آفرینک
X

فیل جادویی The Magician's Elephant (2023)

فیل جادویی The Magician's Elephant

انیمیشن فیل جادویی The Magician's Elephant 2023 درباره پیتر است که برای پیدا کردن خواهر گمشده‌اش، باید به دنبال یک فیل جادویی بگردد! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.5 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی فیل جادویی

تنها بودن در این دنیای خیلی بزرگ، برای همه سخت است و پیتر که سال‌ها قبل پدر و مادرش را از دست داده، بیشتر از همه بچه‌ها این سختی را حس می‌کند. متاسفانه پیتر یک مشکل دیگر هم دارد، او تصور می‌کرد که خواهرش یعنی «ادل» هم سال‌ها پیش از دنیا رفته، اما یک پیشگو به او یک موضوع مهم را می‌گوید. پیشگو می‌گوید که احتمالا ادل زنده است و برای پیدا کردن او، باید به دنبال یک فیل جادویی بگردد. پیتر که حسابی سردرگم شده، یک شب به تماشای یک شعبده‌بازی می‌رود و در همان‌جا، شعبده‌باز یک فیل را ظاهر می‌کند. فکر می‌کنید که این فیل، همان فیل جادویی است و مشکل پیتر حل شده؟ اگر جواب شما مثبت است، باید هر چه زودتر کارتون سینمایی فیل جادویی 2023 با دوبله فارسی را تماشا کنید که بچه‌ها آن را با اسم‌های دیگری مثل « فیل جادوگر » و « فیل شعبده‌باز » هم می‌شناسند و متوجه شوید که مشکل پیتر قرار نیست به این راحتی‌ها حل شود!

داستان انیمیشن سینمایی فیل جادویی چیست؟

ظاهر شدن ناگهانی فیل جادویی، همه را متعجب می‌‌کند. پیتر از شعبده‌باز و کنت روستا، می‌خواهد که فیل را به او بدهند تا خواهرش را پیدا کند، اما کنت شهر، اصلا دوست ندارد این موجود عجیب و جادویی را به کسی بدهد. با حضور پادشاه در شهر، کار پیتر سخت‌تر هم می‌شود. پادشاه دوست دارد برای همه ماموریت‌های سخت و عجیب پیدا کند و با فهمیدن ماجرای پیتر و درخواست او برای داشتن فیل، به او می‌گوید که اگر فیل جادویی را می‌خواهد، باید سه ماموریت مهم و خطرناک را با موفقیت به‌اتمام برساند. می‌پرسید چه ماموریتی؟ آیا پیتر موفق می‌شود یا نه؟ خب باید هر چه زودتر انیمیشن سینمایی فیل جادویی با دوبله فارسی را ببینید تا از ادامه داستان مطلع شوید!

نکات جذاب و مهم انیمیشن The Magician's Elephant با دوبله فارسی کامل

کارتون جدید فیل جادویی 2023 با الهام گرفتن از کتابی به همین نام ساخته شده است. فضای داستان و ماجرای این انیمیشن به شکلی است که بزرگسالان، دقیقا مثل بچه‌ها مجذوب این کارتون خواهند شد. طراحی کاراکترها و فضای انیمیشن، فوق‌العاده است. همه ماجراها در یک روستای قدیمی اتفاق می‌افتد و همه مخاطبان از همان سکانس اول، به‌راحتی می‌توانند با همه بخش‌های این انیمیشن ارتباط برقرار کنند.
در همه لحظات این انیمیشن، احساسات مختلفی مثل امید و ناامیدی، حس شکست و پیروزی، عشق و غم، به‌صورت هم‌زمان وجود دارند. بچه‌ها در این کارتون به‌خوبی می‌توانند بخشی از چالش‌های زندگی واقعی را ببینند. همراه با کاراکتر اصلی، روش‌های مختلف برای حل‌کردن مشکلات را امتحان کنند و با کمک شما، خود را برای حضور در موقعیت‌های ناخوشایند آماده نمایند.
افزون بر داستان اصلی و ماجراهای مهم و آموزنده آن، انواع پیام‌های مثبت و مهم هم در رفتار کاراکترها و دیالوگ‌های بین آن‌ها وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون سینمایی فیل جادویی با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، فرصت درک این لحظه‌های مهم را در اختیار بچه‌ها بگذارید و پس از اتمام انیمیشن، درباره این نکات مهم و مثبت با هم حرف بزنید.

پیام‌های مثبت کارتون فیل جادویی 2023 برای بچه‌ها

تماشا کارتون The Magician's Elephant برای کودکان 8 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر است:

 • ناامید نشدن و تلاش برای رسیدن به اهداف خود؛

 • اهمیت خانواده و دوستان؛

 • کمک به همدیگر؛

 • توجه به نیازهای حیوانات و عدم آزاردادن آن‌ها؛

 • باور به خود و توانایی‌های فردی.

کاراکتر اصلی این کارتون، با انواع مشکلات مواجه است. پدر و مادر خود را سال‌ها پیش از دست داده و شرایط بسیار بدی دارد. از این بخش کمک بگیرید و با فرزندان‌تان درباره دیگر بچه‌ها، شرایط زندگی آن‌ها و نحوه مواجه‌شدن با این کودکان، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که فقر، نداشتن یکی از والدین یا هر دوی آن‌ها و هر شرایط خاص دوستان و هم‌کلاسی‌های آن‌ها، نباید باعث شود که رفتارشان با این دسته از کودکان بد باشد.
علاوه بر این، ماموریت‌های پیتر و نحوه انجام آن‌ها، به بچه‌ها نشان می‌دهد که همه می‌توانند با تکیه بر توانایی‌ها، عقل و هوش خود، کارهای بسیار بزرگی انجام دهند. پیتر با قدرتمندترین نگهبان مبارزه کرده و از بالاترین برج روستا، پرواز می‌کند. از این قسمت استفاده کرده و با بچه‌ها ماموریت‌های پیتر را بررسی کنید. از فرزندان‌تان بخواهید که برای هر ماموریت، یک راه‌حل جدید پیدا کنند. این تمرین به بچه‌ها کمک می‌کند که توانایی حل مسئله خود را تقویت کرده و برای حضور در شرایط بحرانی، آماده شوند.
در انیمیشن سینمایی فیل جادویی، یک موضوع مهم دیگر هم بررسی می‌شود. کودکان همراه با کاراکتر اصلی می‌بینند که امیدوار بودن و ماندن، کار چندان راحتی نیست. از این بخش هم کمک گرفته و با کودکان، درباره اهمیت پشتکار و تلاش و از همه مهم‌تر باور داشتن به خود و امیدوار ماندن در سخت‌ترین شرایط، حرف بزنید.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید فیل جادویی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی فیل جادویی 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. این کارتون را می‌توانید به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود انیمیشن The Magician's Elephant 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید کارتون جذاب فیل جادویی را با بچه‌ها تماشا کرده، همراه با پیتر ماموریت‌های سخت و غیرممکن را انجام دهید و به دنیای خیال و جادو، سفر کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فیل جادویی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن اوریون و تاریکی و انیمیشن ارویگ و جادوگر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.