آفرینک
X

قرار کارل Carl's Date (2023)

قرار کارل Carl's Date

انیمیشن قرار کارل Carl's Date 2023 درباره یک قرار ملاقات هیجان‌انگیز است که کارل باید برای آن آماده شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 9 دقیقه
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی قرار کارل

کارتون کوتاه قرار کارل، با ماجرای جذاب و بامزه‌ای شروع می‌شود. یکی از دوستان کارل، از او می‌خواهد که یک قرار دو نفره و دوستانه داشته باشند و کارل با دستپاچگی تمام، بدون این‌که بفهمد کی و چطور، جواب مثبت می‌دهد! پس از یک دقیقه، تازه کارل متوجه می‌شود که خود را وارد چه ماجرایی کرده و اتفاقات مهیج و خنده‌دار از آن لحظه شروع می‌شوند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که کارل قرار است چه کارهایی انجام دهد و البته سگ دوست‌داشتنی او یعنی «داگ»، چه نقشی در این قرار ملاقات دوستانه دارد، فقط کافی است هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی قرار کارل با زیرنویس فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید تا از همه جزئیات این انیمیشن فوق‌العاده باخبر شوید!

خلاصه داستان انیمیشن کوتاه قرار کارل درباره چیست؟

کارل با هیجان و دستپاچگی، قبل از این‌که متوجه سوال دوست خود شود، به دعوت او پاسخ مثبت می‌دهد و همه چیز از همین ثانیه آغاز خواهد شد. کارل که سال‌ها است یک قرار دوستانه نرفته، اصلا نمی‌داند که الان باید چه کارهایی انجام دهد و حسابی استرس دارد. او تصمیم می‌گیرد یک هدیه بخرد، موهای خود را رنگ کند و از همه مهم‌تر، سگ مهربان خود را هم با خود ببرد! در همه این لحظه‌ها هم داگ کوچولو، کنار کارل است و با راهنمایی‌های عجیب و خنده‌دارش، سعی دارد که اوضاع را بهتر کند. آیا قرار کارل خوب پیش می‌رود؟ یا با استرسی و هیجان بیش از حد، همه چیز خراب خواهد شد؟

بچه ها با تماشا انیمیشن Carl's Date چه نکات مهمی یاد می گیرند؟

کارتون کوتاه قرار کارل 2023 ، درباره یکی از مشهورترین کاراکترهای دنیای کارتون‌ها، پیرمردی به اسم کارل است که در انیمیشن بالا ، قبلا با او آشنا شده بودیم. کارل در انیمیشن بالا، یک ماجراجویی کامل داشت و با درگذشت همسرش الی، سعی کرد که آخرین آرزوی او را با هزاران بادکنک و جابه‌جا کردن کل خانه، به واقعیت تبدیل کند.
حالا و در این کارتون، چند سال از آن ماجراجویی رد شده و کارل همراه با حیوان خانگی‌اش به‌تنهایی زندگی می‌کند. جزئیات بی‌نظیر کارتون، روند جذاب داستان و لحظات تاثیرگذار احساسی، باعث شده که این کارتون یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی باشد. پس از اتمام انیمیشن جدید Carl's Date 2023 ، می‌توانید درباره نکات مثبت زیر با فرزندان‌تان حرف بزنید:

پشت سر گذاشتن اتفاقات ناخوشایند و تغییر مسیر زندگی

کاراکتر اصلی، یکی از محبوب‌ترین و وفادارترین کاراکترهای دنیای انیمیشن است و در این کارتون، باید با اتفاقات ناراحت‌کننده زندگی خود مواجه شود. سال‌ها است که از درگذشت همسر او گذشته و الان باید یک تغییر تازه در زندگی خود ایجاد کند. این بخش، فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره روند زندگی و نیاز به سازگار شدن با شرایط، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که با وجود احساسات عاشقانه کارل به همسرش، او باید بتواند به شرایط عادی بازگردد و زندگی را دوباره شروع کند.
این بخش از کارتون قرار کارل می‌تواند ایده مکالمه درباره آغاز زندگی جدید پس از وقوع مشکلات مختلف خانوادگی را در اختیار شما بگذارد. اگر شما یا دیگر افراد نزدیک خانواده، با چنین شرایطی مواجه هستید، می‌توانید پس از اتمام کارتون درباره این بخش با بچه‌ها حرف بزنید و آن‌ها را برای ورود فرد تازه‌ای به خانواده، آماده کنید.

یافتن دوستان تازه

پیدا کردن دوستان تازه در هر سنی، چالش‌های خاص خود را دارد و می‌توانید با الهام‌گرفتن از این بخش، درباره چالش‌های پیدا کردن دوستان، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که همه آدم‌ها در هر سن و سالی، به داشتن دوستان مختلف نیاز دارند و به خاطر همین، همه باید روش‌های یافتن دوستان خوب را یاد بگیرند. اگر فرزندان شما در سنین مهد یا مدرسه هستند، حتما درباره روش‌های دوست‌یابی با هم صحبت کنید. به آن‌ها تاکید نمایید که نباید بر اساس ظاهر یا پیش‌فرض‌های ذهنی، کسی را بسیار خوب یا بسیار بد تصور کنند. اجازه دهند رفتار هر کسی، شخصیت او را نشان دهد و با این کار، با انسان‌های مهربان، خوب و مناسب، در مسیر زندگی همراه شوند.

مدیریت احساسات فردی در لحظات حساس

کارل با پاسخ سریع مثبت در برابر سوال دوست خود و البته اضطراب بسیار زیاد در حین آماده شدن برای قرار، نشان می‌دهد که نمی‌تواند احساسات خود را به‌خوبی مدیریت کند. درباره این بخش، با هم حرف بزنید و به کودکان روش‌های تسلط بر حس‌های منفی و البته مثبت را بیاموزید. درباره کنترل خشم، کنترل هیجان و البته مدیریت استرس، با هم گفت‌وگو کرده و روش‌های متنوعی برای کنترل رفتار خود، با هم مرور کنید.

والدین پیش از پخش کارتون جدید قرار کارل 2023 باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • روند ساده داستان و عدم وجود سکانس‌های مهیج و خطرناک، باعث شده که تماشا کارتون Carl’s Date برای کودکان 5 ساله به بالا، کاملا مناسب باشد.

  • بچه‌ها با دیدن این کارتون به‌راحتی می‌توانند از ماجرای انیمیشن قرار کارل، لذت ببرند. هر چند در صورت تماشا کارتون بالا قبل از آن، دیدن این انیمیشن لذت دوچندان برای بچه‌ها خواهد داشت.

  • وقوع لحظات تاثیرگذار احساسی، ممکن است کودکان را کمی ناراحت کند، پیشنهاد می‌کنیم حتما در کنار آن‌ها بمانید و در این لحظات، به آن‌ها دلگرمی بدهید.

تماشا و دانلود انیمیشن قرار کارل با زبان اصلی و زیرنویس فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون کوتاه قرار کارل با زبان اصلی وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن Carl's Date 2023 با زبان اصلی و زیرنویس فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب‌نشینی خانوادگی به‌صورت آفلاین پخش کرده و همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، از تماشای یک ماجراجویی جذاب دیگر کارل و داگ، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن قرار کارل لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون روزهای داگ و انیمیشن المنتال را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.