آفرینک
X

فرار مرغی 2 : طلوع ناگت Chicken Run : Dawn of the Nugget (2023)

فرار مرغی 2 Chicken Run

انیمیشن فرار مرغی 2 : طلوع ناگت Chicken Run : Dawn of the Nugget 2023 درباره ماجراجویی جدید دو مرغ یعنی جینجر و راکی در یک شرایط کاملا تازه است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فرار مرغی 2 : طلوع ناگت

بعد از سال‌ها انتظار، پس از 20 سال وقفه و بالاخره در سال 2023، انتظارها به سر رسید و کارتون سینمایی فرار مرغی 2 : طلوع ناگت ، منتشر شد. این بار و در این انیمیشن که با اسم‌های دیگری مثل « فرار مرغی : ظهور ناگت » و « فرار جوجه ای 2 » هم در ایران ترجمه شده است، داستان از یک بهشت زیبا، از جزیره‌ای اسرارآمیز و به دور از انسان‌ها، آغاز می‌شود. «جینجر»، مرغ باهوش و نارنجی رنگ، همراه با راکی و بقیه دوستان‌شان، زندگی بسیار خوبی دارند. با تولد اولین فرزند جینجر و راکی یعنی «مالی»، زندگی انگار زیباتر هم می‌شود و جینجر به همه آرزوهای خود می‌رسد تا این‌که دردسرها دوباره شروع می‌شوند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که چه اتفاقی می‌افتد و جینجر قرار است چه نقشه تازه‌ای داشته باشد، باید هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی فرار مرغی 2 : طلوع ناگت با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه انیمیشن فرار مرغی 2

با این‌که زندگی در جزیره بسیار آرام و رویایی پیش می‌رود، اما یک خطر جدی زندگی مرغ‌ها را تهدید می‌کند. جینجر و بقیه دوستان او، دقیقا نمی‌دانند که چه اتفاقی رخ داده و چطور باید جلوی خطر عجیب فعلی را بگیرند، فقط می‌دانند که همه چیز از یک سازمان بسیار قدرتمند و مخفی، شروع شده است. به خاطر همین، جینجر بر خلاف میل خود و بقیه دوستان‌اش، تصمیم می‌گیرد که با یک نقشه جدید، ماموریت تازه‌ای را آغاز کنند. آن‌ها می‌خواهند به این سازمان بسیار بزرگ نفوذ کنند، از همه موانع و خطرات رد شوند و با سر درآوردن از ماجرای آن‌جا، آرامش و امنیت را به زندگی زیبای خود برگردانند. آیا موفق خواهند شد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال کافیست انیمیشن فرار مرغی 2 با دوبله فارسی را همراه فرزندتان تماشا کنید.

بچه ها با تماشا انیمیشن Chicken Run : Dawn of the Nugget چه نکات مثبتی یاد می گیرند

انیمیشن فرار مرغی 2 ، پس از سال‌ها انتظار و در ادامه انیمیشن فرار مرغی 1 ، ساخته شد. در قسمت اول، جینجر و بقیه دوستان آن‌ها با ورود یک تازه‌وارد به مزرعه، نقشه فرار از دست صاحب مزرعه بدجنس را برنامه‌ریزی کرده و خوشبختانه موفق هم می‌شوند. حالا و در قسمت دوم این کارتون، مخاطبان کودک قبلی و بزرگسالان فعلی، می‌توانند ادامه ماجراجویی‌های این مرغ باهوش را ببینند.
تاریخ اکران کارتون فرار مرغی 2 پس از چند بار تغییر، در 15 دسامبر 2023 یعنی 24 آذر 1402 تعیین شد. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا تریلر انیمیشن فرار مرغی 2 را همراه فرزندان‌تان تماشا کنید و پس از آن، در اولین فرصت این کارتون را با هم ببینید. این انیمیشن علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان و ساخت لحظات شاد، نکات آموزنده و مهمی دارد که پس از اتمام کارتون، می‌توانید درباره آن‌ها با هم حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به هدف

دیدن برنامه‌ریزی‌های دقیق جینجر و گروه او در انیمیشن فرار مرغی 2 : طلوع ناگت ، فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره اهمیت برنامه‌ریزی گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بپرسید که به نظرشان چرا جینجر و گروه او، بدون پشت سر گذاشتن این مراحل، کار خود را آغاز نمی‌کنند؟ اگر فرزندان‌تان قرار بود این ماموریت را انجام دهند، چه کارهای دیگری انجام می‌دادند؟
پاسخ کودکان را به‌خوبی گوش دهید و پس از آن، درباره احتمال موفقیت بیشتر پس از داشتن یک نقشه کامل، حرف بزنید. به کودکان بگویید این روش، میزان موفقیت آن‌ها را افزایش می‌دهد و سختی مسیر را کمتر می‌کند. برای ترغیب بچه‌ها، می‌توانید برای روزهای عادی و کارهای روزمره، نقشه بکشید و بچه‌ها را با برنامه‌ریزی و ترتیب اجرای آن، آشنا نمایید.

مواجه شدن با ترس ها

تمام کاراکترهای اصلی از انجام این ماموریت و ورود به یک سازمان مخفی، می‌ترسند. از آن‌جایی که متوجه شده‌اند این ماموریت، می‌تواند میزان امنیت آن‌ها را بیشتر کند و تهدیدها را از بین ببرد، تصمیم می‌گیرند که با ترس بزرگ زندگی خود روبه‌رو شده و با وحشت بازگشت به فضایی مشابه مزرعه ترسناک قبلی، مواجه شوند.
تماشا این بخش از کارتون فرار مرغی 2 ، ایده حرف‌زدن درباره ترس و شجاعت را در اختیارتان خواهد گذاشت. به کودکان بگویید که شجاعت، به معنای نترسیدن نیست، بلکه مواجه‌شدن با ترس‌های مهم زندگی بوده و این همان چیزی است که قدرت انسان‌ها را افزایش می‌دهد. از بچه‌ها بپرسید که ترس بزرگ آن‌ها چیست و روش‌های مختلفی برای روبه‌رو شدن با آن ترس‌ها را بیابید.

تلاش گروهی و کمک به همدیگر

به همکاری و هماهنگی گروه اصلی کاراکترها در برنامه کودک فرار مرغی 2 : طلوع ناگت، اشاره کنید و به کودکان یادآوری نمایید با کمک به همدیگر، همه چیز آسان‌تر می‌شود. مثال‌های مختلفی را نام ببرید و با انجام کارهای روزمره با کمک فرزندان‌تان، ذهنیت کمک به همدیگر و مهم‌بودن انجام کارها به‌صورت گروهی را برای کودکان نهادینه کنید.

والدین پیش از پخش کارتون جدید فرار مرغی : طلوع ناگت 2023 باید چه مواردی را به خاطر بسپارند؟

  • اجرای نقشه‌های مخفی و خطرات ورود به سازمان، باعث شده که تماشا این کارتون برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • نقشه کشیدن برای ورود غیر قانونی بعد از تماشا انیمیشن فرار مرغی 2 ، ممکن است از نظر بچه‌ها جذاب به نظر برسد. حتما پس از اتمام کارتون درباره این کار و اشتباه بودن آن، با بچه‌ها حرف بزنید.

  • انواع وسایل با تصاویر کاراکترهای این کارتون در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌های کوچکتر پس از تماشای این کارتون، به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی فرار مرغی 2 : طلوع ناگت با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Chicken Run : Dawn of the Nugget با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون فرار مرغی : طلوع ناگت با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن جزئیات ماموریت مهیج جینجر و دوستان‌اش، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فرار مرغی 2 : طلوع ناگت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن رئیس مزرعه و انیمیشن آقای فاکس شگفت انگیز را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.