آفرینک
X

هتل ترانسیلوانیا 1 Hotel Transylvania 1 (2012)

هتل ترانسیلوانیا 1 Hotel Transylvania 1

داستان فیلم هتل ترانسیلوانیا Hotel transylvania 1 از اونجایی شروع می‌شه که همسر کنت دراکولا به دست یه آدم کشته شد و اون تصمیم گرفت دخترش ماویس و تو هتل ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هتل ترانسیلوانیا 1

داستان فیلم هتل ترانسیلوانیا Hotel transylvania 1 از اونجایی شروع می‌شه که همسر کنت دراکولا به دست یه آدم کشته شد و اون تصمیم گرفت دخترش ماویس و تو هتلی که خیلی ترسناکه بزرگ کنه. اون برا اینکه دخترش و از دست آدما و هیولاهایی که تو جنگل بودن نجات بده اونو تو هتل مخفی می‌کنه و با هم تو هتل ترانسیلوانیا زندگی می‌کنن. هیولای مشهوری به اسم هفرنک و همسرش یونیس، واینه و واینا وره ولف و فامیلای زیاد اونا معمولا برا موندن تو هتل ترانسیلوانیا اونجا میرن.

تو روز تولد 118 سالگی کنت دراکولا، اون به دخترش اجازه می‌ده که به شهر بره و آدما رو ببینه. اما اون از قدرت خودش استفاده می‌کنه تا دخترش شبیه به آدما باشه و کسی نتونه اونو تشخیص بده. اون حقه عمل می‌کنه اما به اشتباه یه دختر کوچولو رو به هتل ترانسیلوانیا بر می‌گردونه. کنت دراکولا اونو به هیولا فرانکنشتاین تبدیل می‌کنه تا کسی اونو نشناسه. کنت دراکولا متوجه می‌شه که جانی یه طراح برا مراسم جشن و شادیه. اون فکر خوبی به ذهنش می‌رسه و از جانی می‌خواد تا جشن تولد اونو که خیلی حوصله سر بره به یه جشن شاد تبدیل کنه. جانی تو مهمونی جلب توجه می‌کنه و مهمونا کم کم بهش شک می‌کنن. کنت دراکولا از جانی می‌خواد که از مهمونی بره بیرون. اما اون گوش نمی‌کنه و با حرف ماویس بر می‌گرده.

کنت دراکولا جانی رو می‌بره و یه نقاشی از مارتا بهش نشون می‌ده. ماویس با دوستاش به طرف سقف پرواز می‌کنن. کنت دراکولا اون و دنبال می‌کنه تا ببینه کجا می‌ره. جانی می‌خواد با هواپیما بره و کنت دراکولا می‌خواد جلوی رفتنش و بگیره. اون نمی‌تونه تو آفتاب باشه و همش خودش و مخفی می‌‌کنه.   

اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هتل ترانسیلوانیا 1: کنت دراکولا، مارتا، ماویس، فرانک، یونیس، وره ولف، گریفین، مرد نامرئی، مومی هستند. در صورتی که از فیلم هتل ترانسیلوانیا 1 خوشتون اومده، فیلم‌های دیگه مثل هتل ترانسیلوانیا 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت فیلم هتل ترانسیلوانیا 1Hotel transylvania 1

این فیلم در 8 دسامبر سال 2012 به زبان انگلیسی در کشور آمریکا توسط شرکت سونی پیکچرز تولید شد. این فیلم با بودجه 85 میلیون دلاری تولید و به رکورد 358 میلیون دلاری در باجه فروش رسید.