آفرینک
X

مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی Spider-Man : Across the Spider-Verse (2023)

مرد عنکبوتی Spider-Man

انیمیشن مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی Spider-Man : Across the Spider-Verse 2023 ماجرای عجیب اشتباه فاجعه‌آفرین مایلز است که باید آن را درست کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 9.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی

داستان این کارتون هیجان‌انگیز که با اسم «مرد عنکبوتی : آنسوی دنیای عنکبوتی» هم در ایران مشهور شده است، در روزهای شلوغ و پر از چالش مایلز شروع می‌شود. مایلز حالا به‌عنوان مرد عنکبوتی، ده‌ها مسئولیت دارد. او باید بتواند موجودات شرور را از شهر دور کند، مراقب همه مردم باشد، در عین حال کارهای مدرسه را انجام دهد و از همه مهم‌تر اینکه وظایف خود را در خانه اجرا کند. انجام همه این کارها، به‌خودی خود حسابی سخت هستند، اما با یک اتفاق پیش‌بینی نشده، اوضاع مایلز سخت‌تر هم خواهد شد! اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، تماشا انیمیشن سینمایی مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، به شما کمک می‌کند. البته بهتر است قبل از پخش این کارتون، چند دقیقه با ما بمانید تا نکات مهم این کارتون جذاب را به شما هم بگوییم!

داستان کارتون سینمایی مرد عنکبونی : در میان دنیای عنکبوتی 2023 چیست؟

مایلز نوجوان، هنوز نمی‌تواند همه کارها و مسئولیت‌های خود را به‌خوبی مدیریت کند و از آن بدتر اینکه مجبور است برای پنهان‌کردن هویت عنکبوتی خود، مدام به خانواده و دوستان‌اش دروغ بگوید. اوضاع اصلا برای او خوب نیست که با یک اشتباه ساده، اوضاع بدتر هم می‌شود. ماجرا از این قرار است که در دنیاهای موازی عنکبوت‌ها، چندین ماجرای تازه رخ داده و این بار «گوین»، پس از مدت‌ها به زمین می‌آید. مایلز هم در یک اشتباه عجیب، از قدرت نامرئی‌کننده خود استفاده می‌کند و گوین را در دنیای عنکبوتی، دنبال می‌کند! حضور مایلز، یک فاجعه کامل در دنیاهای موازی درست می‌کند و مایلز حالا باید همراه با تمام مشکلات فعلی و قبلی، با این مشکل تازه هم روبه‌رو شود!

تماشا انیمیشن جدید مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی چه پیام های مثبتی برای کودکان دارد؟

انیمیشن مرد عنکبوتی 2 در ادامه « انیمیشن مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی » ساخته شده است. در قسمت اول، مخاطبان با مایلز، پسر نوجوانی آشنا شدند که کاملا ناگهانی، به مرد عنکبوتی تبدیل می‌شود، وارد دنیاهای موازی عنکبوتی شده و از آن لحظه به بعد، باید بتواند از شهر و مردم در مقابل خطرات، محافظت کند. در کارتون جدید مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی 2023 ، ماجراهای مایلز را یک سال پس از وقایع انیمیشن قبلی می‌بینید. این کارتون هم در عین سرگرمی و هیجان، پیام‌های مثبت و مهمی برای کودکان و نوجوانان دارد. برخی از مهم‌ترین پیام‌های این کارتون شامل موارد زیر هستند:

دست‌کم گرفتن خود با وجود موفقیت

کاراکتر اصلی علی‌رغم توانایی‌های فوق‌العاده‌ای که دارد، اعتماد به‌نفس کمی داشته و نمی‌تواند موفقیت‌های خود را باور کند. این موضوع، ایده خوبی برای یک مکالمه سازنده با نوجوانان و کودکان کمی بزرگتر به شما می‌دهد. به آن‌ها بگویید که دست‌کم گرفتن خود، باور نداشتن به توانایی‌های فردی و اعتماد به‌نفس پایین، ممکن است آن‌ها را از مسیر پیشرفت دور کند.
بعد از تماشا انیمیشن Spider-Man : Across the Spider-Verse با فرزندان خود درباره توانایی‌های آن‌ها با همدیگر صحبت کنید. به آن‌ها یادآوری کنید که درباره استعدادها و مهارت‌های خود، واقع‌نگر باشند تا بتوانند با یک دید درست و منطقی، مسیر آینده خود را انتخاب کنند.

اشتباهات فردی و نحوه مواجه شدن با آن‌ها

مایلز بدون اینکه بداند، یک اشتباه بزرگ را مرتکب می‌شود که ممکن است ادامه کار دنیای عنکبوتی را ناممکن کند. این اتفاق ناگوار، فشار روانی زیادی برای او به وجود می‌آورد، اما او از این اتفاق فرار نکرده و برای حل آن تلاش می‌کند.
از این بخش انیمیشن مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی استفاده کرده و درباره احتمال وقوع انواع خطاها و اشتباهات با کودکان صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که همه انسان‌ها در هر سطح و جایگاهی، اشتباه می‌کنند و تفاوت یک انسان باهوش و موفق با یک فرد شکست‌خورده این است که دسته اول اشتباه خود را پذیرفته و سعی می‌کند آن را تصحیح کند. در صورتی که دسته دوم، مسئولیت اشتباه خود را نمی‌پذیرد و از عواقب آن فرار خواهد کرد.

مسئولیت‌پذیری و کمک به همدیگر

انیمیشن Spider-Man : Across the Spider-Verse با دوبله فارسی ، درست مثل دیگر نسخه‌های این انیمیشن جذاب، تاکید زیادی بر مسئولیت‌پذیری انسان‌ها دارد. این موضوع بارها تکرار شده و کودکان چندین بار با این نکته مواجه می‌شوند که توانایی بیشتر با مسئولیت‌های سنگین‌تر همراه خواهد شد. کمک به همدیگر، هم‌نوع‌ دوستی و محافظت از افراد ضعیف‌تر، دیگر نکات مهمی است که در این انیمیشن وجود دارند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمیشن Spider-Man : Across the Spider-Verse باید بدانند

  • مبارزه‌های مختلف و روند پیچیده و نسبتا سریع داستان، باعث شده که تماشای این کارتون برای بچه‌های 9 ساله و بزرگتر، مناسب باشد.

  • مایلز برای پنهان‌کردن هویت خود، چند بار دروغ می‌گوید. درباره این کار او و معایب آن، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

  • این کارتون در ادامه قسمت پیشین ساخته شده است. برای اینکه فرزندان‌تان بتوانند از تمام جزئیات کارتون مرد عنکبوتی 2 لذت ببرند، پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا قسمت اول را برای آن‌ها پخش کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. البته اگر بچه‌ها دوست دارند این کارتون را چندین و چند بار ببینند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود انیمیشن سینمایی Spider-Man : Across the Spider-Verse با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن مایلز، گوین و چالش‌های جدید آن‌ها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن میچل ها در برابر ماشین ها و انیمیشن قرمز شدن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.