آفرینک
X

پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه LEGO Disney Princess : The Castle Quest (2023)

پرنسس های لگویی دیزنی LEGO Disney Princess

انیمیشن پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه LEGO Disney Princess : The Castle درباره ماجراجویی 5 پرنسس دیزنی برای نجات‌دادن پدر آریل است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 47 دقیقه
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه

پدر آریل یعنی پادشاه تریتون، فرمانروای 7 دریا، در یک قلعه بزرگ و در یک آکوریوم، زندانی شده است. چه کسی او را زندانی کرده؟ گاستون بدجنس که می‌خواهد با به‌دست آوردن عصای سه شاخ پادشاه، فرمانروای دریاها شود! در این شرایط، پادشاه تصمیم می‌گیرد که گاستون را به چالش بکشاند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این چالش چیست و شاهزاده‌ها در این میان قرار است چه کارهایی انجام دهند، هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن لگو پرنسس 2023

پادشاه اعلام می‌کند که اگر گاستون بتواند در مقابل 5 نفر از بهترین جنگجوهای پادشاه برنده شود، او فرمانروایی را به گاستون تقدیم می‌کند. برای برنده‌شدن هم گاستون و جنگجوها باید سه ماموریت مختلف را اجرا کنند. ماموریت‌هایی که هر کدام بخشی از توانایی‌های ذهنی و جسمی آن‌ها را به‌چالش می‌کشد! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این 5 جنگنجوی شجاع چه کسانی هستند، باید به شما بگویی که آریل، سفید برفی، تیانا، موانا و گیسو کمند وارد قلعه خواهند شد! اما آیا پرنسس‌ها موفق می‌شوند که پادشاه را آزاد کنند؟

بچه‌ها با تماشا کارتون پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

مجموعه لگو یکی از بهترین مجموعه‌های کارتونی است که در سال‌های اخیر، عناوین جذابی را ارائه داد. در این مجموعه، انواع کارتون‌های مشهور این بار به شکل کاراکترهای لگویی ظاهر می‌شوند و داستان خود را در شهرهایی که همه از لگو ساخته شده‌اند، ادامه می‌دهند. انیمیشن LEGO Disney Princess هم یکی از این کارتون‌ها است که داستانی از شجاعت و توانمندی‌های پرنسس‌های دیزنی را روایت می‌کند.
همه چیز در این کارتون به زیبایی طراحی شده است. با توجه به نوع داستان و ترکیب چند شخصیت اصلی با یکدیگر، انواع المان‌ها از دیگر کارتون‌ها در این انیمیشن وجود دارد که دیدن آن‌ها حسابی جذاب خواهد بود. حضور چندین شاهزاده دوست‌داشتنی و محبوب در کنار هم و روایتی از یک داستان کاملا جدید، بدون شک توجه کودکان و البته بزرگ‌ترها را به خوبی جلب می‌کند. اتفاقات این کارتون، به شدت بامزه و جذاب هستند. سکانس‌های خنده‌دار و طنز هم به خوبی کودکان را به خنده می‌اندازند. خوشبختانه علاوه‌بر سرگرمی، انیمیشن لگو پرنسس 2023 نکات مثبت و آموزنده‌ای هم برای کودکان دارد. پس از اتمام کارتون، راجع به موارد مهم و مثبت زیر با بچه‌ها حرف بزنید:

بررسی شخصیت محکم و قوی پرنسس‌ها

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که اغلب والدین و منتقدان با پرنسس‌های دیزنی داشتند، شخصیت منفعل آن‌ها بود. معمولا پرنسس‌ها منتظر یک شاهزاده بودند که آن‌ها را نجات دهد. در برنامه کودک پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه 2023 ، این مسئله به خوبی تغییر یافته و یک نگاه کاملا مدرن و سالم، جایگزین آن شده است. حالا ما با پرنسس‌هایی روبه‌رو هستیم که بسیار قوی و شجاع هستند. خودشان باید برای نجات پادشاه تلاش کنند و از آن مهم‌تر این‌که ضعیف و شکننده نیستند.
با بچه‌ها درباره این موارد صحبت کنید. به فرزندان‌تان تاکید کنید که جنسیت آن‌ها، نباید باعث شود که احساس ضعف و ترس کنند. آن‌ها هم می‌توانند با استفاده از قدرت جسمی و ذهنی خود، به هر هدفی که دارند برسند. همه انسان‌ها فارغ از جنسیت‌شان، توانمند، شجاع و قوی هستند و نباید کسی احساس کند که جنسیت او، دلیل برتری یا ضعف است.

اهمیت استفاده از توانایی‌های منحصربه‌فرد هر کدام از اعضای گروه

یکی از مواردی که به خوبی در انیمیشن پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه 2023 بررسی می‌شود، توانایی منحصربه‌فرد هرکدام از اعضای گروه است. این توانایی‌های خاص، هر کدام در یک موقعیت متفاوت به کمک بقیه اعضای گروه می‌آید. با اشاره به این مسئله، به کودکان بگویید که استعدادها، علایق و هر رفتار منحصربه‌فردشان، نقطه قوت آن‌ها است. هیچ‌گاه نباید سعی کنند که دقیقا مثل بقیه افراد شوند و توانایی و استعدادهای خود را نادیده بگیرند.

مدیریت بحران و توانایی حل مسئله

5 کاراکتر اصلی در حین داستان، با انواع مشکلات و چالش‌ها مواجه می‌شوند. بچه‌ها می‌بینند که این کاراکترها رفتار خود را کنترل کرده، مدام شرایط را می‌سنجند و با توجه به شرایط، یک راه‌حل خوب انتخاب می‌کنند.
از این بخش نیز استفاده کنید و با بچه‌ها درباره اهمیت مدیریت بحران حرف بزنید. به کودکان بگویید که وقوع یک اتفاق ناخوشایند، طبیعی است. تنها مسئله مهم این است که در حین رخ‌دادن یک مشکل، سعی کنیم که با آرامش، جزئیات مسئله را بررسی کنیم. با توجه به توانایی‌ها و امکانات خود، بهترین و مناسب‌ترین راه‌حل را بیابیم. به این شکل، حتما به نتیجه خواهیم رسید.

والدین پیش از پخش انیمیشن LEGO Disney Princess : The Castle Quest 2023 باید موارد زیر را بدانند

  • وقوع خطرات مختلف، تعقیب و گریزها و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا کارتون پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • ممکن است که بچه‌ها پس از اتمام کارتون، به تماشا انیمیشن‌های اختصاصی هر پرنسس علاقمند شوند.

  • از آن‌جا که همه کاراکترها بر اساس لگوها ساخته شده‌اند، این احتمال وجود دارد که بچه‌ها به خریدن لگو، ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه 2023 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه با دوبله فارسی کامل وجود دارد. این کارتون را می‌توانید کاملا رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن LEGO Disney Princess : The Castle Quest 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی شاهزاده‌ها در قلعه، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پرنسس های لگویی دیزنی : ماجراجویی در قلعه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز و انیمیشن لگو نینجاگو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.