دستیار همیشگی عمو باب یعنی چسترفیلد دلقک، یک خواهش بزرگ از اون دارد. او از اون می‌خواهد که به سیرک آمده و در اجرای نمایش‌های سیرک، به او کمک کند. البته قبل از هر چیز، یک جعبه جادویی به اون می‌دهد که در آن انواع بیسکوئیت‌های حیوانی وجود دارند که هر کسی با خوردن یکی از آن بیسکوئیت‌ها، درست شبیه همان حیوان می‌شود! حالا اون با این جعبه جادویی، باید چه کاری انجام دهد؟ شما فکر می‌کنید که اون، زویی و انجل، می‌توانند با کمک هم و با استفاده از جعبه جادویی، شرایط سیرک را تغییر دهند؟

تماشا کارتون سینمایی بیسکوئیت حیوانی چه نکات مثبتی برای بچه ها دارد؟

برنامه کودک بیسکوئیت حیوانی در شرایط قابل درکی برای همه مخاطبان شروع می‌شود. کاراکترهای اصلی از زندگی روزانه و شغل‌شان خسته شده‌اند و ناگهان در شرایطی قرار می‌گیرند که می‌توانند همه چیز را به‌بهترین شکل تغییر دهند. روایت ساده و در عین حال عمیق، کاراکترهای دوست‌داشتنی و ماجرای مهیج و جذاب، همه بخشی از نقاط قوت این کارتون هستند.
انیمیشن بیسکوئیت حیوانی علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مثبت و مهمی هم برای آن‌ها دارد که می‌توانید پس از اتمام انیمیشن، درباره آن با هم حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه نکات مثبتی دارد، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

اهمیت خانواده در زندگی انسان‌ها

کاراکترهای اصلی و حتی کاراکترهای کمکی، در بخش‌های مختلفی از انیمیشن Animal Crackers درباره اهمیت خانواده، با هم صحبت می‌کنند. چسترفیلد در بخشی از کارتون به اون می‌گوید که اعضای سیرک یک خانواده هستند و در شرایط خوب یا بد، باید در کنار هم بمانند.
این بخش، فرصت خوبی است که به فرزندان‌تان یادآوری کنید که در هر شرایطی و در هر وضعیتی، آن‌ها را دوست دارید و از آن‌ها حمایت می‌کنید. علاوه بر این، تاکید بر خانواده‌بودن اعضای یک سیرک، فرصت خوبی است که به فرزندان‌تان بگویید که همیشه همه اعضای خانواده، رابطه خونی ندارند و با وجود این، کنار هم بودن آن‌ها و نوع رابطه‌شان، هیچ تفاوتی با دیگر خانواده‌ها ندارد. می‌توانید درباره فرزندخوانده‌ها در این بخش با هم حرف بزنید و کودکان را از سنین کودکی به درک این موضوع مهم ترغیب نمایید.

از خودگذشتگی و کمک به دیگران

«اون» در ابتدای انیمیشن بیسکوئیت حیوانی برای ایجاد شرایط بهتر برای خانواده خود، شغلی را روزانه انجام می‌دهد که هیچ علاقه‌ای به آن ندارد. در ادامه نیز و تنها برای نجات‌دادن سیرک، تمام تلاش خود را به کار می‌برد و با از خودگذشتگی، سعی دارد که به تغییر شرایط سیرک کمک کند. درباره این دو بخش با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که کمک به دیگران و از خودگذشتگی برای آن‌ها، یکی از ویژگی‌های بسیار خوب و مثبت است و انسان‌ها گاهی در زندگی خود باید این کار را هم انجام دهند.
با وجود این، بچه‌ها باید بدانند که از خودگذشتگی در چه مواردی خوب است و در چه شرایطی، به آن‌ها آسیب زده و هیچ کمکی به تغییر شرایط نمی‌کند. درباره این بخش هم گفت‌وگو کرده و تحلیل شرایط برای یافتن یک راه‌حل مناسب را با هم تمرین کنید.

انتخاب شغل مناسب و تاثیر آن در زندگی

این نکته مهم یعنی اهمیت انتخاب شغل و تاثیری که بر زندگی دارد، می‌تواند بهترین موضوعی باشد که درباره آن با فرزندان کمی بزرگتر و نوجوان خود حرف می‌زنید. درباره انتخاب مسیر صحیح زندگی با هم گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که عدم انتخاب رشته تحصیلی صحیح یا عدم توجه به علایق و استعدادهای خود و پس از آن افتادن در مسیری که به آن علاقه ندارند، می‌تواند تمام آینده آن‌ها را تحت تاثیر بگذارد.

والدین پیش از پخش انیمیشن Animal Crackers با دوبله فارسی باید این نکات مهم را به خاطر بسپارند

  • با وجود جادوی عجیب بیسکوئیت‌ها و حضور کاراکترهای منفی خراب‌کار، تماشا کارتون بیسکوئیت حیوانی برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • پرتاب حیوانات از روی سکو، تغییر ظاهر انسان‌ها به حیوانات و انجام انواع تردستی‌ها، ممکن است این ایده را به بچه‌ها بدهد که این کارها را در غیاب شما تکرار کنند. حتما درباره این بخش با هم صحبت کنید و به کودکان بگویید که تکرار این حرکات می‌تواند چه خطراتی داشته باشد.

  • حضور یک کاراکتر منفی و تلاش برای آسیب‌زدن به کاراکترهای مثبت، می‌تواند برای کودکان کوچک‌تر کمی تنش‌زا باشد. بنابراین بهتر است در حین پخش کارتون کنار بچه‌ها بمانید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی بیسکوئیت حیوانی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Animal Crackers با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون بیسکوئیت حیوانی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را دانلود کرده و در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن اون و خانواده کوچک او و البته مسیری که برای نجات سیرک طی می‌کنند، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بیسکوئیت حیوانی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی و انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.